Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Ej StĄna to jest pewnie wersja PC grana padem nie ? :mocking: no offense oczywiscie ;)

 

Możesz pisać mój nick poprawnie? Dziękuję ;)

 

Wersja na PieCa raczej wygląda lepiej. Tutaj jednak widać słabe tekstury i aliasing. Ograniczeń sprzętowych nie przeskoczysz. IMHO wygląda to słabo, ale jak już wspomniałem, akurat na te wersje mam wyje^ane ;)

 

;)

 

Oj Stonka, Stonka :)... Material nagrywany byl z kamery, gdzie jedynym rzucajacym sie elementem bylo "oczo(pipi)ne" swiatlo. Co mnie niezmiernie cieszy. Zastanwiam sie jak mozna oceniac grafe po tak marnej jakosci filmiku. Na naszych LCD to bedzie wygladalo z 10 razy lepiej.

Odnośnik do komentarza

 

Bedzie. Ale granie 40 cm przed 21 calowym "kwadracikiem" jest bardzo niekomfortowe. Bedzie garba mozna dostac i w niedlugim czasie "uzbroic" sie w okulary... Ale ja ma na to w%(pipi)ane. :blum2:

 

To jest dobre

Ja tam wprawdzie będę grał na ps3, jeżeli kupie, jednak wydaje mi się że nie jest problemem podpiąć komputer pod duże lcd.

 

 

 

eśli nie lubisz szukać wroga, to pograj w CoDa. Piszę to bez żadnego przekąsu czy cuś, po prostu tam masz małe mapy i wyrzynka jest bardziej intensywna. BF od zawsze kojarzy się z dużą mapą i jest to jedna z cech rozpoznawczych serii. Z resztą sam tytuł wiele mówi - battlefield :D

Pograj w tryb SQDM , tam są tylko małe wycinki map i nie musisz szukać przeciwnika :)

Tak samo w RUSH , tutaj przeciwnik sam Cię znajduje, bo musi rozwalić mcomy.

 

Gram w coda od drugiej części, tyle że właśnie już mi się znudził ten ścisk, dlatego się zastanawiam na bf ale bardzo mnie cieszy że będzie beta więć sobie potestuje.

 

A wie ktoś do kiedy mają być sprzedawane edycje limitowane, do ostatniego dnia przed premierą?

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

 

Bedzie. Ale granie 40 cm przed 21 calowym "kwadracikiem" jest bardzo niekomfortowe.

 

a co za problem podpiac do kompa wiekszy monitor albo wręcz telewizor? sam uzywam przy laptopie 27 cali (chociaz nie do grania bo nie gram na kompie) , a mam kumpla ktory ma stacjonarnego peceta pdopiętego do 42 calowego telewizora i gra z fotela z bezprzewodową myszką i klawą

 

nie chce tu bronic pececiarzy bo sam gardze graniem na kompie, chce tylko zwrocic uwage na nietrafiony argument

Odnośnik do komentarza

Pewnie że będzie wyglądało lepiej Masorz,ale to chyba nie temat o tym?Zna ktoś typa browarino?Tak się przejął moim postem na temat B3 ze musiał mnie o tym poinformować w mało wybredny sposób na PW w PS3.

 

+ Dodał MODERATOR

(podkreślenie moje)

To chyba nie temat o tym, nie?

To raz, a dwa, B3 =/= BF3 ;P

Odnośnik do komentarza

Jeeeb, ciekawe czemu Sony z tym zwleka.

 

 

Ale z czym zwleka... przecież parę stron wcześniej pisałem że oficjalnie Beta już jest gotowa na PS3 i XBOX tylko DICE czeka na zgodę SONY I MS by udostępnić Betę. Jest to ta sama procedura którą muszą przejść dema, i gotowe tytuły. Zazwyczaj tydzień lub nawet dwa tygodnie to wszystko trwa.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Google translate jakiejś francuskiej strony, na której jakiś gość napisał, że beta na x360 jest gotowa. Historię, że sony opóźnia wydanie bety dorobiła do tego banda ignorantów z forum ea. Lepsza była tylko fake'owa strona z odliczaniem :)

edit: w "newsie" nie ma słowa o tym, że certyfikacja MS dała zielone światło

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza

Google translate jakiejś francuskiej strony, na której jakiś gość napisał, że beta na x360 jest gotowa. Historię, że sony opóźnia wydanie bety dorobiła do tego banda ignorantów z forum ea. Lepsza była tylko fake'owa strona z odliczaniem :)

edit: w "newsie" nie ma słowa o tym, że certyfikacja MS dała zielone światło

 

Podobno plotka lepsza od prawdy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...