Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Ten gameplay to z jakiej platformy ? Co do obrazków z posta wyżej to uważam, że jest bardzo dobrze. Jak dodadzą brakujące tekstury, oświetlenie i filtry, to w ruchu będzie ładnie się prezentować, lepiej niż BC2, co jest dobrą informacją imo. Kosa jako osobna broń, coś pieknego.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ten gameplay to z jakiej platformy ? Co do obrazków z posta wyżej to uważam, że jest bardzo dobrze. Jak dodadzą brakujące tekstury, oświetlenie i filtry, to w ruchu będzie ładnie się prezentować, lepiej niż BC2, co jest dobrą informacją imo. Kosa jako osobna broń, coś pieknego.

pc

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi leżenia właśnie w BC2 brakowało (choc się przyzwyczaiłem do jego braku). Jeśli patent z odblaskiem lunety się sprawdzi to myślę, że balans powinien być zachowany.

 

Bardziej mnie zastanawia jak na konsolach będzie sprawdzać się latanie myśliwcami? Jeśli mapy będą mniejsze niż na piecach to dupa... Chyba że dadzą, jedną czy dwie, wielkością dorównującą (minimum) tej z wiatrakami z dotatku do bc2. Marzą mi się mapy niczym z call of duty 1 i dodatku do niej (UO), gdzie np: pokuszono się o odwzorowanie bitwy pod Kurskiem. Kilkanaście czołgów na mapie, do tego kilka samobieżnych hałbic, kilka ciężarówek z piechotą a na obrzeżach mapy przeciskające się jeep'y :D

 

 

Odnośnik do komentarza

Mi leżenia właśnie w BC2 brakowało (choc się przyzwyczaiłem do jego braku). Jeśli patent z odblaskiem lunety się sprawdzi to myślę, że balans powinien być zachowany.

 

Bardziej mnie zastanawia jak na konsolach będzie sprawdzać się latanie myśliwcami? Jeśli mapy będą mniejsze niż na piecach to dupa..

 

Bylo juz o tym wczesniej mowione. Przestrzen powietrzna bedzie taka jak na PC (mysliwce tylko w trybie CQ), potna teren dla piechoty, dostosowujac go do 24 graczy. Ja na szczescie gram tylko na rushu oraz CQ z naciskiem na infantry.

Odnośnik do komentarza

mogli by zrobic tak ze jak sie nacisnie i przytrzyma R2 to postac wyciaga nóż i biega z nim dopóki sie trzyma guzik, podczas tego biega nieco szybciej a w razie ataku atakuje szybciej niż ktoś kto normalnie uzywa noża, puszczenie guzika oznacza atak

oczywiscie jednoczesnie można by normalnie tylko tapnąć R2 i wtedy było by tak samo jak w bc2

 

taki wybor moglby byc ciekawy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...