Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zdemontować zoom 4x z broni dla assaulta? Odblokowałem to, jest podczas rozgrywki, a w opcjach nie jest ekwipunku.

celowniki odblokowujesz do KONKRETNEJ BRONI

wiec jak np odblokujesz strzelajac z Ak to masz 4x tylko do ak.

do m16 czy pp2000 musisz osobno odblokowywac

Odnośnik do komentarza

Pograłem i :

 

- pierwsze co co mnie strzasnie wku,rwia to te (pipi)e save'ing co chwile, coś zrobisz, wybierzesz to masz ten irytujący savig co przycina co chwile gre.

- miałem też różowo/niebiesko migający ekran

- nie wiem jak mogli zj,ebać wbijanie do meczu swoim squadem, przecież to powinna być PODSTAWA w tej grze i działać bezbłędnie a tu cyrki sie dzieją bo rozwala wszystkich po servie byle by nie grać razem, beka

- przesadzone jest to żeby przejsć przez jakiś próg np drzwi od metra lub wejść przez okno to trzeba skakać co jest śmieszne bo nie powinno tak być

- grafa nie powaliła mnie, dla mnie na równi z BC2

- luneta odbijająca światło jak campisz - można rzec że to jest jakaś latarka bo daje tak że można by ją zobaczyć z końca mapy, zresztą w tunelu też sie to pojawia mimo tego że nie ma otwartych przestrzeni na słońce i też ją widać O_o

- gorsze menu jak w BC2 w trakcie meczu, ciężko sie połapać co i jak i jest po prostu mało intuicyjne

- przy 0% życia ekran jest w ogóle nie naruszony krwią lub czerwienią jak w bc2 jak gdyby nic sie nie stało

- skoki przez jakąś przeszkode też są zabugowane, miałem problemy żeby przeskoczyć przez malutką brame

- animacja rzucania granatów zerżnięta z moha

 

Ogólnie rzecz mówiąc beta nie powaliła mnie na kolana, pogram jeszcze i zobaczy sie ale nie wciągła mnie tak jak BC2.

Odnośnik do komentarza

Jak zdemontować zoom 4x z broni dla assaulta? Odblokowałem to, jest podczas rozgrywki, a w opcjach nie jest ekwipunku.

celowniki odblokowujesz do KONKRETNEJ BRONI

wiec jak np odblokujesz strzelajac z Ak to masz 4x tylko do ak.

do m16 czy pp2000 musisz osobno odblokowywac

 

Źle mnie zrozumiałeś, lubię grać bez optyki i (wiem że dziwne) ale nigdzie nie mogę znaleźć opcji żeby ją zdemontować.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

A to menu krzywe a to latarka za słaba....jezu ludzie...

Dla przypomnienia to nie Bad Company 3 więc Ci co grali wcześniej w BF2 nie będą tak jęczeć. Kilka rzeczy do poprawy ale dla mnie to błahostki.

Grafa nie powala to fakt, liczyłem na więcej ale tragedii nie ma. Dźwięki-klasa sama w sobie i tu absolutny szacun.

Najważniejsze, gameplay - mnie mają. Wciąga, i syndrom jeszcze jednego meczu. Ginie się szybciej niż w BC2 ale tak jak wspomniałem, to następca BF2 a tam śmierć nadchodziła równie szybko. Na pewno nie można powiedzieć, ze to poziom COD lub niedaj ostatniego MOH. Jest strategicznie jak to na BF przystało.

Obecnie serwery padają jak muchy ale beta nie jest zła.Mi się podoba i uważam a wręcz jestem pewien, że gagtków pokroju Liwina też nie zawiedzie :blum2:

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Pograłem przed chwilką kilka meczyków. Już trochę nauczyłem się strzelac i jak dla mnie jest cacy. Jeśli DICE wprowadzi dośc szybko jakiś konkretny patch to będzie miazga. Gameplay poza paroma wadami urywa jaja, grafa średnia, bez szału, ale wątpie żeby nowy CoD był lepszy. Mam nadzieję, że w końcu będę mógł zagrac w multiplatformowego FPSa, który będzie poziomem choc odrobinę zbliżony do Killzone 2 lub 3. Niby był Crysis, ale od jego multi odbiłem się jak od jakiejś gumowej ściany. Pisałem wcześniej, że za bardzo przypomina CoD'a, ale cofam te słowa. O wadach nie będę pisał, bo jest ich tak dużo, że pisząc z pamięci zapomniałbym o połowie. Ja biorę bankowo.

Odnośnik do komentarza

Przecież ta gra jest genialna! Feeling żołnierza, strzelanie z dużym recoilem (plus), dźwięki... po prostu miazga! Jest kilka drobnych bugów, a grafice brakuje aliasingu i występuje pop-up. Jeżeli DICE poprawi te błahostki, to BF3 będzie siedział u mnie w czytniku przez kolejny rok. Miód!

Odnośnik do komentarza

Pograłem przed chwilką kilka meczyków. Już trochę nauczyłem się strzelac i jak dla mnie jest cacy. Jeśli DICE wprowadzi dośc szybko jakiś konkretny patch to będzie miazga. Gameplay poza paroma wadami urywa jaja, grafa średnia, bez szału, ale wątpie żeby nowy CoD był lepszy. Mam nadzieję, że w końcu będę mógł zagrac w multiplatformowego FPSa, który będzie poziomem choc odrobinę zbliżony do Killzone 2 lub 3. Niby był Crysis, ale od jego multi odbiłem się jak od jakiejś gumowej ściany. Pisałem wcześniej, że za bardzo przypomina CoD'a, ale cofam te słowa. O wadach nie będę pisał, bo jest ich tak dużo, że pisząc z pamięci zapomniałbym o połowie. Ja biorę bankowo.

 

Kurde mam to samo, wkrecilem sie strasznie. Po prostu ta mapka nie urywa dupska ale etap w miescie jest piekny! Mapki pustynne czuje ze dopiero pokaza pazur.

Odnośnik do komentarza

Kolejne wrażenie po kolejnych godzinach gry - mimo wszystkich wad i niedoróbek, to nadal za(pipi)iście miodna gra. Kiedy faktycznie już przywyknie się do zmian i pozna mapę, można grać niemal w pełni komfortowo.

 

Nadal nie wierzę, że pełna wersja zmieni się nie wiadomo jak, ale wiem jedno - gdybym miał złożony preorder, to nie ma szans żebym go odwołał.

Odnośnik do komentarza

Pograłem i muszę powiedzieć, że mnie wciągnęło. To trochę inna filozofia niż BC2, dlatego też zanim zacząłem ogarniać minęły dwa mecze.

 

Po pierwsze wątpię by wypuścili grę z tyloma bugami. Myślę, że to jakaś wersja sprzed 2 miesięcy. Zapadanie się pod ziemię, dziwne lagi na 3 sekundy oraz błyskający na różowo ekran to sprawy które jak najszybciej powinni poprawić patchem.

 

Grafika jest ok, samo metro wygląda lepiej niż otwarte przestrzenie które tylko trochę lepiej wyglądają od BC2. Oświetlenie jest bardzo dobre, gorzej z teksturami i cieniami, ale nie to jest najgorsze. Kiepskie AA wali po oczach jak w BC2, szkoda bo przez to ciężej wypatrzyć graczy z daleka. Zniszczenia dodają tylko klimatu o żadnych zachwytach nie może być mowy. Animacje są świetne i powinny być standardem w FPS.

 

Dźwięk to klasa sama w sobie, chyba to co DICE wychodzi najlepiej. Mogę grać głośno, a huk od wystrzałów, sypiących się ścian i granatów nie irytuje nawet po 2h gry.

 

Menu i interface bardziej czytelne były w BC2, ale futurystyczny design daje fajny klimat.

 

Na koniec gameplay czyli to co najważniejsze. Ginie i zabija się szybciej niż w BC2. Od razu to wymusza inną strategię. Taktyka ala Rambo jest skazana na porażkę, trzeba trzymać się w kupie i mieć oczy dookoła głowy. Dodatkowo walczy się w zamkniętych pomieszczeniach i wymiana ognia jest intensywna. Podkręcenie akcji przypadło mi do gustu. Szkoda, że w becie nie ma mapy z pojazdami, ale dzięki temu widać, że multi będzie zróżnicowane.

 

Podsumowując jeśli poprawią te głupie błędy będzie w co grać.

Odnośnik do komentarza

Trochę pokosiłem i jak dla mnie kosy są lepsze niż w BC2,trzeba delikwenta zajść od tyłu lub minimalnie z boku,czyli tak jak zdobyłem większość moich blach z BC2,a nie że przyciąga.Wkurzają coraz bardziej freezy po respie,czasami do tego czarny ekran się pojawia i nagle zgon,dzisiaj zabiłem się przeskakując przez murek :P no i lagi,już kilka razy miałem sytuację ze kolo przyjął 3-4 serie i stał dalej,AK ma zbyt duży odrzut,w rzeczywistości tak nie wali lufa w górę.

Odnośnik do komentarza

Trochę pokosiłem i jak dla mnie kosy są lepsze niż w BC2,trzeba delikwenta zajść od tyłu lub minimalnie z boku,czyli tak jak zdobyłem większość moich blach z BC2,a nie że przyciąga.Wkurzają coraz bardziej freezy po respie,czasami do tego czarny ekran się pojawia i nagle zgon,dzisiaj zabiłem się przeskakując przez murek :P no i lagi,już kilka razy miałem sytuację ze kolo przyjął 3-4 serie i stał dalej,AK ma zbyt duży odrzut,w rzeczywistości tak nie wali lufa w górę.

 

Kosy to coś na wzór stealth killi z KZ3 tylko że trzeba lepiej podejść do wroga. Freezy po respie prawdopodobnie od tego, że gra robi save, zaobserwowałem też freezy podczas powiadamiania o pojawianiu się przyjaciół online. Animacja przeskoku jest spoko, ale wolałbym żeby był zwykły skok, bo za często się postać blokuje i można zginąć od kuli łatwo, ewentualnie niech to dopracują. Teraz zacząłem się bawić snajperką i całkiem nieźle się kosi tylko coś szwankują hitboxy albo to wina lagów, że po strzale w głowe gość reaguje jak po strzale w korpus (nieraz).

Sporo osób narzeka na mapę, a ja się nią jaram, bo nie ma pojazdów. W BC2 też wolałem mapy bez / z mniejszą ilością pojazdów, a heli to już na maksa mnie irytowały.

Edytowane przez Assphalt
Odnośnik do komentarza

komus udalo sie zrobic sklad ze znajomymi?

przeciez sklady dzialaja ;)

to ze polowa trafia to przeciwników to inna sprawa ;)

probowalem, i caly czas wywalalo znajomych albo mnie. i czy mi sie wydaje czy mozna tylko 1 znajomego zaprosic do skladu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...