Jump to content

ZgRedzi - znalezione w sieci


speiderman

Recommended Posts

Od czasu do czasu znajduję na youtube stare filmiki ze zgRedami. Pomyślałem sobie, że można znaleźć je wszystkie i wstawić na forum by przypatrzeć się kulisom niektórych sesji zdjęciowych czy ogólnej pracy w redakcji, tak w ramach ciekawostki :thumbsup:.

 

Ścierski i Hyph:

http://www.youtube.c...h?v=VS5anQluMrY

 

Star Wars:

http://www.youtube.c...feature=related

 

Star Wars - przygotowania:

http://www.youtube.c...feature=related

 

Rycerz Star:

http://www.youtube.c...feature=related

 

Obstrzał Stara:

http://www.youtube.c...feature=related

 

Gamera łamie palec Ściery ;):

Link to comment
 • 2 weeks later...
 • 2 years later...
 • 4 months later...

Koso zostal redaktorem naczelnym w serwisie Polygamia !

http://polygamia.pl/..._Polygamii.html

 

Cześć, tu Konrad. Przez ostatnie trzy lata zajmowałem się grami na Polygamii. Pisałem notki, teksty, recenzje, nagrywałem podcasty, materiały wideo, opowiadałem o grach na wiele różnych sposobów. Razem z grupą świetnych ludzi tworzyłem najlepszy serwis piszący o grach i miałem z tego masę dobrej zabawy. I jakiś czas temu stwierdziłem, że czas porobić coś nowego. Gry są super, nadal je uwielbiam, ale chciałbym móc patrzeć na nie z różnych perspektyw.

Z pracą tutaj mam związane całą masę pozytywnych wspomnień. Nauczyłem się tysiąca rzeczy o grach i funkcjonowaniu świata gier. Tak na oko licząc, jestem w tym temacie 36 razy mądrzejszy niż byłem wcześniej. Niestety, nie przełożyło się to na wzrost mojej wagi. Ważę tyle samo, ile ważyłem. Ale za to udało mi się znaleźć psa, który przypałętał się pod budynek redakcji.

Nie lubię długich pożegnań, ale są one zawsze dobrą okazją do podziękowań. Przede wszystkim chciałbym podziękować Piotrkowi Gnypowi i Radkowi Zaleskiemu za ściągnięcie mnie tutaj i nauczenie wielu rzeczy. Dziękuję. Członkom redakcji z którymi miałem przez ten czas okazję gadać o grach, to znaczy współpracować. Jedną z fajniejszych rzeczy związanych z pracą na Polygamii było to, że mogliśmy robić wiele różnych dziwnych rzeczy, próbować, popełniać błędy, mylić się i mieć kupę radochy. Tomek, Maciu, Paweł, Paweł, Paweł, Sławek, Adrian, Marcin, Marcin, Wojtek, Piotrek, Kamil, dziękuję za wszystko. Chciałbym też podziękować wszystkim czytelnikom, którzy czytali moje teksty, tym, z którymi mogłem o nich rozmawiać w komentarzach, a także tym, którzy zwracali mi uwagę na błędy - dzięki Wam stawały się lepsze. Teksty, nie błędy.

Dla części z Was wszystko to może wydawać się strasznie nagłe, część słyszała już różne spekulacje. Dla mnie odejście z Polygamii było decyzją przemyślaną, którą podjąłem odpowiednio wcześniej, także po to, aby móc przygotować na to redakcję. Więc ja odchodzę, ale na moje miejsce przychodzi ktoś nowy! Ktoś, kogo wielu czytelników doskonale zna z pisania o grach, także na łamach Polygamii.

Dziękuję raz jeszcze wszystkim za uwagę i przekazuję klawiaturę... Marcinowi Kosmanowi!

 

Dzień dobry! Nazywam się Marcin Kosman, o grach pisałem najpierw na papierze, a potem w internecie. Być może niektórzy kojarzą mnie z tego czy innego miejsca - od najbliższego piątku takim miejscem będzie Polygamia, bo będę miał frajdę ją prowadzić.

Życie pisze najmniej spodziewane scenariusze - gdy jakieś 4 lata temu publikowałem na Polygamii felietony na różne tematy związane z grami, nawet przez myśl mi nie przeszło, że w przyszłości przejmę po Piotrze i Konradzie wysiedziany stołek, by zawiadywać serwisem.

Niby tylko 4 lata, ale przecież w technologiach to szmat czasu. Pojęcia crowdfoundingu i gamifikacji istniały gdzieś na obrzeżach branży, krążyły z ust do ust poza głównym nurtem dyskusji o grach, a my sami nie skończyliśmy oswajać się jeszcze z terminem casual. Dopiero co pojawił się iPhone 3G, a słowo tablet wciąż utożsamialiśmy z urządzeniem komputerowym dla grafików.

Zmieniły się też oczywiście gry, nie zawsze tak, jak byśmy chcieli. Razem ze składem redakcyjnym będziemy Wam o nich opowiadać w autorski, tak jak do tej pory, sposób. Cel jest prosty - (po)zostać najlepszym serwisem piszącym o grach w Polsce. Trzymajcie kciuki!

Edited by saptis
Link to comment
 • 4 weeks later...
 • 4 weeks later...
 • 5 weeks later...

Jak się nazywał program z telka.tv (?) w którym Myszaq z jakąś kobitą chodzili po wrocławskich knajpach i robili testy? :)

Edit: Ok, już mam:

http://www.telka.tvk.pl/index.php?op=programy&sop=show&idd=40&videoid=208&qual=

ale z tego co widze, to nie dziala :(

No, mały trailer:

A szukam odcinka w jakimś metalowym klubie z pijanym metalem :).

Edited by grzybiarz
Link to comment
 • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.