Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Co się robiło z nożem w BC2?Po patchu który go zepsuł,potrafił 5 razy pod rząd nie wejść,mimo iż krew tryskała.

zepsuł tzn osłabił ^^ chodzi o wspomaganie celowania przy nożu, celownik sam za przeciwnikiem leciał a czasami i ciebie przesuwało. Raz kosa weszła raz nie, nie mówie że nóż był dobry w BC2 tylko po prostu wygladało to nienaturalnie i troche głupio hehe.

Odnośnik do komentarza

i zapomnialbym z bety nie da sie wyjsc z gry :ph34r:

trzeba z menu ps3 wylaczyc bete lub modlic sie aby wywalilo Cie z serwera

inaczej beta wpada w infite loop z poradami i nic sie nie dzieje.

ja nie wiem czy w Dice ktokolwiek przeprowadzal testy tego czegos czy co?

bo chyba oni mieli to w (pipi)e itp XD

na battle logu na forum z bugami juz jest natrzaskane 90 stron

Odnośnik do komentarza

Trzecia jest taka ze na mapach bez pojazdow, powinno byc mniej rpg. Bo sa 4 strzaly i ludzie wala na oslep po infanterii. Co prawda Admini na PC mogą kickowac jak w BC2 ale wygodniejszy byl by limit na niektorych mapach/trybach bo na konsolach nikt nikogo z serwera nie kicknie.

Chodzi o to, że są 4 rakiety w inv?

wg mnie strzelanie z RPG to sama przyjemność. Jak w BC2 nie moglem znieść ludzi co biegali z CG tak tutaj, na tej jednej mapie, rpg sprawdza się znakomicie. Przy wyjściu z metra (sklepy) albo w maszynowni taka rakieta może ladnie przerzedzić szeregii posunąć grę do przodu.

W trzeciej bazie jest taki długi "kafekowy" korytarzyk z ścianą którą można rozwalić , idealne miejsce na rpg , zrobiłem tam wczoraj kilkadziesiąt killi hehe ;

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Kurde, ale z tym zapadaniem pod ziemię jest mała porażka, mam nadzieję, że to wyeliminują. Nie podoba mi się też wstrzymywanie oddechu podczas strzelania ze snajpy, według mnie jest to zbędne. Przez niektóre celowniki gówno widać, bo za bardzo zasłaniają widok. No i lagi mi doskwierają, ginę po schowaniu za ścianę i nieraz aż się dziwie czemu nie zabijam przeciwnika mimo, że gość dostaje serię.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chwalili się o mega customizacjach,więc myślałem ze będzie można broń przyozdobić,akurat te patterny lubiłem w COD.

Mozesz dodac perk(magazynek,sprint itp., zoom(4x,red dot,termiczny itd.) kolimator co by latwiej sie strzelalo,latarke lub laser. i tlumik bo zadna bron niema. ump45 jest bez tlumika chyba ze sobie dodasz.). o nozowaniu mozna zapomniec chyba ze gosc siedzi w krzakach i cie nie zauwazy. noz wchodzi raz na 20 razy,zdecydowanie gorszy niz ten w bf:bc 2.

 

Customizacja wyglada tak:(po jednym z kazdego)

 

1.Bron

2. Dodatek nr 1( Zoom)

3. Dodatek nr 2 (kolimator)

4. Dodatek nr 3(Latarka,laser lub heavy barrel(tu nazwy nie jestem pewien)

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

To jak to jest demo to ja w takim razie podziękuję.Porażka roku ? Beta to potwierdza tzn wersja demonstracyjna :unsure:

 

To nie jest demo, lecz beta. Nie wierze w to, ze to obecny kod. Dali nam pewnie jakies ochlapy sprzed miesiaca, moze dwoch

 

Też w to nie chce wierzyć ale obawy są, tym bardziej że to co napisałem w dziale z iXem że bety z Halo Reach,Crysis 2,Gearsy 3 czy h.ujowego MOH zbytnio nie różniły się od oficjalnej wersji.

A ogólnie w becie nudy i wyprane z emocji a jak coś się dzieje to powstaje wielki chaos i dostaje kulke miedzy oczy.Obawiam się że nawet jak poprawią błędy to nie przemówi do mnie tak jak to się udało z Bc2.

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

 

To nie jest demo, lecz beta. Nie wierze w to, ze to obecny kod. Dali nam pewnie jakies ochlapy sprzed miesiaca, moze dwoch

 

Tylko ze beta bc2 byla 3 miechy przed premiera i miala o polowe bledow mniej. bf 3 rowno miech przed premiera a bledow to nie wiem czy limit forum pozwoli wymienic cala liste.

 

PC dostal duzo fajniejsza mape :(

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...