Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Dice,wg. mnie zrobiliście więcej niż od was wymagałem,grafa dużo lepsza niż w BC2,jak widziałem jak seria z M16 ryje porecze balkonów,kruszy beton to mi się słabo robiło myśląc jak to będzie w multi wyglądało :P Jak dla mnie jest super dobrze,pewnie najmocniejsze kompy będą miały lepszą grafę,ale my na 6 letnim sprzęcie będziemy mieli grafikę równą lub lepszą od większości polskich użytkowników pc-ta.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

wcale tak źle nie wygląda jak można by się spodziewać

Wygląda to bardzo dobrze , można być spokojnym o wersję na ps3 .

Panowie, wszyscy wiemy, ze na PC będzie wyglądać gra najlepiej, ale nie popadajmy aż w takie czarne myśli, że gra mogła by wyglądać źle O.o

Takiej możliwości nigdy nie było. Jestem aż zdziwiony takimi słowami... Są na rynku gry/serie o które możemy być z miejsca spokojni ;)

Odnośnik do komentarza

Niektórzy to chyba na łeb upadli z niemałej wysokości.. :) Patrzcie na BF3 przez pryzmat gier na konsole, a nie PC. To będzie zdecydowanie najładniejsza gra na naszą platformę. Jeżeli ktoś wierzył w to, że dostaniemy 1:1 z wersją PC, to powinien poczytać o parametrach konsol vs komp złożony z podzespołów umożliwiających ciupanie na maksymalnych detalach. Znając życie po spotkaniu rodzinnym u 'Romana Kowalskiego' który będzie chciał pokazać BF3 na swoim, super, ale niestety niedostatecznie dopakowanym kompie dojdziemy do wniosku, że znowu jesteśmy wygrania zasiadając w fotelu, przed rąbanym tv, nie inwestując w sprzęt kilku dodatkowych tys. amen

Odnośnik do komentarza

@ elentario

To nie będzie najładniejsza gra na konsole... w sumie takie stwierdzenie należałoby pozostawić bez komentarza... (chyba, że nie widziałeś żadnych exów na PS3...) Inna sprawa, że oprawa na tak wysokim poziomie w połączeniu z destrukcją jak najbardziej robi wrażenie i w swojej kategorii BF będzie pewnie bezkonkurencyjny.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

@ elentario

To nie będzie najładniejsza gra na konsole... w sumie takie stwierdzenie należałoby pozostawić bez komentarza... (chyba, że nie widziałeś żadnych exów na PS3...) Inna sprawa, że oprawa na tak wysokim poziomie w połączeniu z destrukcją jak najbardziej robi wrażenie i w swojej kategorii BF będzie pewnie bezkonkurencyjny.

 

Mnie u3 nigdy nie jarał (robiłem kilka podejść, ale sposób prowadzenia akcji i ogólnie nudna rozgrywka odpychała mnie i odpycha nadal), biorąc pod uwagę zniszczalności, fizykę i rozległość terenów, to przynajmniej w swojej lidze będzie No. 1

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdzie wy widzicie te średnią grafikę? Wydaję mi się że jeśli chodzi o gry multiplatformowe nie ma ładniejszych.Były przechwałki na temat Crysisa 2 ale wszyscy wiedzą jak to się skończyło.A DICE pokazuję że jak się chce to można i gra wygląda niesamowicie.Jeszcze oby xbox360 dostał tak ładną wersję i będzie super.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli bierzemy pod uwagę konsole,czyli multi platformowość,to na pewno będzie to najładniejszy multi,wiadomo ze wewnętrzne studia $ony robią piękne gry,ale już np. sposób ukazania grafiki w Killzone nigdy do mnie nie przemawiał na tyle,bo mówić ze jest najpiękniejszy,ta wizja przedstawienia wojny z BF3 bardziej do mnie przemawia.

Odnośnik do komentarza

Według mnie wygląda dobrze, zaskakująco dobrze choć różnica między pc jest ogromna (gdzie to niby wygląda tak samo albo lepiej :turned: ).

 

Ale i tak fajnie to wygląda w sumie to chyba lepiej niż się spodziewałem. Bardziej robi niż Crysis ale mniej niż Uncharted 3 (graficznie), ND najlepsze IMO. Szkoda tylko, że nie pokazali dalej filmiku do tego walącego się budynku.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...