Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

W metrze da sie zniszczyc kilka rzeczy z RPG, ale trzeba strzelac w odpowiednich miejscach :) (na przyklad przy wyjsciu korytarza przy pierwszym M-Comie). Nie wszystko jest jednak do rozwalki, ale w sumie to i dobrze, bo wtedy niewielby zostal, jesli pojawia sie czolgi i inne srodki siejace zaglade. Zobaczymy jak destrukcja bedzie wygladal w pelnej grze. Beta na pewno zaciekawila do finalnej wersji i za niecaly miesiac przekonamy sie jak bedzie wygladal produkt koncowy :) Wedlug mnie ten tytul to jednak pewniak, bo grywalnosc po wyeliminowaniu oczywistych bugow bedzie kapitalna, a juz jest swietnie.

Edytowane przez BasteKSG
Odnośnik do komentarza

Udało mi się zdobyć pierwszą rzecz dla snajpera, która jest zablokowana w becie, więc jednak wszystkiego nie dali.

 

Jakieś szczegóły poproszę :) ?

nalot jest zablokowany..

wystarczy wejsc na battlelog i zobaczyc co jest "NOT IN BETA"

 

btw jak dziala ten nadajnik recona? rozkladam to ale nie moge skumac co to daje

 

POJAZDu tutaj nie ma bo mapa jest za mala. Byl on w alphie na pC ale tam bylo chyba 64 graczy

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Na początku dodam, że to mój pierwszy kontakt z Battlefieldem. Pograłem 10 minut i wyłączyłem. Grafiki oceniać nie będę, bo pykałem na crtku.

 

Ogólnie to nic nie czaję, 5 sekund po respawnie i zdycham. I kogo ja mam zabijać? Jak ja mam odróżnić swoich od przeciwników? Jakieś jeszcze bomby do podłożenia, coś ciągle się dzieje a ja nie wiem o sso chossi.

Dzisiaj wieczorkiem znów spróbuje, ale ciężko to widzę. I pomyśleć, ze chciałem BF3 kupić na premierę zamiast Skyrim :P

Odnośnik do komentarza

Wam tez trudniej sie celuje na zoomie? Jakis problem mialem jak biegalem assaultem i napierdzielalem. Po 2 godzinach bylo juz lepiej ale i tak trudniej niz w BC2. Generalnie jest ok, spodziewalem sie lepszej grafiki ale dostalem w zamian lepszy klimat. Akcja w metrze jak przeciwnik swieci latarkami pod bronia jest cudna. Kiedy wybiegaja 2-3 i jeden swieci z 30 metrow to totalnie nic nie widac. Mozna strzelac na oslep :)

 

Beta jest zbugowana i generalnie boje sie ze premiera jest juz niedlugo. Bo jak dla mnie to ta gra powinna byc wersja alpha. Maja duzo do poprawy. Ktos wspominal o problemie z przeskakiwaniem przez murki. Czesto tak mialem. Wiekszy plot przeskoczylem bez problemu a plotka nie chcial mi zalapac nawet jak na wprost stalem. Pomijam zafiksowanie na braku zoomu na L1 albo biegu. Skok lub polozenie sie pomaga. Ale przeszkadza to w rozgrywce. Gra sie lajtowo ale te bledy musza zostac usuniete.

 

To ze ciezko rozpoznac przeciwnika to mi nie przeszkadza. Nawet w glupim paintballu na zywo czesto mozna sie pomylic jak sie gra np. w lesnym otoczeniu. Co dopiero przy tej rozwalce. No ale tryb HC bedzie mial duzo team killow :)

 

JEstem pozytywnie nastawiony i po powrocie z pracy napewno dzis zasiade do tej gry. Co chwile znajduje nowe bledy ale gra nie pozwala si eoderwac. Im wiecej gram tym bardziej zasysa :) Balem sie o kampienie na lezaco ale nie jest tak zle. Moze poza peronami w metrze i wejscie po schodach w gore. Tam czasami gra przypomina jatke z multi w COD.

Odnośnik do komentarza

Na początku dodam, że to mój pierwszy kontakt z Battlefieldem. Pograłem 10 minut i wyłączyłem. Grafiki oceniać nie będę, bo pykałem na crtku.

Ogólnie to nic nie czaję, 5 sekund po respawnie i zdycham. I kogo ja mam zabijać? Jak ja mam odróżnić swoich od przeciwników? Jakieś jeszcze bomby do podłożenia, coś ciągle się dzieje a ja nie :P

 

Ta gra nie jest latwa i dla osob, ktore sobie tylko lubia pobigac i postrzelac moze byc zbyt trudna. Trzeba jednak nauczyc sie specyfiki grania (ten rozni sie tez troche od BC2, ale jest nadal hardkorowo). Jest troche jak na polu bitwy. Trzeba mocno uwazac, bo z kazdej strony mozna dostac 2 kulki i po zabawie. Wlasnie feeling wojny jest kapitalny :)

Odnośnik do komentarza

@Aki PL masz rację ten zoom bardzo wkurza i musi to być usunięte.

 

@Yano odejdz od monitora/TV a będziesz widział kiedy kogoś ubijesz, mnie się bardzo podoba że nie wyskakuje mi napis nad celownikiem, za dużo się dzieje żebym zwracał uwagi na kille które zasłaniają obraz.

 

Graficznie jest naprawdę biednie, a te textury krzaków to już w ogóle, szkoda że nie da się osiągnąć przynajmniej max detali z AA czyli tego jak gra wyglądała u mnie na PC. Jakoś grafika w BC2 bardziej mi pasuje, może jestem przyzwyczajony?

Jednak gameplay jest bardzo fajny i super jest 870, choć już BC2 fajnie się nim grało to tutaj dzięki temu że jest hp tyle ile jest zrobiła się mega pukawa. Lecz oczywiście nie tak przegięta jak jakieś modele akimbo w MW bo to była imba i broń dla noobów. :)

Odnośnik do komentarza

Na początku dodam, że to mój pierwszy kontakt z Battlefieldem. Pograłem 10 minut i wyłączyłem. Grafiki oceniać nie będę, bo pykałem na crtku.

Ogólnie to nic nie czaję, 5 sekund po respawnie i zdycham. I kogo ja mam zabijać? Jak ja mam odróżnić swoich od przeciwników? Jakieś jeszcze bomby do podłożenia, coś ciągle się dzieje a ja nie :P

 

Ta gra nie jest latwa i dla osob, ktore sobie tylko lubia pobigac i postrzelac moze byc zbyt trudna. Trzeba jednak nauczyc sie specyfiki grania (ten rozni sie tez troche od BC2, ale jest nadal hardkorowo). Jest troche jak na polu bitwy. Trzeba mocno uwazac, bo z kazdej strony mozna dostac 2 kulki i po zabawie. Wlasnie feeling wojny jest kapitalny :)

 

Właśnie, to kontynuacje BF a nie BC i ja się w sumie, chyba (hehe) cieszę. Kamperstwo będzie, w jakim stopniu i czy generalnie będzie można je skutecznie tępić, dowiemy się dopiero po odblokowaniu wszystkich dodatków, zdolności, nalotów, srotów itp. Myślę, że po wyeliminowaniu bugów będzie miodzio. Taki np mobilny respawn to za(pipi)ista rzecz daje nadzieję, że inne umiejętności pozwola na właściwy balans rozgrywki.

 

Ps. Czy mi się wydaje czy jak w nas przeciwnik celuje red-dot'em to nas to oślepia na czerwono, niczym laserkiem po oczach :) ?

Ps2. Wyluzujcie z tymi postami bo wchodzę po dniu a tu 10 stron więcej...

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

No z postami to rzeczywiscie niezla sprawa. Jak pisalem ostatniego to doszly z 4 wiadomosci :) Btw. co do red dota to tez mialem takie wrazenie.

 

A co powiecie na ten odblask lunety kiedy ktos patrzy na nas i akurat slonce daje refleks? Ja raz dzieki temu zdjalem snajpera czajacego sie kolo drzewa i w wejsciu do tunelu odblask 3 razy uratowal mi dupe bo zobaczylem rozgladajacego sie przeciwnika. A jak sie gra? Oj roznie. Sa mecze gdzie K/D ratio mam 3,2 i jestem w pierwszej 3. A nagle w nastepnym mam 2 kille i 8 zgonow i jestem przed ostatni :) Jak ja lubie ta gre :)

Odnośnik do komentarza

nie chodzi o to.

chodzi o te T-UGS

 

Jeśli myślimy o tym samym, to jest to taki sensor mine. Teoretycznie pokazuje wroga na minimapce.

poszukalem w necie o realnym odpowiedniku tego czeogś i to rzeczywiscie taki "wykrywacz wroga", czyli odpowiednik sensor mine niby, ale nie wiem czemu nie działa (jesli serio nie dziala, ja go nie używalem bo go nawet nie odblokowalem ejszcze)

Odnośnik do komentarza

Hype chyba zabije tą grę, z tego co widzę po opiniach.

Nie sądze. Płaczą zazwyczaj ci dla których sama grafika jest ważniejsza niż gameplay i ci którzy porównują BF3 do BC2.

A prawda jest taka że to po prostu nowa inna gra, to nie CoD że będzie co roku taki sam. Niektórzy się zawiedli, niektórym nowy system gry po prostu nie leży ale wśród moich znajomych większośc stanowią jednak Ci którzy już nie mogą się doczekać swojego preordera (i patcha :D)

 

Ogólnie rzecz biorąc opinie są naprawde różne ale nie powiedziałbym że "hype zabije tą grę".

Odnośnik do komentarza

Dziś przez kilkanaście minut pograłem w betę najbardziej hypowanej gry 2011 roku :rolleyes: . Graficznie nie jest źle choć to na pewno nie poziom Crysis 2, które prawdopodobnie pozostanie najładniejszym FPS'em tej generacji. Destrukcja otoczenia jest raczej taka umowna, bez fajerwerków ale z pewnością dodaje całości uroku. Sam gameplay bardzo mi się podoba, sporo w nim taktyki i nie ma co grać na partyzanta jak w CoD. Ogólnie mi się podoba i dziś wieczorem posiedzę przy becie trochę dłużej.

 

Jest sporo różnych błedów ale to wersja beta, i nie wiadomo jak obecnie prezentuje się poziom gry bo nie wierze, żeby DICE puściło w obieg grę na etapie ogrywanej przez wszystkich bety. Udźwiękowienie tradycyjnie stoi na najwyższym poziomie.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza
Ogólnie rzecz biorąc opinie są naprawde różne ale nie powiedziałbym że "hype zabije tą grę".

Ale kiedy właśnie większość tych negatywnych opinii jest spowodowana tym, że hype urósł do tego stopnia, że w pewnym momencie można było spodziewać się co najmniej objawienia. Niech teraz nikt nie zapomina jak wyglądał marketing EA i jakie gruszki na wierzbie obiecano. Ja z beta bawię się naprawdę dobrze, ale niech nikt mi nie wciska, że

a) gram w rewolucję

b) gram w tytuł z powalającą grafiką

c) że Acti teraz sra po gaciach

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...