Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Dorośnij, to jest beta udostępniona wszystkim właśnie za darmo, ma prawo mieć błędy. Ważne jest to by je wyłapać i naprawić przed premierą.

 

Po tej fali narzekań wątpię by ktoś jeszcze kiedyś udostępniał wersję beta wszystkim użytkownikom.

Jest jeden błąd logiczny w tej wypowiedzi,skoro do 10 października spływają do nich dane,to kiedy mają zamiar wytłoczyć grę na premierę skoro dłubią przy niej cały czas?Najpierw gra musi mieć status gold,a wywalenie wszystkich bugów trochę zajmie i dopiero do tłoczni,później rozesłać to po świecie.Ludzie mogą być zszokowani tym co dostaną na premierę,obym się mylił.Przy BC2 mieli wystarczająco dużo czasu na wprowadzanie zmian a i tak błędów było dużo.

Odnośnik do komentarza

Hey a gdzie kupujecie BF3 ? W ultimie podobno jest duża szansa na to żeby dostać gierke jeszcze przed premierą. Ja jestem z Katowic i ultima ma tam siedzibe i właśnie się zastanawiam czy jak bede chciał odbiór osobisty to bede mógł odebrać przed premierą...

ja chyba też w ultimie, upewnie sie tylko czy dają wszystkie dodatki, i zamowie preordera jakoś teraz przed koncem bety, potem sie zastanowie czy napewno kupie (za miesiac wychodzi 5 super gier i nie wiem czy BF3 bedzie mialo priorytet finansowy;p)

 

w ultimie juz kilka razy kupowalem gry 1-3 dni przed premierą

Odnośnik do komentarza

Haha, wybaczcie ale ten zacytowany wcześniej komentarz CM DICE to śmiech na sali i wstyd, że osoba odpowiedzialna za kontakt z graczami mogła w ogóle palnąć coś takiego. DICE najpierw strzeliło sobie w stopę swoim marketingiem, a teraz retoryką. Obrażanie potencjalnych klientów to za(pipi)ista droga do osiągnięcia wysokich wyników finansowych:)

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Jest jeden błąd logiczny w tej wypowiedzi,skoro do 10 października spływają do nich dane,to kiedy mają zamiar wytłoczyć grę na premierę skoro dłubią przy niej cały czas?Najpierw gra musi mieć status gold,a wywalenie wszystkich bugów trochę zajmie i dopiero do tłoczni,później rozesłać to po świecie.Ludzie mogą być zszokowani tym co dostaną na premierę,obym się mylił.Przy BC2 mieli wystarczająco dużo czasu na wprowadzanie zmian a i tak błędów było dużo.

patch... :whistling:

 

Mimo tego że dostałeś część listy zmian które już wprowadzili w patchu i pracują nad resztą nadal twierdź że to DEMO nie BETA. Gra pewnie albo już jest wytłoczona albo zostanie wytłoczona na dniach. Ta beta to niby starszy build a nawet jeśli nie to dostaniemy patcha na premiere.

 

Przestań wkońcu płakać.

 

EDIT:

A właśnie zgadnij w którym miejscu on pisze o PC community a w którym o graczach z konsol. Nie trudno się domyślić. Ja będąc developerem który wypuszcza grę pod esport olał bym konsole, nie dostali by bety bo większość ludzi zachowuje się jak ty Litwin i nic nie rozumie.

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
  • Plusik 2
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
Ja będąc developerem który wypuszcza grę pod esport olał bym konsole, nie dostali by bety bo większość ludzi zachowuje się jak ty Litwin i nic nie rozumie.

Ale czy naprawdę tak ciężko jest pojąć, że w momencie gdy dev obiecuje gruszki na wierzbie, nie wiadomo jakie wodotryski graficzne i ogólnie odgraża się totalnym zmieceniem konkurencji, to świętym prawym wszystkich jest takiego developera ZGNOIĆ, jeśli żadna z obietnic nie została dotrzymana?

Nie chodzi tu o sam fakt, że beta jest taka i śmaka, tylko o to, że produkt który to "z łaski" został nam oddany do testów, nijak się ma do tego, co zapowiadano.

Wybacz, ale w jaki sposób można zresztą rzetelnie testować kod, w którym to niby powyłączano połowę opcji i fundamentalnych elementów (takich jak destrukcja)?

 

Polityka EA to w ostatnim czasie jakiś koszmar, a ich agresywne i chamskie odzywki - w stosunku do graczy i do konkurencji - tylko udowadniają, że oni sami nie potrafią stawić czoła hype'owi, który sztucznie nadmuchali.

Po ograniu bety byłem pewien, że BF3 kupię z miejsca, ale teraz bardzo w to wątpię.

Edytowane przez K@t
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z tym że DICE obraziło ostatnimi miesiącami wiele IP , teraz gdy leci w ich stronę krytyka "bety" (chcieli feedback to mają...) zachowują się co najmniej nie elegancko , @Litwin ma racje oni nie robią tego charytatywnie , te opowieści o nadgodzinach ..no wzruszyłem się serio . Grę zakupię ale nie odmówię sobie pojechania po nich gdy na pre znowu będą takie jaja , połowę pieniędzy z puli na PR mogli wydać na ..... beta testy - taka jest prawda.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest jeden błąd logiczny w tej wypowiedzi,skoro do 10 października spływają do nich dane,to kiedy mają zamiar wytłoczyć grę na premierę skoro dłubią przy niej cały czas?Najpierw gra musi mieć status gold,a wywalenie wszystkich bugów trochę zajmie i dopiero do tłoczni,później rozesłać to po świecie.Ludzie mogą być zszokowani tym co dostaną na premierę,obym się mylił.Przy BC2 mieli wystarczająco dużo czasu na wprowadzanie zmian a i tak błędów było dużo.

patch... :whistling:

 

Mimo tego że dostałeś część listy zmian które już wprowadzili w patchu i pracują nad resztą nadal twierdź że to DEMO nie BETA. Gra pewnie albo już jest wytłoczona albo zostanie wytłoczona na dniach. Ta beta to niby starszy build a nawet jeśli nie to dostaniemy patcha na premiere.

 

Przestań wkońcu płakać.

 

EDIT:

A właśnie zgadnij w którym miejscu on pisze o PC community a w którym o graczach z konsol. Nie trudno się domyślić. Ja będąc developerem który wypuszcza grę pod esport olał bym konsole, nie dostali by bety bo większość ludzi zachowuje się jak ty Litwin i nic nie rozumie.

 

Z jakim płaczem?To moje zdanie a nie płacz,bo nie oczekuję od ciebie wsparcia,to ty jesteś namolny z wiecznym porównywaniem każdego aspekty gry pod klanówki,kiedy w końcu zrozumiesz że nie każdy tak gra.Co mnie obchodzi ich lista zmian?Po ich obietnicach względem BC2 nie mam co do nich złudzeń.Obiecują cuda,a później są oburzeni że ludzie wymagają,tak jak od polityków,by spełniali swoje czcze gadki.Czekałem na demo/betę i mimo iż mi się fajnie grało,to wątpię by to było takie cudo jak pisali,jak każdy klient mam prawo wyrażać swoje zdanie,nie ty będziesz płacił za moją kopie gry,by mi je odbierać.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ja tam leję na te wszystkie kwestie póki nie przeszkadzają mi w grze. niestety "gibanie" się postaci (większość czasu stoi na trochę nierównym terenie i postać nie stoi tylko tak skacze cały czas jakby nie mogła się zdecydować czy spada niżej czy zostaje) oraz wczołgiwanie się pod ziemię powoduje, że dostaję po tyłku próbując wyjść na powierzchnię :D

 

poza tym jestem przekonany, że zmienią to w pełnej wersji. oby :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Haha, wybaczcie ale ten zacytowany wcześniej komentarz CM DICE to śmiech na sali i wstyd, że osoba odpowiedzialna za kontakt z graczami mogła w ogóle palnąć coś takiego. DICE najpierw strzeliło sobie w stopę swoim marketingiem, a teraz retoryką. Obrażanie potencjalnych klientów to za(pipi)ista droga do osiągnięcia wysokich wyników finansowych:)

 

Wejdź sobie na te forum na którym wypowiedział się zh1nt0 to sam zobaczysz jakie tam jest nagromadzenie debili (głównie pecetowców), człowiek ma prawo się zirytować jak dzień w dzień jakieś bezmózgi pjerdolą to samo i hejtują. Ludzie zapominają, że problem z darmową beta to nie powód do nieustannego hejtowania (bo tak to wygląda, bezmyślna krytyka bez argumentów), łaski oni nie robią że w to grają.

 

 

Dorośnij, to jest beta udostępniona wszystkim właśnie za darmo, ma prawo mieć błędy. Ważne jest to by je wyłapać i naprawić przed premierą.

 

Po tej fali narzekań wątpię by ktoś jeszcze kiedyś udostępniał wersję beta wszystkim użytkownikom.

Jest jeden błąd logiczny w tej wypowiedzi,skoro do 10 października spływają do nich dane,to kiedy mają zamiar wytłoczyć grę na premierę skoro dłubią przy niej cały czas?Najpierw gra musi mieć status gold,a wywalenie wszystkich bugów trochę zajmie i dopiero do tłoczni,później rozesłać to po świecie.Ludzie mogą być zszokowani tym co dostaną na premierę,obym się mylił.Przy BC2 mieli wystarczająco dużo czasu na wprowadzanie zmian a i tak błędów było dużo.

 

Nie wypowiadaj się na tematy o których pojęcia nie masz.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Jest jeden błąd logiczny w tej wypowiedzi,skoro do 10 października spływają do nich dane,to kiedy mają zamiar wytłoczyć grę na premierę skoro dłubią przy niej cały czas?Najpierw gra musi mieć status gold,a wywalenie wszystkich bugów trochę zajmie i dopiero do tłoczni,później rozesłać to po świecie.Ludzie mogą być zszokowani tym co dostaną na premierę,obym się mylił.Przy BC2 mieli wystarczająco dużo czasu na wprowadzanie zmian a i tak błędów było dużo.

patch... :whistling:

 

Mimo tego że dostałeś część listy zmian które już wprowadzili w patchu i pracują nad resztą nadal twierdź że to DEMO nie BETA. Gra pewnie albo już jest wytłoczona albo zostanie wytłoczona na dniach. Ta beta to niby starszy build a nawet jeśli nie to dostaniemy patcha na premiere.

 

Przestań wkońcu płakać.

 

EDIT:

A właśnie zgadnij w którym miejscu on pisze o PC community a w którym o graczach z konsol. Nie trudno się domyślić. Ja będąc developerem który wypuszcza grę pod esport olał bym konsole, nie dostali by bety bo większość ludzi zachowuje się jak ty Litwin i nic nie rozumie.

 

Z jakim płaczem?To moje zdanie a nie płacz,bo nie oczekuję od ciebie wsparcia,to ty jesteś namolny z wiecznym porównywaniem każdego aspekty gry pod klanówki,kiedy w końcu zrozumiesz że nie każdy tak gra.Co mnie obchodzi ich lista zmian?Po ich obietnicach względem BC2 nie mam co do nich złudzeń.Obiecują cuda,a później są oburzeni że ludzie wymagają,tak jak od polityków,by spełniali swoje czcze gadki.Czekałem na demo/betę i mimo iż mi się fajnie grało,to wątpię by to było takie cudo jak pisali,jak każdy klient mam prawo wyrażać swoje zdanie,nie ty będziesz płacił za moją kopie gry,by mi je odbierać.

 

Zdanie, zdaniem a czy już sprawdziłeś Litwin każdą mapę , kazdy pojazd, czy latające Migi ? To jest tylko cząstka tego co maja nam zaoferować i swoja droga podoba mi się tym razem intesywniejsza wymiana ognia wraz z odczuwalnym ogniem zaporowym a czołganie dodaje mnóstwo miodu do całej rozgrywki im dłużej gram tym bardziej pewien jestem swojego preordera

Odnośnik do komentarza

A ja po becie tylko bardziej sie napaliłem na gierke, widze tu ogromny potencjał, błędy napewno poprawią patchem i jak pomyśle o szpilaniu na typowo batelfildowskich mapkach to... uch uch... :yahoo:

ja podobnie, widze wielki potencjał, dostalismy jedną, raczej średnią, zabugowaną mape bez pojazdów i części ekwipunku a i tak katuje ją juz 12 godizn (wiecej niż przejscie wiekszosci dzisiejszych gier) , wiec juz sobie wyobrazam jaka za(pipi)istosc bedzie w pelnej wersji :D

 

oby tylko poprawili najgorsze bugi

 

i btw w sumie to juz wiekszosc czasu nie przeszkadza mi szybkie zabijanie, myśle że te najszybsze kille to poprostu headshoty

mogli by dodac ze 20% zycia, ale jak sie trafi na dobrego gracza ktory umie celowac w glowe to i tak nic nie pomoże

 

 

chociaz jak narazie najbardziej mi brakuje gry ze znajomymi z HS i gry zespolowej ze strategią, randomy czasem graja niezle, czasem tragicznie, ale z randomami nie da sie wykorzystac tych wszystkich opcji w stylu wlasnie support kładzie sie i daje ogien zaporowy zeby pozostali mogli przebiec gdzieś dalej, randomy nie kumaja bazy, a z HS mozna sie dogadać

albo akcje gdzie support zaminowuje robicika i ufo

 

w bc2 95% czasu gralem z ludzmi z forum , zwykle konkretnymi 3-4 i gralo sie bardzo fajnie, tutaj praktycznie caly czas gram tylko z obcymi i zaczyna to boleć ,

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o kupno gry w Katowicach to nie polecam żadnych preorderów. Tym bardziej gry od EA są w sklepach nawet tydzień przed premierą (np Saturn). Ile razy się zdarzało że zamawiający preorder miał grę później i drożej niż kupujący w sklepie.

tylko ze w tym wypadku jak juz ktoś i tak chce kupić na premiere to z preorderem dostaje sporo dodatków , a kupujac gre luzem bedzie musial je potem dokupić (stroje czy tam karabin to mozna olac ale 4 dodatkowe mapy to nie w kij dmuchał)

 

 

 

 

 

swoja droga wie ktoś czy te 4 mapy "powrot do karkand" beda czymś w stylu vietnamu, czyli osobnym dodatkiem czy poprostu 4 mapy wrzucone do jednego wora razem z pozostalymi? pytam o to bo podobno sa tam też bronie z bf2, i vietnam mial osobne bronie i byl osobnym dodatkiem itp, wie ktos jak to bedzie?

Odnośnik do komentarza

swoja droga wie ktoś czy te 4 mapy "powrot do karkand" beda czymś w stylu vietnamu, czyli osobnym dodatkiem czy poprostu 4 mapy wrzucone do jednego wora razem z pozostalymi? pytam o to bo podobno sa tam też bronie z bf2, i vietnam mial osobne bronie i byl osobnym dodatkiem itp, wie ktos jak to bedzie?

biorąc pod uwage że będzie przeglądarka serwerów to zapewne nie mając dodatku nie będziesz mógł wejść na serwer z tymi mapami.

Odnośnik do komentarza

Dorośnij, to jest beta udostępniona wszystkim właśnie za darmo, ma prawo mieć błędy. Ważne jest to by je wyłapać i naprawić przed premierą.

 

Po tej fali narzekań wątpię by ktoś jeszcze kiedyś udostępniał wersję beta wszystkim użytkownikom.

Jest jeden błąd logiczny w tej wypowiedzi,skoro do 10 października spływają do nich dane,to kiedy mają zamiar wytłoczyć grę na premierę skoro dłubią przy niej cały czas?Najpierw gra musi mieć status gold,a wywalenie wszystkich bugów trochę zajmie i dopiero do tłoczni,później rozesłać to po świecie.Ludzie mogą być zszokowani tym co dostaną na premierę,obym się mylił.Przy BC2 mieli wystarczająco dużo czasu na wprowadzanie zmian a i tak błędów było dużo.

Słyszałeś o czymś takim jak łatka wychodząca w dniu premiery?

Nie twierdzę, że załatwi ona wszystkie problemy jakie mamy w Becie, ale mam nadzieję, że będzie lepiej niż teraz. Ja też nie chcę się zapadać pod ziemię, chcę stworzyć normalny skład i pogadać z drużyną przez headset. Po tych kilku godzinach w becie czuję zaje.bisty potencjał siedzący w tym multi i na pewno gram w BF3 od premiery.

W BC2 grałem od premiery i nastukałem w niej 330 godzin, pamiętam jak ta gra się zmieniała. DICE reagowała na zapotrzebowanie społeczności bardzo dobrze, zmian wprowadziła sporo, w sumie jestem spokojny o to jak BF3 będzie się rozwijał. Jak nie kupisz BF3 na premierę ok, przynajmniej nie stracę kilku blach na twoje konto ;]

Powtórzę się po raz kolejny, pewnie dostanę za to minusa (LiSoQuan, K@t do boju). To jest beta, szkoda, że nieudostępniona tylko dla preorderowców MOHa i Origin, to nie jest finalny produkt. Dodatkowo dostaliście ją za darmola. Ocenianie czegoś co nie jest finalnym produktem jak grę która znajduję się na półkach sklepowych mija się z celem. Albo to zrozumiecie, albo się nie dogadamy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ale mi chodzi o to czy ktoś wie czy te mapy beda jak mapy z vip pack czyli wmieszane w podstawke, czy beda osobną częścią multi tak jak vietnam ?

 

@Yano, są dwie wersje informacji. jedna mówi, że B2K wymaga osbnych serwerów jak BC2:Vietnam, więc będzie to osobna wersja z innym themem, jako osobna zakładka w menu.

 

z kolei jeden z dev napisał wprost na twitterze: (video game designer)

http://twitter.com/#!/gustavhalling/status/98741940044038144

 

I would use B2K instead (back 2 karkand) :) And yes, you will be able to use your weapons a cross BF3 and B2K.

więc bronie będą przechodnie.

Odnośnik do komentarza

No mazzeo jak zawsze pozamiatał argumentami,więc schowam się w pokoju i będę cicho.Myślę że jest inny powód wydania ogólnodostępnej bety,chcieli jak najwięcej ludzi przekonać do swojej gry(w końcu robi się takie rzeczy jak się jest pewnym swego)a tu zonk,ludzie psioczą.Mogli wydać kilka miechów szybciej tylko dla posiadaczy MOH-a i nie było by problemu,połasili się i są zszokowani że ktoś narzeka.Nie mam też dobrych wspomnień po paczach do BC2,jedno naprawiały inne psuło,więc zakładanie że po premierze naprawią to co teraz szwankuje jest jak pobożne życzenie.

Odnośnik do komentarza

Myślę że jest inny powód wydania ogólnodostępnej bety,chcieli jak najwięcej ludzi przekonać do swojej gry(w końcu robi się takie rzeczy jak się jest pewnym swego)a tu zonk,ludzie psioczą.

Nie rozumiesz jednak (nie piszę tego by Cię obrazić). Do tego co opisałeś powyżej służy demo, my dostaliśmy betę. W skrócie: beta jest dla developera by sprawdzić fragment gry, demo ma Cię zachęcić do zakupu gry.

Psioczący na betę chcieliby dostać pełnoprawny produkt by sobie pociąć przez dwa tygodnie przed premierą za darmo w BFa. A w rzeczywistości DICE zbiera dane, sprawdza obciążenie serwerów itp. itd. Nawet jak nie piszesz o grze na oficjalnym forum to im pomagasz. Niech przefiltrują to co ludzie piszą o grze, odrzucą morze gó.wna które ludzie wylali na nieostateczny kod, zajmą się konstruktywnymi opiniami i poprawiają, poprawiają, poprawiają.

Odnośnik do komentarza

Dobra szatap z ta betą, wyjdzie retail to sie kazdy przekona co i jak. geez.

 

Dla rozluźnienia przypuszczenia odnośnie Battlefielda 4 :D

 

The rate the Battlefield games are going, and judging by all the "innovations" Battlefield 3 has, here's what Battlefield 4 will be like in the year 2017:

 

- Only 2 classes, Grunt and Commando

- As Grunt, you start with an assault rifle but you need 10 kills before you unlock a trigger for it.

- As Commando, you start with a BB gun, after 10 kills you can attach a silencer to it.

- The Beta map is MP_Hallway.

- Environment destruction is so advanced that players dig underground passageways with RPG's like moles.

- Instead of a visual minimap, you get audio guidance like from your car GPS: "Turn tank now"

- Helicopters are replaced by hot air balloons. Pressing W blows hot air and makes em go higher.

- Planes no longer have bombs or missiles, Instead they drop propaganda leaflets

- You need an iPad 5 to join a server

- To throw grenades you need to pull them back like the angry birds catapult.

- A new game mode is introduced, Hide N Seek.

- You get a ribbon for firing your gun. It's worth 200 points.

- Squad management is finally re-introduced, but squad size is reduced to 1.

- VOIP is possible, if you're an AT&T customer

- Knifing someone induces a cinematic, pre-rendered cutscene that lasts for 15 seconds and is directed by Michael Bay.

- Anyone with a sniper rifle has three giant red arrows above him for all to see.

- Pre-ordering the game lets you play the pre-alpha build of the game before the EA testers do.

- To appear more next-gen, the game uses a 2 color palette of blue and grey.

- There is no options menu, to change your settings you must submit a web form and then reinstall the game.

- There is a comma rose, but it only includes insults.

- The new generation of gamers accuse the old generation of QQing, saying they should just get with the times.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...