Skocz do zawartości

Ogólne rozważania serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

fringe warto przeboleć pierwszy sezon z typowym monster of the week i dokopać się do momentu kiedy na dobre rozkręca się pokręcony wątek główny.

Oj tak. Juz miałem odpuścić po połowie pierwszego, ale drugi i trzeci jest miodzio. Świetny jest też jeden odcinek inspirowany Kingiem.

Odnośnik do komentarza

Chyba oszalałeś.

 

Przecież ten reset linii czasowej i ponowne poznawanie się głównych bohaterów to był taki kupsztal, że aż zmuszałem się do oglądania.

 

 

Wracając do obecnie emitowanych seriali.

The 100 po 2. sezonie można spokojnie uznać za najlepszy serial sci-fi jaki obecnie leci w tv. Pierwszy sezon to była padaka w porównaniu do tego co się wyprawia w drugim. Biorąc pod uwagę, że leci na CW to jest też dość brutalny a bohaterowie bezwzględni.

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

 

Chyba oszalałeś.

 

Przecież ten reset linii czasowej i ponowne poznawanie się głównych bohaterów to był taki kupsztal, że aż zmuszałem się do oglądania.

 

 

Wracając do obecnie emitowanych seriali.

The 100 po 2. sezonie można spokojnie uznać za najlepszy serial sci-fi jaki obecnie leci w tv. Pierwszy sezon to była padaka w porównaniu do tego co się wyprawia w drugim. Biorąc pod uwagę, że leci na CW to jest też dość brutalny a bohaterowie bezwzględni.

 

 

:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

 

 

Drugi sezon guwna zwanego The 100 jest tak bardzo chujowy, że nawet tym razem nie pomogła ładna buzia i dekolt Elizy Taylor.

Odpadłem na dobre po odcinku nr 8. 

Najgorsze odcinki Star Treka (np Spock's Brain) są tysiąckrotnie lepsze niż całe te 2 sezony niedorzeczności i obrazy widza.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że Twoja jest tak mało znacząca w morzu zachwytów nad drugim sezonem The 100. I jeszcze masz czelność wypowiadać się po obejrzeniu 8 odcinków :yao:

http://www.rottentomatoes.com/tv/the-100/s02/

 

Napisałem, że w DRUGIM sezonie odpadłem po 8 epach co daje 21.

Po drugie co mnie obchodzą jakieś 7 (no faktycznie "morze zachwytów" XD) recek z pomidorów.

Fundamenty i pierwotne założenia tego serialu leżą od samego początku a im dalej w las tym nawarstwienie głupot, braku logiki i syndromu downa narasta w zastraszającym tempie.

I faktyczne zwiększenie brutalności nie opiera się na niczym solidnym (kwiatki typu- Finn nie może znaleźć Clarke to najlepszym wyjściem jest oczywiście

zajebać z karabinu 20 niewinnych ludzi z wioski, w tym kobiety i dzieci

:pawel: )

A to dopiero wierzchołek guwnianej góry lodowej zwanej The 100.

Zresztą pisałem już całą masę konkretnych zarzutów i buraków z serialu, możesz sobie poczytać w temacie "Nowości serialowe".

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że napisałeś o tym, że rozmawiamy o drugim sezonie, bo bym chyba do jutra nie domyślił się.

Rzuciłem tobie linkiem do jednego serwisu i wiedziałem, że połkniesz haczyk z 7 recenzjami (ofkoz pewnie nie zauważyłeś, że to recenzje krytyków a nie użytkowników, co nie?). Ocena widzów tuż obok to pewnie niewiarygodna jest, bo nie zgadza się z twoją opinią. A może wolisz średnią z ocen z tv.com dla poszczególnych odcinków 2. sezonu - ponad 9.0/10 i 13. miejsce w rankingu popularności seriali (i to miesiąc po zakończeniu emisji 2. sezonu). Pewnie same błazny bez gustu głosowały. To może sprawdzimy imdb.com? To już chyba zrobisz sam.
Ty to od początku napier.dalasz na ten serial jakby ci rodzinę skrzywdził. Jak chcesz to rzuć tytułem jakiegoś innego serialu to też ci zrobię referat z głupotami znajdującymi się w nim.

Fundamenty leżą :yao:  Nie mam o czym z Tobą rozmawiać, bo nieważne co się dobrego powie o The 100 i jego drugim sezonie to pan profesor Masorz wpadnie i nas wyprowadzi z błędu.

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

Dobrze, że napisałeś o tym, że rozmawiamy o drugim sezonie, bo bym chyba do jutra nie domyślił się.

 

No pisząc, że obejrzałem 8 epów a nie 21 to jednak niezbyt się domyśliłeś.

 

Rzuciłem tobie linkiem do jednego serwisu i wiedziałem, że połkniesz haczyk 

 

:yao:

 

 Pewnie same błazny bez gustu głosowały. 

 

Tak.

 

Kymel, dnia 08 Kwie 2015 - 17:31, napisał:
Pan profesor Masorz wpadnie i nas wyprowadzi z błędu.

 

Dokładnie, zrobiłem to post wyżej.

 

 

Ja jednak bardziej wierze masorzowi niż jakimiś tam krytykom, w końcu Paweł obejrzał wszystkie seriale na świecie a oni nie.

 

:cool::lapka:

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem finał Fortitude i z serialu z potencjałem zmienił się to w typową bezmózgą papkę. Trzeba się mocno wysilać żeby łykać te bzdury, które narastają z każdą upływającą minutą. Sezon oceniam na 3/5, ale nie mam już ochoty na więcej.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem finał Fortitude i z serialu z potencjałem zmienił się to w typową bezmózgą papkę. Trzeba się mocno wysilać żeby łykać te bzdury, które narastają z każdą upływającą minutą. Sezon oceniam na 3/5, ale nie mam już ochoty na więcej.

ale dostaniesz bo zapowiedziano drugi sezon. swoją drogą dość długa seria jak na kooprodukcję bbc.

Odnośnik do komentarza

oglądał ktoś the leftovers? kończę pierwszy ep i jakoś dupy nie urywa za bardzo. rozwinie się, warto czy strata czasu? 

http://www.psxextreme.info/topic/106498-the-leftovers/page-4

 

Najlepsza serialowa nowość w tamtym roku obok knicka. 10/10 jak dla mnie

Edytowane przez sprite
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy 3 sezon AHS się rozkręca? Bo Coven po sezonach z domem i szpitalem ogląda się jak jakiś ober,sany melodramat dla nastolatek. O ile w tamtych sezonach klimat ulatywał gdzieś tak w połowie sezonów, tak tutaj od początku jest słabo.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No szkoda bardzo, robi Weiner coś nowego?

chyba jakiś pełny metraż. co do ahs to 2>4>3>1, ale w trzecim zaje.bisty jest dwuczęściowy o zombi. w piątym potwierdzili już kathy bates i lady gage \m/. @butt: ale nie wiem o co kaman przecież "cloud atlas" był bardzo spoczko, a trailer tego o szamalhajana też prezentuje się nieźle.

No szkoda bardzo, robi Weiner coś nowego?

chyba jakiś pełny metraż. co do aha to 2>4>3>1, ale w trzecim zaje.bisty jest dwuczęściowy o zombi. w piątym potwierdzili już kathy bates i lady gagi \m/. @butt: ale nie wiem o co kaman przecież "cloud atlas" był bardzo spoczko, a trailer tego o szamalhajana też prezentuje się nieźle. Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...