Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem troszkę no i co mogę powiedzieć... na pewno nie powiem o błędach bo to już wszyscy napisali wyżej więc... podoba mi się, ogólnie jest dobrze, Gameplay mi się podoba, więcej dynamiki jest niż w serii BC i spowodowane jest to szybszym sterowaniem. Widać że wiele wzięli z MOHa. Graficznie wydaje się być brzydsza od BFBC2 ale chyba dlatego że jest bardzie szczegółowa, pełno dookoła "czegoś" gdzie w BC2 były pustynie itp dziury. Więcej teraz mamy na ekranie to i bardziej po oczach bije brak AA ale za to wydaje mi się że jest płynniejsza gra i to już duży plus w porównaniu z BC2

 

Ogólnie mi się podoba i będę w to grał... oczywiście jeśli EA i DICE podaruje nam drugą część kodu gry w patchach hehe

Odnośnik do komentarza

Pograłem sporo 11lvl fuck yeah :P,mają sporo do poprawy grafike mam w (pipi)e dla mnie jest dobrze,nie podoba mi się nóż teraz do walki to się już nie przyda tylko raz zadźgałem kolesia od przodu,no i sporo bugów utrudniających rozgrywkę,he raz wpadłem pod ziemie i było tam około pięciu przeciwników granat poleciał i multikill :music:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A headshoty działają ?bo sypie po łepkach i jakoś zadnego heada nie zaliczyłem ,z reszta trudno coś obadać na tym HUdzie przy tych niewidocznych kulfonach.Do tego dodam kamperów którzy sobie leżą + uber reflektoren co święcą po oczach i już jestem na tyle wkurfiony by wyłączyć tą betę.Aha no i taki niesmak gdy rzucam granatem ,to mam wrażenie jakbym ziarenkiem maku rzucił -zero fizyki czegokolwiek ,ale wybuch jest . :D

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Pograłem pół godziny i chyba poznałem kandydata do gry w multi dla siebie. Feeling postaci jest kapitalny. Czuć w pełni, że poruszam się żołnierzem. Kapitalna sprawa, animacja to najwyższa półka, naprawdę powala.

 

Bugów przez tą chwilę widziałem kilka, ale nie biore tego tak do siebie, bo żyjemy w generacji łatek i wszystko będzie z czasem przez DICE naprawiane. Mapa mi się podoba, chociaż na początku jest brzydko, ten park jest słaby, ale potem się rozkręca i jest ostro. Ogółem na +.

 

Oświetlenie bardzo dobre (choć nie powala jak w Crysis 2), tekstury w dużej części niestety rozmyte i liczę na poprawę ze strony DICE w tej kwestii bo graficznie to ta gra nie ma jak powalić. Liczyłem, że wyciśnie wszystkie soki z konsol, a do tego na dzień dzisiejszy sporo brakuje.

 

Jednakże na tą chwilę Battlefield wskakuje u mnie na wysoką pozycję. Nie biorę w premierę, ale na pewno kupię. Zapewne jak cena spadnie, w granice stówy. ;)

Odnośnik do komentarza

Pograłem sporo 11lvl fuck yeah :P,mają sporo do poprawy grafike mam w (pipi)e dla mnie jest dobrze,nie podoba mi się nóż teraz do walki to się już nie przyda tylko raz zadźgałem kolesia od przodu,no i sporo bugów utrudniających rozgrywkę,he raz wpadłem pod ziemie i było tam około pięciu przeciwników granat poleciał i multikill :music:

Dosc czesto slysze o tym bugu. Battlefield 1410 tez mial takie motywy z wilczymi dolami. :)

Odnośnik do komentarza

Napisze teraz wrazenia po ladnych kilku godzinach grania (doszedlem do 11 lvl):

Miód, miód i jeszcze raz miód. Przyjemnosc z gry jest ge-nia-lna!!! Jeśli ktos mial obawy odnosnie tej gry, to wedlug mnie zostaly rozwiane. Graficznie jest naprawde dobrze, choc przydaloby sie kilka poprawek. Kustomizacja jest naprawde baaaardzo rozbudowana. Silnik Frostbite jest fajny, choc zbyt wiele go nie widac, ale rozwalanie budynku przy ostatnich M-COMach robi wrazenie :) Dzwiek urywa jaja ale to norma. Animacje postaci sa swietne. Mapa super, ciekawa, rozbudowana i co chwile cos innego. Jesli wszytskie takie beda to bedzie mega!

 

Bledow jest dosc troche i mam nadzieje, ze je poprawia, ale ogolnie przeszkadza to w czerpaniu przyjemnosci z gry, jednak pewnie po latkach zostana one wyeliminowane, a moze juz na premiere. Gra sie czasem wiesza, wyrzuca z serwera, raz mialem czarny ekran i piksela. HUD byl caly, ale trudno bylo na slepo po metrze biegac :P W koncu jakos mi sie udalo i mnie zabili, a pozniej obraz wrocil do normy. Wada jest to, ze slabo widoczne sa informacje, ze sie kogos zabilo (przynajmniej ja tak mam). Na mapie M-COMy moglyby byc zaznaczone, ktory to A i B, bo nie sa. Poza tym wolalbym tryb HC - bez mapy, a wfinalenej wersji gry takowy bedzie. Poza tym jest naprawde ostro. Killcam jest do d... i dla mnie zbedny. Kretynizmem jest natomiast to, ze wysle sie komus ivajtke a walnie was do dwoch roznych teamow po polaczeniu z serwerem :) Niezla niespodzianka i pogadane.A i rzucajac granat z pozycji lezacej trafia on w trawe i niespodzianka :) jednak nie bylo napisu EPIC FAIL a jedynie SUICIDE :P Czasem nie wskakuje animacja przeskoku i nie da sie czegos przeskoczyc.

 

Moze napisalem wiecej wad niz zalet, ale nie chce, aby ktos odebral, ze gra jest slaba. Wrecz przeciwnie. Zagrajcie i sami sie przekonajcie, bo naprawde warto. Wedlug mnie BF3 to murowany hit i pewnie pobije BC2. Preorder obowiazkowy dla wszystkich fanow tej serii. Ci ktorzy nie obcowali z nia musz pograc i sami ocenic, bo tutaj nie jest tak latwo jak w COD ;) Do zobaczenia na Polu Bitwy ;)

Edytowane przez BasteKSG
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie grałem w jakiegokolwiek BF-a więc nie mam porównania. Może to i dobrze, bo dzięki mej nieznajomości poprzednich gier z serii bardzo dobrze się bawiłem. Grafika jest nawet fajna, choć z dokładniejszą oceną czekam na ostateczną wersję, bo wiadomo co było z Crysis 2. Trochę niedoróbek jest. Dziękuję jednak DICE za "odbicia" światła od lunet kamperów, dzięki temu wiem gdzie taki delikwent się chowa. Może tylko ja mam takie odczucie, ale wydaje mi się, że PP2000 jest trochę przegięte.

Odnośnik do komentarza

Mobile spawn Points daje recon.

Zauwazylem ze musza one byc jakos ukryte

tzn :

- krzaczki

- za skala

- za skrzynia

bo na widoku nie pozwalalo mi tego stawiac.

jest to dostepne pod strzalka w prawo ->

nie jestem pewien czy nie trzeba tego odblokowac

Odnośnik do komentarza

Póki co nie grałem dużo ale pierwsze wrażenia są niezbyt pozytywne. Na plus względem BC2 jest strzelanie i celowanie.

Na plus też drzewa, które "obalają" sie bardziej realistycznie i leżąc tworzą przeszkodę i to, że w końcu mamy nogi ;).

Rozczarowuje destrukcja, która jest... praktycznie nieobecna.

Poza tym grafika jest słaba. Nie wnikam czy w pełnej będzie lepiej, czy nie... to się jeszcze okaże.. ale obecnie jest słabo. Oświetlenie kulawe, strasznie poszarpane cienie i krawędzie, wszystko puste, tekstury bez rewelacji, bardzo przerzedzona trawa. Ogólnie bieda.

Odnośnie oprawy na plus jedynie wygląd postaci.

 

Może niektórzy mnie za to zjedzą ale.. kilkuletni CoD4 wygląda równie dobrze lub lepiej niż ta beta (a chodzi w 60fps). Z tego co widać, BF3 nie może też się bronić destrukcją, która w porównaniu do BC1 i 2 praktycznie nie istnieje.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

może tylko ten fragment mapy ma słabą destrukcję ( chciałbym w to wierzyć ). Generalnie jest dobrze, a jeśli obiecane patche załatwią chociażby połowę błędów będzie świetnie. Jakby ktoś gdzieś kiedyś szukał nowego narybku do klanu to ja się na to piszę i czekam na invite'y lub pw. pozdro

Edytowane przez davidk3
Odnośnik do komentarza

Dobra, w sumie nie jest tak źle. Bugi bugami, do naprawy ofkoz. Jak się dostaje optykę, to jest już nieco łatwiej i nie ginie się tak, ale pod względem rozgrywki przypomina to trochę Rainbow Six: Vegas, a zwłaszcza etap w metrze i trzeci etap gdzie są wnętrza budynków. To jest to czego brakowało w BF: BC 2, czyli chodzenie po ciasnych wnętrzach. Zakładam też, że nie będą to domki z klocków jak w BF: BC 2, tylko każda plansza będzie miała unikatowe rozstawienie wnętrz.

I co najbardziej mnie akurat urzeka, to odgłosy otoczenia. Dźwięk ciężkiego samolotu w powietrzu, wybuchy, syreny karetek - ma się trochę feeling'u, że jest się częścią jakiejś wielkiej całości, a gdzieś obok również się coś dzieje.

Z Igly nie da się strzelać :/ A już się cieszyłem, że coś odkryłem. W ogóle ten system odkryć jest dziwny, nie dość że każda klasa musi wszystko osobno, to nawet strony konfliktu też dzielą sprzęt i tam też trzeba odkrywać, IMO na siłę to zrobili i z tymi setkami godzin nie przesadzili :/

Odnośnik do komentarza

Macie niusy:

 

Battlefield 3 Retail Maps And Other Information Uncovered!

 

 

I've had a little sneak around the new Battlelog website and found some images of the full retail maps. I've also delved into the Battlefield 3 beta files and found a whole host of information regarding the upcoming retail release including retail map numbers and map names! Below are the Battlefield 3 MP maps as indicated by Battlelog. For Single player and Co-operative maps scroll down to the bottom.

 

Note:
Battlefield 3 is currently in Beta status, the data files represent the Beta version of the game and do not represent the retail version. The lists replicated here are likely subject to change and do not represent the full version of Battlefield 3.

 

Battlefield 3 MP Maps
(As displayed within Battlelog storage)

873d1317310749t-battlefield-3-retail-maps-other-information-uncovered-mp_003.jpg

877d1317310802t-battlefield-3-retail-maps-other-information-uncovered-mp_forest.jpg

878d1317310813t-battlefield-3-retail-maps-other-information-uncovered-mp_011.jpg

876d1317310789t-battlefield-3-retail-maps-other-information-uncovered-mp_012.jpg

875d1317310778t-battlefield-3-retail-maps-other-information-uncovered-mp_subway.jpg

874d1317310768t-battlefield-3-retail-maps-other-information-uncovered-mp_019.jpg

  • MP_020 - No information (No Image)

Battlefield 3 MP Maps
(As displayed within the Battlefield 3 Open Beta game files)
  • MP_BAZAAR

  • MP_HIGHWAY

  • MP_FOREST

  • MP_PARIS

  • MP_OILFIELDS

  • MP_BASEJUMP

  • MP_SUBWAY

  • MP_CANALS

  • MP_KHARG

  • MP_OMAHA (WOOOOO??? Surprise returning map from Battlefield 1942???)

  • MP_TUTORIAL (The tutorial everyone voted for... but will this make retail release???)

Battlefield 3 Expansion Pack MP Maps
(As displayed within the Battlefield 3 Open Beta game files)
  • XP1_Wake

  • XP1_Karkand

  • XP1_Sharqi

  • XP1_Oman

The exclusive Back to Karkand expansion pack weapons are listed as:
  • XP1_FAMAS

  • XP1_HK53

  • XP1_PP19

  • XP1_QBZ95B

  • XP1_L85A2

  • XP1_QBB95

  • XP1_MG36

  • XP1_JACKHAMMER

  • XP1_TYPE88 (seems to be the sniper variant)

  • XP1_L96

(Thanks to LoudGunZ for those)

 

Battlefield 3 SP Maps
(As displayed within the Battlefield 3 Open Beta game files)
  • SP_BANK

  • SP_EARTHQUAKE -
    aka Fault Line

  • SP_FINALE (2 Part)

  • SP_JET (2 Part)

  • SP_NEW_YORK (2 Part)

  • SP_PARIS

  • SP_SNIPER

  • SP_TANK (2 Part) -
    aka
    Thunder Run

  • SP_VALLEY -
    aka Operation Guillotine
    (starts in a valley on the video)

  • SP_VILLA

It's also indicated that there are two maps SP_EARTHQUAKE2 and SP_TANK2 that exist in some form, possibly test versions or alternative versions for development.

 

Battlefield 3 COOP Maps
(As displayed within the Battlefield 3 Open Beta game files)
  • COOP_A10

  • COOP_BREACHED

  • COOP_HOSTAGE

  • COOP_ROLLINGTHUNDER

  • COOP_BEHINDENEMYLINES

  • COOP_SUPERCOBRA

  • COOP_EXTRACTION

  • COOP_ASSASSINATION

  • COOP_EXFILTRATION

  • COOP_SUBWAY

According to the date each SP and COOP map will feature an Easy, Medium, Hard and Hardcore mode, whilst Multiplayer will feature a General (normal) and Hardcore mode. So Battlefield 3 will feature 10 Multiplayer Maps along with 4 Expansion Maps, 10 Single player Maps and 10 Co-operative maps, I think that's more than anyone could of wished for!

Odnośnik do komentarza

podaj swojego maila na którym masz konto PSN

 

Aha gram inżynierem i którąś (nie pamiętam nazwy) wyrzutnią nie mogę strzelać. Odrzut jest ale rakieta nie leci :)

Może chodzi o odblokowane wyrzutnie - stinger i igla? bo z nich je też nie mogłem strzelać :/

 

Nowy BF mnie się podoba, tak ogólnie. Wchodząc w szczegóły już trochę mniej (gdzie jest destrukcja dużego kalibru?, dlaczego można "strejfować" podczas biegu? dlaczego shotgun nie ma okrągłego celownika?), ale czuję, że gra będzie nowym pożeraczem czasu, a to dobrze rokuje :)

Chciałbym zobaczyć już pozostałe mapy i jak się sprawdza nowe wyposażenie (claymore, moździerz itp.). No i pojazdów mi brakuje.

Odnośnik do komentarza

Co do samej gry, mnie jakoś nie zachwyciła, troche bugów graficznych zastałem w wesji na PC. W wersji na PS3 było lepiej pod tym względem. Co do grafiki, każda gra na PC wyglada lepiej, więc pod tym względem nie będe dywagowach, chodz na PS3 mogło by być lepiej. Ja na swoim PC uruchomiłem na Ultra detalach, porównałem to na plazmie (obie wersje) i jest róznica!!

 

W tej grze różnice bardzo mnie rażą. Chodz w takie produkty jak Mafia 2, Assasin Creed (cała seria) jakoś grafika mi nie przeszkadza, to w tym tytule dość znacznie. Już w bordelands było lepiej ;>. FarCry2, KillZone 2,3, czy chociażby CoD dużo lepiej u mnei wyglądały - aż z ciekawości porównałem tee tytuły.

 

Miejmy nadzieje że bedzie tak jak z beto Kryzysa drugiega, beta była do niczego a pełna już OK.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nadszedl to dlugo oczekiwany moment, zagralem w końcu - powiem tak, dla mnie jest prawie bardzo dobrze :)

 

- szybka śmierc mi nie przeszkadza bo i tak zawsze gralem na HC,

- grafika - park mi sie niezbyt podoba, metro jest spoko, miasto mi sie podoba [dopiero przy chyba 5tej grze odwiedziłem tą ulice ;]

- na zawiechy i ogladanie mapy od spodu na razie nie zwracam uwagi

- srednio mnie cieszy taka zurbanozowana mapka, chce leveli pokroju Port Valdez i Arica.

- z kosą faktycznie od frontu nie zawojujemy

- nie jestem przekonany do tych rozbłysków lunety i czerwonego światełka walącego po oczach, chociaz blysk to spryty sposob na camperów [btw. po jakim czasie to zaczyna błyskać jak sie skitramy gdzieś ?]

 

ogólne to sie obawiam ze gra mnie znowu pochłonie. Wydaje mi się ze singiel powinien być rajcowny ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...