Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli beta to demo multiplayer, poprawek nie zdążą wprowadzić i na start dostaniemy patch kilkaset mega na PS3. cool story

 

do poprawek była alpha na PC, w becie zapewne będą chcieli zobaczyć czy konsolowe serwery stabilnie działają.

I to oczywiste że wydadzą patcha, jak nie na premiere to zaraz po. To gra online, jakby nie dawali patcha to byś płakał że coś jest zepsute, jak dają patcha to płaczesz bo ciężko jest ci go ściągnąć, troche pomyślunku. Polakowi nie dogodzisz.

 

Miałem cichą nadzieje że dostaniemy bete jeszcze w tym tygodniu jednak nawet się jakoś nie jarałem bo rozsądek podpowiadał że tak nie będzie, ta data w sumie była do przewidzenia.

 

Jak by ktoś chciał zrobić dobry uczynek to chętnie przyjme kod z MOHa :D

 

Edit:

@Liso

Najpierw jeszcze będzie płacz że nie mogą na serwer wejść, przy takim hajpie na tą grę jak się ludzie rzucą to może 1 października da rade zagrać :D

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I znów EA będzie się tłumaczyło że nie przewidzieli takiego sukcesu gry i nie byli przygotowani jak w wypadku BC2

jak każda firma przy premierze jakiejś bardziej popularnej gry. Nie pamiętam żadnej gry/bety która w dniu premiery była by w 100% grywalna online. Zawsze dopiero w nocy dawało rade grać albo dopiero po patchu. I przygotujcie się że w tym wypadku będzie tak samo, bo niby czemu miało by być inaczej? :)

Odnośnik do komentarza

 

I to oczywiste że wydadzą patcha, jak nie na premiere to zaraz po. To gra online, jakby nie dawali patcha to byś płakał że coś jest zepsute, jak dają patcha to płaczesz bo ciężko jest ci go ściągnąć, troche pomyślunku. Polakowi nie dogodzisz.

 

No nie przesadzaj, zacząć trzeba od tego że gra w premiere, wersja z płyty ma działc jak na leży i koniec kropka, wtedy nikt nie będzie płakał że nie działa i nikt nie będzie płakał że jest patch.

Oczywiste ze wydadzą pacza ale to nie znaczy że to jest prawidłowe i dobre. Lewusy (prawie każdy producent gier) nauczyły się że jest internet to mogą naprawić grę po premierze ale to nie daje pozwolenia aby sprzedawać "uszkodzony" produkt. Dlatego beta testy w dzisiejszych czasach tak na prawde są reklamą a niżeli faktycznym testem gry.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

 

I to oczywiste że wydadzą patcha, jak nie na premiere to zaraz po. To gra online, jakby nie dawali patcha to byś płakał że coś jest zepsute, jak dają patcha to płaczesz bo ciężko jest ci go ściągnąć, troche pomyślunku. Polakowi nie dogodzisz.

 

No nie przesadzaj, zacząć trzeba od tego że gra w premiere, wersja z płyty ma działc jak na leży i koniec kropka, wtedy nikt nie będzie płakał że nie działa i nikt nie będzie płakał że jest patch.

Oczywiste ze wydadzą pacza ale to nie znaczy że to jest prawidłowe i dobre. Lewusy (prawie każdy producent gier) nauczyły się że jest internet to mogą naprawić grę po premierze ale to nie daje pozwolenia aby sprzedawać "uszkodzony" produkt. Dlatego beta testy w dzisiejszych czasach tak na prawde są reklamą a niżeli faktycznym testem gry.

To nie są czasy PS2, gry online muszą być łatane na żywo, online to nie jest co-op czy sp, często po wpuszczeniu ludzi na serwery wychodzą błędy których nie da się ujawnić w becie.

A jeżeli "w dzisiejszych czasach" wg ciebie beta testy to tylko reklama to kiedy tak nie było? :D Gadasz głupoty Liso, pare dni bety wystarczy żeby sprawdzić stabilność serwerów, muszą sprawdzić jak ta gra działa kiedy na serwery wejdą ludzie z całego świata.

Ale zapomniałem, ty wiesz lepiej a to wszystko jest część misternego planu EA na wyciągnięcie pieniędzy z twojej kieszeni :D

 

A tak już całkiem na serio to gadasz jakby cie ten patch coś kosztował. I chyba nie pamiętasz ile błędów miały gry na poprzednich konsolach, tyle że wtedy nie było możliwości ich łatania więc... nie było patchy!!! ;)

Odnośnik do komentarza

To nie są czasy PS2, gry online muszą być łatane na żywo, online to nie jest co-op czy sp, często po wpuszczeniu ludzi na serwery wychodzą błędy których nie da się ujawnić w becie.

Po to jest ta beta, żeby błędów na premierze nie było. Serwery już przetestowali przy okazji 1943 i serii Bad Company. No ale jak się betę wypuszcza 2 tygodnie przed premierą, co jest demem i marketingowym podgrzaniem atmosfery to trudno, żeby zawrzeć te poprawki w pełniaku. Za bardzo im się w (pipi)e poprzewracało, że mogą sobie łatać grę w dzień premiery. Na Xboksie jakoś patche ważą maksymalnie kilka megabajtów i ściągają się w sekundę, na PS3 nawet powyżej gigabajta. Dla takich ludzi jak ja, co kupują grę w dzień premiery i chcą zagrać sobie od razu meczyk multi a widzą patch przykładowo 500MB, który na moim 1Mbit ściąga się z 2h to jest to dziadostwo ze strony DICE i nie będę tego aprobował

A jeżeli "w dzisiejszych czasach" wg ciebie beta testy to tylko reklama to kiedy tak nie było? :D

Tak być nie powinno, ale DICE z każdą kolejną częścią coraz większy cyrk odstawiają to przestaje być zabawne.

Odnośnik do komentarza

Po to jest ta beta, żeby błędów na premierze nie było.

 

Nie. Beta jest po to żeby zlikwidować te większe błędy i sprawdzić czy i jak gra wogóle działa online. Wszystkiego nie naprawi w becie nikt nigdy. Wyobraź sobie że taki Starcraft 2 miał bete trwającą pół roku (albo i dłużej) i wiesz co? Dziś w nocy akurat wychodzi kolejny patch poprawiający rozgrywke ^^ To nie jest odosobniony przypadek.

 

 

 

Tak być nie powinno, ale DICE z każdą kolejną częścią coraz większy cyrk odstawiają to przestaje być zabawne.

No tak rzeczywiście cyrk jak nie wiem i oczywiście tylko DICE takie coś "odstawia" :whistling:

 

EDIT:

Więc żeby tego już nie ciągnąć przestańcie płakać, patche poprawiają gre i tak ma być, one serio nic was nie kosztują. Chcą coś poprawić a wy jeszcze narzekacie. A jak wam szkoda czasu to albo sobie jakiegoś lepszego neta zafundujcie (w tej chwili nawet 25mb jest w możliwej cenie) albo zamiast patrzeć na napełniający się pasek downloadu zróbcie coś pożytecznego, pare pompek, herbatke zaparzcie, skoczcie do sklepu po browara czy coś ;)

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli 29 wrzesien, super... id do 10/10. No cudownie. :sleep: Pamietam po Gamescomie teksty, ze juz wkrotce we wrzesniu ujrzymy bete. :) he he

 

W dobrej jakosci singiel z TGS, z typem ogarniajacym sterowanie. Czy on strzela SCARL'em? Odzrzut spory, jak na bron inzyniera.

 

http://www.youtube.com/watch?v=OyhtiJuaFFw

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

 

Nie. Beta jest po to żeby zlikwidować te większe błędy i sprawdzić czy i jak gra wogóle działa online. Wszystkiego nie naprawi w becie nikt nigdy.

 

 

Ale zapomniałem, ty wiesz lepiej a to wszystko jest część misternego planu EA ,w którym z poświęceniem oddają się tobie aby dać ci jak najlepszy produkt :D

 

Jeśli ja brzmię jakbym "walczył" z ea to TY brzmisz jakbyś " bronił" ich za wszelką cenę i na ślepo. Co za różnica PS3 czy PS3... Twoje argumenty są głupie dla mnie. Gra to gra, jasne że dzisiejsze gry są bardziej skomplikowane więc trzeba im dać na produkcje więcej czasu ale nie, EA lubi wydawać gry raz na rok, hurtowo, no to nie obejdzie się bez napraw w dniu premiery.

 

Pamiętam jakie błędy miały gry w starych czasach ale na pewno nie takie jak teraz że na przykład... gra nie działa, że gra zawiesza i psuje konsole itp. (mówie teraz o różnych grach).

Napisałeś że kilka dni bety powinno wystarczyć aby sprawdzić sprawność serwerów itp ale założę się że w dzień premiery i tak serwery nie będą działać dobrze jeśli wogóle. Dodatkowo mówisz tutaj o serwerach i grze online - z tym się zgodzę że najlepiej przetestować gdy gra na nich tysiące graczy ale my mówimy o grze samej w sobie, którą przetestować powinni zatrudnieni beta testerzy a nie miliony po premierze i w związku z tym naprawiać z czasem. Mam gdzieś ynternet... ynternet nie komu nie dał prawa do sprzedawania zepsutych gier itd.

 

Znowu zeszliśmy z tematu tak na prawde no ale widocznie gier wydawanych przez ea dotyczą te wszystkie problemy o których rozmawiamy.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Ale miauczysz. Nikt Ci nie sprzedaje ZEPSUTEJ GRY. Ominęła mnie premiera? Masz już wersję ostateczną kodu i się w nią zagrywasz? Do premiery ponad miesiąc, na 99% wyjedzie day 1 patch ale nieeeeeeeeeeeee EA SPRZEDAJE ZEPSUTE GRY. Weź idź się przewietrz może.

 

Wracając już na merytoryczne tory, parę faktów. Co prawda dużo tyczy się wersji PC ale coś tam z kĄsolami wspólnego też jest.

 

Zh1nt0 (head community manager for Battlefield 3) sat down with the German Battlefield community to discuss questions concerning the beta. A lot of valuable information was revealed during the conversation. You can read all of it below.

 

Battlefield 3 Beta:

 

  • The beta will not start at midnight or 00:00 GMT
  • The download size will be 2 - 3gb
  • Those who had the alpha must download the beta client, the alpha client can not be updated.
  • No game rank limit during beta (go all the way to 50!)
  • Pre-load information coming soon
  • The beta was not delayed

Battlefield 3 General:

 

  • The netcode is completely new and rewritten
  • Players can not join a squad if their team is full (to prevent Battlelog groups from getting split)
  • Vehicles will begin to heal themselves after 10 - 15 seconds (this is a server setting)
  • Vehicles will only begin to regenerate if their health is under 75%
  • Unlocks are class restrictive, can't put a sniper scope on a support gun
  • Operation Metro has been better balanced
  • Two knife animations (behind and on the ground)
  • A knife attack on your player can not be countered
  • Throwing a grenade will still prompt enemy players to yell (Bad Company 2 similar)
  • Hand grenades can not be held to make the detonation time quicker (known as cooking)
  • You can join a server that a friend is on via Origin
  • Friendly Fire is set to "on" by default. It can be turned off in the server settings
  • Caspian Border is not the biggest map
  • Jets do not have bombs (wtf?)
  • If you are kicked from a server, Battlelog will prompt you with the reason (ping, server settings, or server admin reasoning)
  • A ranked server can be turned into an unranked server (for practice, etc.)
  • No weather or time change during a multiplayer game
  • e-sports are the focus of Battlefield 3
  • No word on Battlerecorder/Game recorder

Odnośnik do komentarza

Ale Wy nie będzieci mi mówić co ja mam robić.

Wy gracze w każdym temacie piszecie "kupiłem grę, chce już grac ale musze ściagnąc 300mb patcha a poźniej instalka, a później kolejny patch, mam tego dośc" itp. ale oczywiście wyjątkowo w tym temacie niektórym nie przeszkadzaja takie sytuacje.

 

Ja wypowiadając się o zepsutej grze mówiłem ogólnie i zaznaczyłem to, nie wiemy jak będzie z BF3 ale są przypadki że gra np.Homefront , który w dzień premiery i długo po nie działa w ogóle a nawet były przypadki uszkodzonej kONsoli czy np. Dead Island i brak obiecanego patch w dniu premiery, który miał naprawić wiele błędów - co podarujmy im bo przecież nic się nie stało, może będe miał szczeście i kONsola mi się nie zepsuje zanim sciągne patcha... a fakt, nie mam internetu wiec co dalej ??

 

Tak jest prawie w każdym temacie ale oczywiście jeśli chodzi o ea i BF3 to wszystko jest ok.

 

Jasne że to gdybanie bo z BF3 może być wszystko w porządku na premierze i będę się z tego cieszył ale moje wypowiedzi były spowodowane tak błachym i wybaczalnym podejściem do tej gry... innym się wszystko zarzuca ale ea nic nie można.

 

 

OK wracajmy do tematu, ja już się nie wypowiem... przynajmniej do bety ;)

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Ogólnie patche są wymówką do wydania nie dorobionego produktu,tak jakby chcieli zaoszczędzić na jej testach,przyszło to niestety wraz z netem i już raczej jesteśmy na to skazani.Fakt że nic nie kosztują nie rozwiązuje problemu,gdyż zabierają całkiem sporo miejsca.W teorii patch miał być czymś dobrym(jak komunizm),widzimy problem,wydajemy patch,tyle tylko że jak wszystko co ludzkie jest ułomne,przestało im się chcieć dokładniej sprawdzać gry.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...