Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

z komorki pisalem zaraz po zakonczeinu sesji :) teraz dopiero dotarlem do domu.

 

w piatek pewnie dostaniemy to samo ( byl napis ze to beta ) wiec sami sie przekonacie co i jak ;) mi to po prostu nie spasowalo lub mozlwie ze za duzo oczekiwalem.

 

Walić grafę. Napisz lepiej jak jest z rozgrywką. Ilość HP, sterowanie jest zbliżone do BF BC2, czy może bardziej do Kz, Mw?

 

No bez przesady. Kolega powyzej napisal tak, jakby oprawa w BF3 wygladala tragicznie. A ja oczekuje znacznie wyzej ustawionej poprzeczki, niz w BFBC2. Trailer Gilotyny na x360 przekonal mnie, ze mozna oczekiwac wysmienitej oprawy (mozliwe, ze singiel podrasowali, a multi wykastrowali). Chyba, ze kolega nigdy nie gral w BFBC2 na konsoli, a oczekiwal poziomuPeCetowego Fault Line. To wtedy zrozumiem rozczarowanie. :)

 

Sterowanie w BF3, jak w Killzone!? Litosci! Ta gra, a zwlaszcza multi, to najwieksza porazka w galaktyce- przez te je^%ane streowanie... ze niby czuc ciezar postaci, ze niby realizm. Ja pie%$ole, jak slysze takie teksty, to zbiera mnie na odruch wymiotny. :)

 

Nie chodzi o ciężar postaci, ale samą wymianę ognia, jest szybko i niekoniecznie po wejściu przeciwnika na Twoje plecy giniesz. BF BC2 to istne camper show i nuda, nuda, nuda. Mam się jarać ilością kos? ;) Na team 8 osobowy przypada 6 reconów, za(pipi)iście cieszę się z opcji 'leżakowania' w BF3 - teraz 75% meczy przeleżą w trawie z ratio 4.0 - oby poszli w stronę coda i zaczęli promować skillowych graczy. Rzygać się chce jak sobie pomyślę, że złożyłem pre-order widząc takie multi:

 

http://www.youtube.com/watch?v=yXDU97krBJE

Edytowane przez elentario
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Kamperstwo to czesc gry, w realu tez nie biega sie jak Rambo. Co to ma byc, ADHD style? Nie chodzi tez o to aby siedziec w jednym miejscu, jak sie potrafi grac to BF nie jest nudny. Trzeba wiedziec kiedy wyjsc aby nie dostac w czape. Poczekac na odpowiedni moment, na oslone kompana przykladowo. BF jest realistyczniejszy od CoDa przez to mniej efekciarski i potrzeba czasu, skilla i zgrania aby sie dobrze bawic. To w CoDzie mozna bylo samemu wygrywac mecze. Co kto woli.

Odnośnik do komentarza

To jest gameplay bez wlaczonego kill-cam'a, stad nieskrepowane nabijanie fragow. Ten koles dawno by juz zaliczyl zgon, gdyby byl podglad na twojego nemesis. Zreszta ja sie nie boje lezakowiczow, beda pewnie tepieni tak samo jak kamperski bushmonster. Ludzie nauczyli sie w BFBC2 grac zespolow, to zaprocentuje pewnie w BF3, i w razie czego pojdzie szybkie info, ze lezakowicz jest tam lub tam. No worries mate :)

 

Mam na liczniku w BFBC2 jakies 1000 godzin (w tym 700hrs na Ps3), i zjawisko kamperstwa nie jest jakas plaga, ktora przeszkadza w grze. Zdarzaja sie maruderzy, ale to kwestia wbicia im paru kos, aby sie oduczyli zlych nawykow. Poza tym jak chcesz byc pierwszy w leaderboard jako wookie camper to musisz czesto wbijac headshot za 200pkt (lub wiecej).

 

 

2-3 strzaly i koles lezy ;) sterowaniem blizej do cod niz killzone.

Czyli BF3 = CoD.

 

I to mi się nie podoba co słyszę, jeśli tak będzie to olewam BF3. Wolę rozwiązanie jak w BC2

To samo co HC,czyli dla mnie ok.

 

Skoro tak jest na normalu, to boje sie co bedzie na HC. Z procy pewnie bedzie mozna zabic. :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

mi akurat to pasowalo ze nie trzeba wywalac calego magazynku, tylko wezcie poprawke na to ze trzeba dobrze wycelowac, a nie w nogi :) ja biore bf3 najwazniejsze zeby lagow nie bylo, bedzie zgrana ekipa to nawet otoczenie nie bedzie przeszkadzac ;)

 

Polać koledze piwko!

 

To jest gameplay bez wlaczonego kill-cam'a, stad nieskrepowane nabijanie fragow. Ten koles dawno by juz zaliczyl zgon, gdyby byl podglad na twojego nemesis. Zreszta ja sie nie boje lezakowiczow, beda pewnie tepieni tak samo jak kamperski bushmonster. Ludzie nauczyli sie w BFBC2 grac zespolow, to zaprocentuje pewnie w BF3, i w razie czego pojdzie szybkie info, ze lezakowicz jest tam lub tam. No worries mate :)

 

Mam na liczniku w BFBC2 jakies 1000 godzin (w tym 700hrs na Ps3), i zjawisko kamperstwa nie jest jakas plaga, ktora przeszkadza w grze. Zdarzaja sie maruderzy, ale to kwestia wbicia im paru kos, aby sie oduczyli zlych nawykow. Poza tym jak chcesz byc pierwszy w leaderboard jako wookie camper to musisz czesto wbijac headshot za 200pkt (lub wiecej).

 

Polać Walkowi piwko, potem dobrą wódkę, tequilę a jak mu jeszcze sil starczy to postawić ekskluzywną dziwkę! :D hehe

 

 

 

Ja tam o BF3 w multi się nie boję bo, jak to się onegdaj mawiało, mam w d.upie naboje ;)

 

Ps. Zawsze można "kampić dynamicznie" czyli biegać za takim np: Litwinem i dobijać niedobitki hehehe ;)

Edytowane przez Łebi
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wiecie ale w bf2 też się tak szybko zabijało to bc2 wprowadził takie jak dla mnie durne rzeczy i zje.bane hitboxy.

Albo w vietnamie też dali większy dmg bronii i z takiego ak47 kosiło się niemiłosiernie,na razie nie osądzam produktu który widziałem jedynie na yt,zagram w bete,potem w full to mogę zacząć marudzić.

Ps.nie martw się Yeti na twoje szczęście w listopadzie wychodzi przeskillowy produkt pod tytułem u3 gdzie magazynek wystrzelony w głowe nic nie daje,moc!

Odnośnik do komentarza

ja jednak wolałbym aby HP było spore. W grze gdzie mamy duże mapy, krzaki, pojazdy, możliwość lezenia chciałbym

nie padać od 1 zablakanej kuli (a tych w BC2 było sporo). Jak ktoś chce sie bawić w kamperiade to powinien mieć tryb hardcore.

 

Nie wiem czemu, ale patrząc na hype jaki towarzyszy grze, cos czuje ze sie zawiedziemy. Mam deja vu z czasów oczekiwania na KZ3. Genialne KZ2 zostało oszpecone, oby BF3 nie poszedł ta drogą

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Mnie tam zabłąkane kule w BC2 nie ścigały, nie wiem ocb.

 

Ścigały ścigały, tylko na normalu nie zwracales na to uwagi, bo jedna kula nic Ci nie robiła.

 

@kubson, przez realizm ja np mam na myśli pojazdy, opadajacy tor kuli, wystrzelona z innej broni inaczej sie zachowywała, realistyczne środowisko, czytaj mapy, moiwosc kladzenia sie na ziemi. Przegięcie z realizmem uczyniloby grę niegrywalna. Pamiętajmy ze to nadal gra jest - akcje typu skok z dachu z drugiego pietra strzelając z bazooki do nadjezdzajacego auta to ma być podstawa :D

Edytowane przez waldusthecyc
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widze, ze czesto rzucacie haslem skillow'y FPS. Dla mnie to pojecie nie istnieje. W kazdym shooterze trzeba poswieciec mnostwo czasu, aby nauczyc sie mapy, poslugiwania bronia itd, ktory owocuje tym skill'em pozwalajacym zajmowac najwyzsze miejsca w tabeli... Ze niby BC2 jest nie skill'owy? Trzeba miec skill superman'a, zeby wygrac runde na rush'u majac w zespole same nisko-level'owe randomy grajace przeciwko 3 druzynom uzbrojonym w headsety, z 50 lvl statusem. :)

 

Analiza Gilotyny

 

http://www.youtube.com/watch?v=XPC2edUtCks

Edytowane przez walek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W każdej strzelance kto pierwszy widzi i strzela ten wygrywa

nie ;)

 

Z tego co gdzieś (sorry ale serio nie pamietam gdzie) czytałem swego czasu ktoś kto już ograł troche BFa pisał że ginie się szybciej niż w BFBC2 ale wolniej niż w CoD i wciąż duże znaczenie ma to żeby strzelać w klate i głowe a nie po kończynach więc nie jest źle ogólnie.

Odnośnik do komentarza

Sądzę że tak gdyż jak spojrzeć na foty jest tam nawet jedna fotka gdzie pisze open beta. Z innej beczki liderzy każdej drużyny będą mogli wzywać bombardowanie z powietrza.

 

Not only that, according to DICE’s Karl-Magnus Troedsson at the recent Eurogamer Expo, squad leader will have the ability to call in artillery strikes. This is in addition to the unlockable mortar strike, which is available to everyone playing the Engineer class.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...