Skocz do zawartości

Pieprzenie


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że tańsza, piękniejsza Mazda3 z motorem 165 km nie ma piz gnięcia.

W ogóle jest pełno aut znacznie tańszych, ładniejszych i szybszych z tym że nie prąd.

Co nie zmienia faktu że paskudne to zwierze.

sam mam mazdę 6 sport w tdieslu 2.2 180 KM / 400 Nm i jak pisałem, do 100 km/h wysiada przy tym elektryku (subiektywne odczucie, bo pomiarów oczywiście nie robiłem). Myśle, ze nie ma wielu aut znacznie tańszych i szybszych. Ładniejszych i nie na prąd-jak najbardziej, ale znacznie tańszych i szybszych- niekoniecznie (najpredzej pewnie jakieś hot hatche klasy fiesty, clio czy polo, choc nie wiem, jak dokładnie porównanie cen wypada). Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy byś chciał top speed 140 i zasięg dużo poniżej 200 km ^_^

Ja w ogóle nie chciałbym nic na prądy, wodór czy urynę. Od tego trzeba zacząć.

 

Edyta: Nie wiem jak M6 i te BMW ale ta Mazda3 165 km ma katalogowo 7,5 do setki i jest dzika i świtmie jeździ. Ostro ją sprawdzałem w tamtym roku na jazdach testowych bo miałem ją brać ale niestety mały bagażnik zrobił swoje :(

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak M6 i te BMW ale ta Mazda3 165 km ma katalogowo 7,5 do setki i jest dzika i świtmie jeździ. Ostro ją sprawdzałem w tamtym roku na jazdach testowych bo miałem ją brać ale niestety mały bagażnik zrobił swoje :(

to tez sie za szostka rozgladaj- bagaznik przepastny, do tego odpowiednia ladownosc, rowniez swietne prowadzenie i swietna praca skrzyni biegow, no i naprawde bogate wyposazenie. Ogolnie naprawde dobrze sie sprawdza w dlugich trasach- nie meczy, daje duzo radosci z prowadzenia. Acha, no i system audio Bose- dla mnie przy wyborze auta to wazny argument za nia byl.

Moja wg katalogu ma 8.7 do setki, z kolei to i3 zaledwie 7,2 (jednak subiektywne odczucie sie potwierdzilo) przy 170 KM, ale tez wazy zaledwie 1,2 t.

Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem jak M6 i te BMW ale ta Mazda3 165 km ma katalogowo 7,5 do setki i jest dzika i świtmie jeździ. Ostro ją sprawdzałem w tamtym roku na jazdach testowych bo miałem ją brać ale niestety mały bagażnik zrobił swoje :(

to tez sie za szostka rozgladaj- bagaznik przepastny, do tego odpowiednia ladownosc, rowniez swietne prowadzenie i swietna praca skrzyni biegow, no i naprawde bogate wyposazenie. Ogolnie naprawde dobrze sie sprawdza w dlugich trasach- nie meczy, daje duzo radosci z prowadzenia. Acha, no i system audio Bose- dla mnie przy wyborze auta to wazny argument za nia byl.

Moja wg katalogu ma 8.7 do setki, z kolei to i3 zaledwie 7,2 (jednak subiektywne odczucie sie potwierdzilo) przy 170 KM, ale tez wazy zaledwie 1,2 t.

Niestety miałem budżet do 85 tys, a "6" z tym silnikiem i wyposażrniem co chciałem wychodziła dużo więcej no i co ważniejsze Mazda nie miała kredytu 3 x 33 a to było dla mnie mocno istotne.

 

Tak więc "6" to ewentualnie z następnej generacji bo obecne auto chcę min. 6 lat użytkować.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

dzisiaj ktos mi wrzucil kartke za wycieraczke, ze chcialby kupic moj samochod i zebym sie odezwal. popularna praktyka wsrod handlarzy? bo ja spotkalem sie z tym pierwszy raz

Mnie zaczepił koleś na stacji co obsługiwał dystrybutor. Potem sie dowiedziałem, że miał z garem i wszystkim tak mówił :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tylko nówki no i forma płatności. Leasing u mnie nie wchodzi w grę bo nie mam firmy. Kredytów z oprocentowaniem w któtym płacę ponad 10 tys i więcej kosztów nie uznaję, a 3 x 33 bez odsetek nie dostanę nigdzie po za salonem. Dla mnie jest to idealna forma, bo sprzedaje stare auto, wpłacam 33% i nie czyszczę sobie konta.

 

Pomijam fakt, że samochody z salonu PL na odobę fizyczną, pierwszy właściciel i mały przebieg to same się sprzedają. Co innego sprowadzane auta z n liczbą właścicieli. Już kiedyś to przerabiałem. Te oględziny mirków. Tak gardzę !

 

Minus tego taki, że aby auto z salonu się ekonomicznie opłacało to trzeba nim kilka lat pojeździć, więc trochę się nudzi. Z drugiej strony służbowe wymieniam co 3 lata, więc tam mam trochę różnorodności bo staram zmeniać się marki.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...