Skocz do zawartości

Pieprzenie


Rekomendowane odpowiedzi

Imo wsadzenie tego 1000-1500zl po zakupie takiego samochodu to normalna sprawa i trzeba bylo sie z tym liczyc.

z takim podejściem do kupowania fury, jakie on tu zaprezentował przy wybieraniu tego auta to nie zdziwiłbym się jakby to wozidło było poskładane z 3 audic i 2 volkswagenów :D

Odnośnik do komentarza

 

Imo wsadzenie tego 1000-1500zl po zakupie takiego samochodu to normalna sprawa i trzeba bylo sie z tym liczyc.

z takim podejściem do kupowania fury, jakie on tu zaprezentował przy wybieraniu tego auta to nie zdziwiłbym się jakby to wozidło było poskładane z 3 audic i 2 volkswagenów :D

 

gurwa typie z wygladu elegancki przeciez nie jestem uposledzony, zeby kupic jakis pospawana czy nieudolnie poszpachlowana gablote za tyle hajsu, ma nawet takie oryginalne czerwone odblaski czy ch,uj wie co to jest przy tylnich drzwiach z obu stron czaisz prawiczku

 

wszystko rozchodzi sie o to, ze to mial byc na prawde w dobrym stanie woz, handlarz mowil, ze wystarczy wymienic wkladke w zamku, kostke od gazu bo cos szwankuje, kupic dobre mleczko do lakieru i mozna sprzedawac za 5-6k jako stan kolekcjonerski a tu lacznie 1k golda na naprawy wyjdzie ja pie,rdole swiat oszalał

Odnośnik do komentarza

dzis jak go wypucowalem to wyszly skazy na lakierze, przebarwienia miejscami itp a jak kupowali to swiecil sie jak psu jajca i jakies pojedyncze mikro ryski sk,urwysyn wyszorowal pewnie jakims drogim woskiem ja pi,erdole dobrze chociaz, ze silnik dziala zaje,biscie i zero rdzy zawsze jakies pocieszenie 

ja mad a ten c,(pipi) pewnie uhahany, że znalazl lenienia boze czemu mnie tak nienawidzisz za jakie grzechy

 

 

edit a trzeba było kupic za 5,5k zadbana elegancką vectre B 1.8 sedan w kolorze czarnym naturalnie

Edytowane przez najdas85
Odnośnik do komentarza

ciesz się, że się koła kręcą i przestań się mazać. Kupiłeś 20 letnie auto to normalne, że trzeba w niego coś włożyć i 1k to wcale nie dużo chyba że wyjdzie coś jeszcze, a pewnie wyjdzie. Jesteś jeszcze młody i głupiutki skoro zaufałeś handlarzowi bez sprawdzenia na stacji. Na przyszłość będziesz miał nauczkę żeby się nie napalać. Dobrze, że nie kupowałeś tak auta za 20k bo było by bardziej przykro. 

Odnośnik do komentarza

No ale jak ktos oglada silnik to patrzy na wszystko co tam widac pod maska, to samo w kanale. Nie musi przeciez mowic na glos, ze oglada przekladnie. Jesli cos uwidzi to mozna byc pewnym, ze da znac zeby zbic z ceny ;-) Pozatym spocona przekladnia to nie jest koniec swiata a to co sie dzieje na tym filmie mozna stwierdzic przy jezdzie probnej :-P

Odnośnik do komentarza

Akurat filmik to tylko tak poglądowo, a usterka na nim pokazana nie jest eksploatacyjna ( aczkolwiek zużyty magiel potrafi sam skręcać i to losowo ;). Wspomniałem o układzie kierowniczym, bo znajomy mechanik kiedyś pokazywał mi rozbitą furę, gdzie właściciel nagle stracił panowanie nad samochodem. Na początku wszyscy założyli, że albo usnął podczas jazdy, albo coś się stało z zawiasem ( kierowca twierdził, że coś pukało w przednim zawieszeniu). Ostatecznie jedynym zużytym elementem okazała się właśnie maglownica. Od tamtej pory z dużą dokładnością ją sprawdzam.

Odnośnik do komentarza

No z wlasnego doswiadczenia wiem, ze w starych BMW i pewnie wielu innych samochodach jest łącznik miedzy kolumna kierownicy a maglownica ktory po mocnym dzwonie ma ulec sprasowaniu, zeby kierownica nie wbila sie nam w klate. Oczywiscie trzeba go wymienic ale nie zauwazylismy tego i po naprawie samochodu po miesiacu sie ukrecil i zerwalo sie polaczenie kierownicy z kolami. Na szczescie tylko na postoju ale moglo sie to stac na autostradzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...