Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

a czyli wreszcie powstanie battlefilfowa wersja killzone.com. no tyle czekania.... ciekaw jestem czy będzie wsparcie dla klanów, newsy, wyniki meczy i takie tam.

"podobno" wsparcie dla klanów ma być spore tyle że ja tam w sumie na nic szczególnego nie licze jeśli chodzi o tego battleloga.

 

Wymieniłem wyjątki a Quake i UT to prawie to samo.

:flag_of_truce:

Nie no Litwin serio skończmy temat Q i UT tutaj bo to nie ma sensu, to tak jakbyś powiedział że BF i CoD to prawie to samo. Bez jaj.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

a czyli wreszcie powstanie battlefilfowa wersja killzone.com. no tyle czekania.... ciekaw jestem czy będzie wsparcie dla klanów, newsy, wyniki meczy i takie tam.

"podobno" wsparcie dla klanów ma być spore tyle że ja tam w sumie na nic szczególnego nie licze jeśli chodzi o tego battleloga.

 

gdyby mieli iść w stronę killzone.com za czasów KZ2 to ja byłbym happy - wiadomości klanowe, w zasadzie można powiedzieć - portale klanowe, możliwość wyzwań itp. byłoby super

Odnośnik do komentarza

Sądzę że tak gdyż jak spojrzeć na foty jest tam nawet jedna fotka gdzie pisze open beta. Z innej beczki liderzy każdej drużyny będą mogli wzywać bombardowanie z powietrza.

 

Not only that, according to DICE’s Karl-Magnus Troedsson at the recent Eurogamer Expo, squad leader will have the ability to call in artillery strikes. This is in addition to the unlockable mortar strike, which is available to everyone playing the Engineer class.

Dziwne info z tej strony, na gamescomeie UAV miał recon a nie inżynier. A jeśli to prawda to z inżyniera jakieś one-man-army powstanie - uav, wall-e, mortar, bazooka, miny, repair tool - ale gadżety można mieć tylko 2 :(

No i na jakiej podstawie będzie nadawać rangę dowódcy drużyny? :)

Odnośnik do komentarza

Dla tych którzy złożyli pre-order będzie wcześniej dostępna beta, czy tylko dla posiadaczy MoH?

PC: Moh limitka lub bf 3 z origin

Xbox 360: Moh limitka i beda wysylac kody .

Ps3: Moh limitka,beta pojawi sie po prostu na psn i nie wymaga kodu.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Utwórzcie nowe konto i udostępnijcie do pobrania bety, czy za dużo wymagam?

beta bedzie miala blokade tak jak beta moh jedna konsola na 24h,to raz. Dwa watpie zeby ktos mial online pass z limitki moh ktory jest nie wykorzystany.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

jestem ciekaw czy o 00:01 dadza nam pobrac bete,zeby ludzie mogli zagrac jak tylko wlacza serwery bety.

 

 

Source: http://gamers-underg...m-tomorrow.html

 

 

EA Australia have revealed that the early access beta will kick off at 10pm, Australian Eastern Standard Time (AEST) on the 27th of September - that's tomorrow night! For our international readers, here is when you'll be able to play:

 

World times for the early access beta:

 

NZ 1:00 am 28th

Aus 10:00 pm 27th

Sweden 2:00pm 27th

GMT 12:00 noon 27th

US Eastern Standard Time 8:00 am 27th

CST 7:00 am 27th

PST 5:00 am 27th

 

World times for public beta access:

 

NZ 1:00 am 30th

Aus 10:00 pm 29th

Sweden 2:00pm 29th

GMT 12:00 noon 29th

US Eastern Standard Time 8:00 am 29th

CST 7:00 am 29th

PST 5:00 am 29th

 

 

Poza tym, było oficjalne info że beta na bank nie wystartuje 27IX o godzinie 00:01 tylko później.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jestem ciekaw czy o 00:01 dadza nam pobrac bete,zeby ludzie mogli zagrac jak tylko wlacza serwery bety.

Poza tym, było oficjalne info że beta na bank nie wystartuje 27IX o godzinie 00:01 tylko później.

 

To wiedzialem ze nie wystartuje o 00:01. ale wole miec juz pobrane i jak wieczorem wroce do domu to od razu grac a nie czekac az pobierze sie 3gb,ale wyglada ze nic z tego nie bedzie ;/ nie mogli dac ludzia spokojnie pobrac przez noc?

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Z tego co czytałem to preloada nie będzie.

 

Czyli w momencie startu serwy padają ;/

Chlopaki na starcie chca wku.rwic ludzi ;) bo watpie zeby serwery ea magicznie przestaly byc ch.ujowe

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...