Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Speaking at the FNAC meeting in Paris, France, DICE GM Karl Magnus Troedsson gave a co-op demo of Battlefield 3 and answered questions. According to Planete-Battlefield.fr (unrelated to us), KM Kusa (French Community Manager) said the PC beta is ready, but now they are working with Microsoft and Sony to "accelerate preparations". From what we have heard, it takes 2-3 weeks for Microsoft and Sony to approve content, running it through tests to make sure it won't brick your console among other things. That said, we have no idea when the build was submitted to them. As far as we know, the the Battlefield 3 beta is still slated for sometime this month. Via EA UK Forums.

 

źródło: http://planetbattlefield.gamespy.com/

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy Wam kĄsolomaniaki :verymad:

 

 

A tak serio, to IMHO słaba zagrywka DICE, bo to raczej nie jest ich pierwsza gra na kĄsole, więc dobrze wiedzieli jak cały proces wygląda i zrzucanie winy na M$ i $ony jest tanie.

 

albo dlubali tak dlugo bo gra wygladala zalosnie i teraz musza krecic dlaczego tak pozno :P

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

jak ja uwielbiam takie typowo polskie szukanie spisku we wszystkim :rofl2: to nie jest tajemnica jak dlugo sony i microsoft "zatwierdzają" content który się u nich pojawi (nie pierwszy raz jest o tym mowa) więc zluzujcie kalesony, mówili że będzie w tym miesiącu to pewnie będzie.

 

A na tym filmiku wygląda rzeczywiście bardzo dobrze.

 

Ej StĄna to jest pewnie wersja PC grana padem nie ? :mocking: no offense oczywiscie ;)

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Ej StĄna to jest pewnie wersja PC grana padem nie ? :mocking: no offense oczywiscie ;)

 

Możesz pisać mój nick poprawnie? Dziękuję ;)

 

Wersja na PieCa raczej wygląda lepiej. Tutaj jednak widać słabe tekstury i aliasing. Ograniczeń sprzętowych nie przeskoczysz. IMHO wygląda to słabo, ale jak już wspomniałem, akurat na te wersje mam wyje^ane ;)

 

@ xbor

 

In this night mission, the Marines descend on Tehran to capture members of the People's Liberation and Resistance (PLA).

 

;)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

tak jakby nie mogli czegoś oryginalnego wymysleć.

mogli dać że naziści wymyslili machine czasu i przeniesli sie do nas i probują zrobic kolejną wojne :P

 

a na serio to co mieli wymyslic? gry o wspolczesnych konfliktach ktore staraja sie byc w miare realistyczne opieraja sie na tym co sie teraz dzieje, czyli islamistach

no i oczywiscie ruskich, odwiecznych wrogach ameryki, chociaz przeciez jakos ostatnio nie bylo wojny rosja vs usa :P

 

 

 

 

+ Dodał MODERATOR
Prosz ;)
Odnośnik do komentarza

Tyle ze teraz na żadną wojnę z państwem islamskich się nie zapowiada, w końcu w Egipcie chcąc nie chcąc amerykanie poparli siły proislamskie. Na nową wojnę o ropę kasy USA nie mają, w koncu Irak im się nie opłacił chociaż zobaczymy jak to będzie w dłuższej perespektywie, za to w Libii im się trafił prezent choć mają konkurentów w postaci Włoch i Francji.

 

Co do gry to jako że nie śledzę za bardzo informacji o grze to mam pytanie. W prawdzie przy BFBC2 spędziłem zaledwie 1-2h i może zbyt szybko się zniechęciłem ale czy tu też mają być takie duże mapy które lepiej pamiętam z battefiled 1943 z psn gdzie niekiedy znalezienie wroga zajmuje tyle czasu że się odechciewa grać.

Odnośnik do komentarza

tak jakby nie mogli czegoś oryginalnego wymysleć.

mogli dać że naziści wymyslili machine czasu i przeniesli sie do nas i probują zrobic kolejną wojne :P

 

a na serio to co mieli wymyslic? gry o wspolczesnych konfliktach ktore staraja sie byc w miare realistyczne opieraja sie na tym co sie teraz dzieje, czyli islamistach

no i oczywiscie ruskich, odwiecznych wrogach ameryki, chociaz przeciez jakos ostatnio nie bylo wojny rosja vs usa :P

 

 

 

 

+ Dodał MODERATOR
Prosz ;)

to juz bylo w grze MORTYR btw za(pipi)ista gierka ;)

Odnośnik do komentarza

Co do gry to jako że nie śledzę za bardzo informacji o grze to mam pytanie. W prawdzie przy BFBC2 spędziłem zaledwie 1-2h i może zbyt szybko się zniechęciłem ale czy tu też mają być takie duże mapy które lepiej pamiętam z battefiled 1943 z psn gdzie niekiedy znalezienie wroga zajmuje tyle czasu że się odechciewa grać.

 

Jeśli nie lubisz szukać wroga, to pograj w CoDa. Piszę to bez żadnego przekąsu czy cuś, po prostu tam masz małe mapy i wyrzynka jest bardziej intensywna. BF od zawsze kojarzy się z dużą mapą i jest to jedna z cech rozpoznawczych serii. Z resztą sam tytuł wiele mówi - battlefield :D

Pograj w tryb SQDM , tam są tylko małe wycinki map i nie musisz szukać przeciwnika :)

Tak samo w RUSH , tutaj przeciwnik sam Cię znajduje, bo musi rozwalić mcomy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...