Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

 

Współczuje Kruku jak zobaczysz jaka to upośledzona jest konsola. Dla 2 gierek to warto pożyczyć a nie dawać siano. 

 

Czasem ciężko Cie lubić.

 

 

A ja czasem nie mogę pojąć, że można być takim fanbojem jak ty. Cokolwiek złego się powie o chlebaku to zaraz przychodzisz i bronisz zaciekle swojego pudełka.

Odnośnik do komentarza

Współczuje Kruku jak zobaczysz jaka to upośledzona jest konsola. Dla 2 gierek to warto pożyczyć a nie dawać siano. 

 

Ale ja wiem jak działa PS3, spędziłem z tą konsolą naprawdę sporo godzin ;). Mimo wszystko gra się w gierki, a nie w XMB, a tych przez te wszystkie lata nazbierało się tyle, że naprawdę już dłużej nie umiem czekać. Do tego cholery grają na mojej nostalgii wypuszczając co lepsze kąski z PS2 w HD typu Okami czy FFX niedługo. No i wreszcie popykam sobie online, chociażby w to GTA Online. Chyba lepiej to niż X360, którego i tak nie podłączę do Internetu już.

Odnośnik do komentarza

 

 

Współczuje Kruku jak zobaczysz jaka to upośledzona jest konsola. Dla 2 gierek to warto pożyczyć a nie dawać siano. 

 

Czasem ciężko Cie lubić.

 

 

A ja czasem nie mogę pojąć, że można być takim fanbojem jak ty. Cokolwiek złego się powie o chlebaku to zaraz przychodzisz i bronisz zaciekle swojego pudełka.

 

 

a ja mogę pojąć czemu jestem takim fanbojem ps3, ponieważ mi ta konsola leży oraz ją lubię. Nic dziwnego że czasem ją bronię, tym bardziej gdy ktoś używa hiperboli, jak Ty teraz. 

 

Nie potrzeba być fanbojem, by zauważyć, że PS3 ma więcej wartych uwagi exów niż dwa. Ale takie pisanie już jest spoko, c'nie?

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Współczuje Kruku jak zobaczysz jaka to upośledzona jest konsola. Dla 2 gierek to warto pożyczyć a nie dawać siano. 

 

Czasem ciężko Cie lubić.

 

 

A ja czasem nie mogę pojąć, że można być takim fanbojem jak ty. Cokolwiek złego się powie o chlebaku to zaraz przychodzisz i bronisz zaciekle swojego pudełka.

 

 

a ja mogę pojąć czemu jestem takim fanbojem ps3, ponieważ mi ta konsola leży oraz ją lubię. Nic dziwnego że czasem ją bronię, tym bardziej gdy ktoś używa hiperboli, jak Ty teraz. 

 

Nie potrzeba być fanbojem, by zauważyć, że PS3 ma więcej wartych uwagi exów niż dwa. Ale takie pisanie już jest spoko, c'nie?

 

 

Mówiłem konkretnie o tych 2 gierkach dla jakich Kruk chce kupić chlebak (tj. Tlou i GTA Online). 

Odnośnik do komentarza

Znajomy z bloku obok ma w planach kupić PS4 i Killzone Shadow Fall w dzień premiery (bądź jak tylko będzie dostępna w przypadku problemów z zaopatrzeniem). Będę miał okazję własnoręcznie przetestować nowego dzidziusia Sony i dobrze się zastanowić, czy warto się tak szybko porywać z zakupem.

Odnośnik do komentarza

Ten okres w grach rewelacyjny. Dawno takiego nie było, bo pojawiły się gry, na które najbardziej czekałem. Oczywiście GTA, a do tego diablo 3 i Fifa 14. Złości mnie, że na 3 gry trzeba będzie wydać trochę pieniędzy i obawiam się, że fifa może być słabsza od 13stki. Podejrzewam, że wsiąknę przy produkcji Rockstara i dwa pozostałe zakupy odłożę na później. 

 

Co mnie jeszcze cieszy to zaraz biegnę po nowe PE i zapoznam się z recenzjami tych produkcji. Ten nr zapowiada się świetnie :)

Edytowane przez Hide999
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jezus jaki ten rok jest dobry. W ogóle i z mojej pespektywy. Takiego dobrego roku pod względem gierek dawno nie było, ja sobie kupiłem PS3, miłość do gierek odżyła, wkręciłem się znowu w granie na PC, półeczka powoli się ugina od dobrych szpili na PlayStation 3, żyć nie umierać :).

 

Najbardziej jaram się tym, że teraz ogarniam sobie Diablo 3 na konsoli, mam naczętę TLOU, później sobie przejdę trylogię Uncharted. Kiedy skończę przejdę sobie coś na PC, bo backlog ogromny, będę zagryzać Gran Turismo 5, a na nudnych wykładach przejdę wreszcie Black2/White2 na DS-ie, bo na 3DS aktualnie nie mam, a cholery w Pokemony grają, ja też chcę :P. A w święta pewnie Zelda Skyward Sword.

 

Dobrze, że na X360 nie ma już nic czego nie było by gdzie indziej, bo naprawdę rąk i czasu do grania by mi nie starczyło :).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Poluję na to cały czas, nawet w tym momencie :). To nie jest takie proste! M. in. dlatego Dark Souls leży odłogiem, bo jak tylko pojawił mi się w głowie pomysł kupna PS3, to od razu stwierdziłem też, że muszę wpierw ograć Demon's Souls.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Przespania Plusa żałuję niezmiernie, gdybym wiedział, że to tak wygląda, to bym kupił nawet u kumpla na konsoli z rok temu.

 

Heh, roboty niedługo będzie sporo właśnie na tych studiach, więc konsola trochę sobie ostygnie, ale sesja zimowa to już np. miesiąc wolnego właściwie, więc korzystam korzystam :). Na razie nic jeszcze się nie dzieje to mogę sobie pozwolić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam dobrego kumpla, właściwie to przyjaciela, ale jak mnie czasami wkur,wia, to głowa mała.

 

Suszy mi głowę od miesiąca, że pograłby w jakiegoś coopa. Ale że bibliotekę na Steamie ma trochę chudszą niż ja i opartą głównie o bundle, to jakoś się zgrać nie mogliśmy. Ani Torchlighta nie miał, ani Left 4 Dead, ani Resident Evil 5, no nic ciekawego, mi też się średnio chciało grać. Aż ostatnio z innym ziomkiem zaczęliśmy pykać w Borderlands 2 na coopie i stwierdziłem, że tego pierwszego też wkręcę. No to problem, bo on nie chce podstawki, a od razu by GOTY kupił (...bo on musi mieć dodatki które ogarnie za 50h gry dopiero). To ja staję na głowie i znajduję chyba najlepszą okazję jaką w życiu widziałem, dorwałem legitne B2 GOTY na nasz region, żaden rusek za 25 zł. Dałem mu klucz, zainstalował, pograł z nami godzinę i teraz łupie w jakieś darmowe coś (RIFT), a na prośby o grę w B2 nawet nie odpowiada. I jeszcze mi kuźwa cały czas wisi te 25 zł ;/. Cholera, tyle osób by z pocałowaniem ręki łyknęło nawet za 5 dych i szpilało, a on jakieś farmazony odwala.

Odnośnik do komentarza

Złości mnie, że do gier dodają "instrukcję w wersji elektronicznej" Nie to że instrukcja w papierku jest mi niezbędna, ale zawsze milej jest gdy gra zawiera dodatkowe książeczki i w pudełku kilka ciekawych elementów oprócz płyty.

Edytowane przez Hide999
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Że Sony nie dało żadnej możliwości w grania w swoje gry na PS2 w HD, a mieli idealną podczas premiery PS3. Trzeba było zrobić softowy emulator (lub po prostu wpleść komponenty z PS2 do Cella), który pozwoliłby na grę w natywnym np. 720p z anitaliasingiem, ale nie, najlepiej wyciąć części z konsoli by oszczędzić i jeszcze wciskać ludziom reedycje HD z trofeami za konkretną kasę. Gdyby chociaż większość gier miało swoje reedycje HD, ale na dobrą sprawę jest ich garstka.

 

 

Na szczęście mój master race PC gaming rig pozwala na emulację PS2 w pełnej prędkości, oczywiście z AA i wyższą rozdzielczością <3

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...