Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem świeżo po 15 minutach grania w multi na targach eurogamer.

 

Animacja postaci naprawdę super feeling z grania rownież. Ale całe otoczenie wyglada żenująco słabo. Grałem w w tryb rush mapka metro. Zaczyna sie na powierzchni krzaki i trawa porażka w środku metra jest lepiej ale gameplay zalatuje codem pewnie ze względu na ciasnote, byłem najbardziej napalony ze muszę wypróbować multi i sie zawiodlem.

 

Do wersji pc nie udało mi se dopchac wiec nie mam co porównywać.

 

Odnośnik do komentarza

Jestem świeżo po 15 minutach grania w multi na targach eurogamer.

 

Animacja postaci naprawdę super feeling z grania rownież. Ale całe otoczenie wyglada żenująco słabo. Grałem w w tryb rush mapka metro. Zaczyna sie na powierzchni krzaki i trawa porażka w środku metra jest lepiej ale gameplay zalatuje codem pewnie ze względu na ciasnote, byłem najbardziej napalony ze muszę wypróbować multi i sie zawiodlem.

 

Do wersji pc nie udało mi se dopchac wiec nie mam co porównywać.

 

Na czym grałeś ps3/xbox360?

Odnośnik do komentarza

Grałem na ps3, było tez trochę błędów typu czolgasz sie i nagle wchodzisz w ziemie i widzisz nicość:) mw3 spece ops zrobił na mnie lepsze wrażenie a byłem przekonany ze będzie odwrotnie.

Sam nie wiem może za dużo oczekiwałem

 

Dużo wiecej osob byli do battlefielda niż do mw3

 

Do BF3 były 3 rożne kolejki ps3, x360 i pc

do MW3 jedna :) na battlefielda czekałem 1h20m a mw3 35m :)

Odnośnik do komentarza

Jestem świeżo po 15 minutach grania w multi na targach eurogamer.

 

Animacja postaci naprawdę super feeling z grania rownież. Ale całe otoczenie wyglada żenująco słabo. Grałem w w tryb rush mapka metro. Zaczyna sie na powierzchni krzaki i trawa porażka w środku metra jest lepiej ale gameplay zalatuje codem pewnie ze względu na ciasnote, byłem najbardziej napalony ze muszę wypróbować multi i sie zawiodlem.

 

Do wersji pc nie udało mi se dopchac wiec nie mam co porównywać.

 

 

Rasz zawsze śmierdział CoDem. BF=CQ

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

z komorki pisalem zaraz po zakonczeinu sesji :) teraz dopiero dotarlem do domu.

 

w piatek pewnie dostaniemy to samo ( byl napis ze to beta ) wiec sami sie przekonacie co i jak ;) mi to po prostu nie spasowalo lub mozlwie ze za duzo oczekiwalem.

 

Walić grafę. Napisz lepiej jak jest z rozgrywką. Ilość HP, sterowanie jest zbliżone do BF BC2, czy może bardziej do Kz, Mw?

Odnośnik do komentarza

z komorki pisalem zaraz po zakonczeinu sesji :) teraz dopiero dotarlem do domu.

 

w piatek pewnie dostaniemy to samo ( byl napis ze to beta ) wiec sami sie przekonacie co i jak ;) mi to po prostu nie spasowalo lub mozlwie ze za duzo oczekiwalem.

 

Walić grafę. Napisz lepiej jak jest z rozgrywką. Ilość HP, sterowanie jest zbliżone do BF BC2, czy może bardziej do Kz, Mw?

 

No bez przesady. Kolega powyzej napisal tak, jakby oprawa w BF3 wygladala tragicznie. A ja oczekuje znacznie wyzej ustawionej poprzeczki, niz w BFBC2. Trailer Gilotyny na x360 przekonal mnie, ze mozna oczekiwac wysmienitej oprawy (mozliwe, ze singiel podrasowali, a multi wykastrowali). Chyba, ze kolega nigdy nie gral w BFBC2 na konsoli, a oczekiwal poziomuPeCetowego Fault Line. To wtedy zrozumiem rozczarowanie. :)

 

Sterowanie w BF3, jak w Killzone!? Litosci! Ta gra, a zwlaszcza multi, to najwieksza porazka w galaktyce- przez te je^%ane streowanie... ze niby czuc ciezar postaci, ze niby realizm. Ja pie%$ole, jak slysze takie teksty, to zbiera mnie na odruch wymiotny. :)

Odnośnik do komentarza

animacja byla bardzo dobra fajnie byly zrobione przeskoki przez murki itp ,

 

2-3 strzaly i koles lezy ;) sterowaniem blizej do cod niz killzone.

 

co do grafik w multi to dalej utrzymuje ze otoczenie bylo na zenujacym poziomie i nie oczekiwalem jakosci pc tylko powaznie mega slabo to wygladalo szczegolnie trawa, krzaki, odlamki ziemi po granacie :) i nie tylko ja mialem takie spostrzezenia dwoch typow co siedzialo kolo mnie caly czas mowilo what the fuck is this, it's fucking ugly, it's rubbish itd itp :)

 

nie zmienia to faktu ze dla fanow batlefielda i znudzonych codem pozycja obowiazkowa

 

w gilotyne mozna bylo pograc na ps3 i x360 ale po wystaniu w multi nie chcialo mi sie stac w kolejnej kolejce :)

 

w bfbc2 gralem ale tylko singla :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

87 stron a jeszcze gra nie wyszła. podejrzewam, że pierwsza tama puści jak wyjdzie beta i wpadnie kolejne 87 stron :D

 

też jestem ciekaw bardzo, choć ja już dawno zamówiłem, zapłaciłem - teraz tylko czekam na kuriera. Cieszy mnie trochę wiadomosć kolegi, że jest szybko. Poprzednie częsci BF były bardziej statyczne, a mnie najbardziej podobała się rozgrywka z BF:BC2, stąd jeżeli wszystko idzie w tę stronę, jestem happy

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja swojego czasu gralem przed premiera w gt5,i ten roznil sie mocno od finalnej wersji,mysle ze to w co mozna grac na takich targach jest mocno rozniacym sie produktem od finalnego,oczywiscie moge sie mylic,ale uwazam rowniez ze nawet beta w srode bedzie slabo wygladac,a dopiero pelna wersja moze pokazac pazurki,nie sadze bynajmniej by produkt wygladal slabiej niz bfbc2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...