Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Koorwa wracam właśnie po 10h roboty, wczoraj jeszcze debil dałem się namówić na chlanie na mieście i efekt jest taki, że zamiast najarany jechać do domu na MGSV mam tylko ochotę spać ;/

 

Ty to się lubisz tak stealth bragować, co :> Anyway, jedz więcej buraczków i barszczu! 15 procent więcej energii.

 

 

Cieszy oraz wkurza mnie półka gier, która już nie pomieści więcej gier. Czas chyba na wizytę w Ikei.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Irytuje mnie, że często jak gierka jest zyebana, to mówi się, że "devowie z firmy XXX to partacze" albo "tak trudno zaprogramować <tutaj nazwa zje,banej mechaniki>?". Tylko że w większości przypadków to wina kierownictwa, która wymaga gwiazdki z nieba w nierealnym czasie i zespół spina du,psko, nie widzi rodziny przez pół roku żeby dowieźć najlepsze co się da. A że terminy od początku były nierealne, to wychodzi jak wychodzi. Do tego podejście "a na ch,uj nam QA i testy" i wychodzi jak wychodzi.

ehh biedne kuce :(

Odnośnik do komentarza

 

Megaszybki, bez limitu net LTE przez pół roku. W końcu wrócę do Splatoona i innych gierek online.

jak ktos mówi nadal ze lte jest bez limitu to az z niedowierzaniem kiwam glową. Ale do grania styknie o ile nadajnik nie bedzie przeciazony (pingi sa wtedy duze)

 

 

Bez limitu w sensie mogę używać ile wlezie.

Odnośnik do komentarza

Znaczy co masz na mysli? Bo nie wiem czy wiesz ale jak poza 100 GB wyjedziesz to moga ci dac predkosc nawet 32 kbs. Do tego jak w ciagu jednego dnia sciagniesz ok 60 GB to masz na obcinke wieksze szanse

 

Jakoś nie widzę, bym w dniu wykorzystał 60 gigabajtów. 

 

Zawsze, ale to zawsze był super szybki.

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Jest bez limitu danych, limit byłby gdyby wyłączali. Tutaj maja prawo Ci spowolnic transfer jeśli się dopatrzą, że za duże obciążenie sieci zapodajesz. Nazwijmy to ograniczeniami wynikajacymi z umowy. W jednym miechu sciagnalem prawie 1TB i nic a w innym 300GB i przycieli mi predkosc.

Odnośnik do komentarza

Starszy dzisiaj mi przyniósł reklamówkę gadżetów elektronicznych, których nie używa:

- kartę telewizyjną na usb z anteną - ale jakoś nie mogę złapać programów

- nadajnik bluetooth, do którego można podpiąć głośniki po kablu i puszczać muze (muzę bezpośrednio z telefonu również można przecież podpiąć pod głośniki, więc gadżet zbędny

- empetrójkę Samsung 2GB

- tablet graficzny, ale bez rysika - to zadziała bazgranie rysikiem z np. DSa, czy musi być dedykowany?

- kamerę

- (i to mnie cieszy) starego DSa w wersji Lite. Szkoda, że Acekarda uszkodził. No, ale to nic. Konsolę planuję oddać dobremu kumplowi za flaszkę :). Gość lubił jrpgi na PSXie, to w końcu ogra coś nowszego

- starego 3DSa i Metal Gear Solid Snake Eater (!), kur.wa, jakbym wiedział o tym, to bym nie kupował swojego New3DSa. Na razie nie spylam, ale może za jakiś czas się ogłoszę na giełdzie.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

W 2006 przyniósł do domu dwie konsolki DS Lite'y - jedną mi, drugą sobie:) Że ma 3DSa to wiedziałem od jakiegoś czasu, z tym, że ja wyprowadziłem się jakiś czas temu z chaty i rzadko tam bywam. Wiedziałem, że kupił sobie 3DSa, no i jakiś czas później musiałem kupić sobie NEW3DSa. Szkoda, że na 3DSie ma tylko MGSa, bo gra jest dla niego za trudna. Ale dzisiaj jak mu zapuściłem Super Mario 3D Land, to nie mógł oderwać się od konsoli. Te dźwięki, muzyka, i przeciwnicy, to mówił, że zawsze to samo, ale gra jest taka relaksująca;)

Zresztą w Mario to graliśmy razem w '94 roku.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Złości, a raczej martwi - nagłe pogorszenie wzroku, jeszcze większy niż dotychczas światłowstręt, plus dziwne rozproszenie światła i "plamki", czego wcześniej nie doświadczałem. Do okulisty najwcześniej w przyszłym tygodniu, praca przy kompie i z papierami mnie wykańcza, a ja tymczasem nie jestem w stanie w ogóle grać na handheldach, bo mam ochotę sobie po 5 minutach gały wydrapać.

 

Mam jednak nadzieję, że będzie to moje jedyne zmartwienie, i nie wyjdzie z tego nic poważniejszego.

Odnośnik do komentarza

Trzymam kciuki, Suavek.

 

Ja się cieszę, że chyba wyleczyłem się z masowego kupowania gierek. Coraz częściej jest jakaś okazja i myślę sobie, meh, mam przecież w co grać. I to nawet w przypadku wydawania ojrosów od Gabena, które mogę tylko na gierki przeznaczyć.

Odnośnik do komentarza

Trzymam kciuki, Suavek.

 

Ja się cieszę, że chyba wyleczyłem się z masowego kupowania gierek. Coraz częściej jest jakaś okazja i myślę sobie, meh, mam przecież w co grać. I to nawet w przypadku wydawania ojrosów od Gabena, które mogę tylko na gierki przeznaczyć.

Długo to ja nie wytrzymałem xD. W zeszły weekend trzy gierki na STEM i kilka na X360, jutro jadę do jakiegoś sklepu z używanymi po jeszcze więcej klasyków na XO :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...