Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

wiadomo co ;)

Ty też się cieszysz z zapowiedzi różowego 3DSa?! "MUST HAVE"

z10536222Q,Rozowy-3DS.jpg

 

:P:D

 

Nie ogarniam tej radości - GTA V + Diablo 3 w produkcji. KOSMOS

Mi tam do szczęścia wystarczyłaby "niewielka", "skromna" zapowiedź HL3 (albo chociaż HL2: Ep3) :wub:

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

jabany (pipi) kraj (pipi)ony w ktorym (pipi)ane sklepy boja sie wystawic gre na (pipi)one półki. pedały które mieszakaja w innych krajach już (pipi) wymieniaja uncharteda na nowsze gry bo im sie znudzil a u nas w tym (pipi)anym grajdole nie mozna dostac gry w sklepach wiekszych bo sie (pipi) cioty (pipi)ane boja wystawic na polki (pipi) bo im dystrybutor palcem (pipi) pogrozi. i (pipi) pewnie maja te gry capy (pipi)ane w tych swoich maga(pipi)zynach ale i tak nie wydadza gry bo sa takimi polmozgami ze nawet nie wiedza co to za gra i nie wiedza ze maja ja w magazynie. a jak (pipi) jakis kowalski otworzyl se sklep z grami to dostanie (pipi) 3 sztuki i w 5min sprzeda. ja (pipi)e. moglem se kupic bfa 3 bo (pipi) nie bd mial co robic przez weekend.

  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

Złości mnie SCEP z tą premierą U3 i że nikomu nie pozwalają sprzedawać wcześniej. Mam nadzieję, że przynajmniej w poniedziałek uda mi się dorwać Drake'a.

 

Ale za to na pocieszenie mam Batman: Arkham City. Ta gra jest po prostu zajebista. Jak dla mnie gra roku (jeszcze został ten nieszczęsny Drake, ale jakoś wątpię, żeby udało mu się przebić Gacka). Ja nie wiem jak Rocksteady udało się w dwa lata zmajstrować takie cudo :D .

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie to, że pereł kalibru Uncharted 3 jest cała masa (tym bardziej w ostatnim czasie - Dark Souls, Batman:AC, GoW 3, Rage), złości natomiast brak czasu i środków finansowych, żeby je wszystkie ograć. Teraz nawet się cieszę, że taki Mass Effect 3 albo Silent Hill: Downpour zostały przesunięte na przyszły rok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...