Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

mi tam save nie przeszkadza zbytnio, wole żeby mi zapisało statsy i kille co chwile niż żeby po 20 minutach gry na danej mapie chwilke przed koncem koniec połączenia i reset tego co zdobylem przed chwilą (raz tak mialem)

 

btw wlasnie nie wiem czy to odliczanie na poczatku meczu to kwestia techniczna czy poprostu dają troche czasu żeby mozna bylo sobie pogrzebać w ustawieniach klasy (wybór broni, perkow) , to jednak czasem sie przydaje

Odnośnik do komentarza

Te dwa filmiki za(pipi)iste :D

 

Ktoś tu wcześniej narzekał że w czasie reanimowania mogą nas zabić zanim wciśniemy czy chcemy wstać czy nie i zalicza nam normalnie deatha. Otóż nie, nie zalicza.

 

A właśnie. Zmienili ustawienia serwerów tak jak ktoś wcześniej pisał, jest 10 sekund oczekiwania na rozpoczęcie rundy i nie zapadamy się pod ziemie (to ma coś wspólnego z destrukcją podłoża).

 

To chyba nie wszystkie serwery, wlasnie gralem i zapadanie sie bylo masakryczne, do tego 20 czy 25 sekund na start rundy.

Odnośnik do komentarza

UMP wymiata. Zakochałem się w jej dźwięku. A skoro już o tym mowa, to wam też zdaża się, ze spluwy nagle brzmią jakby miały tłumik? Głupi bug.

 

To nie bug, one brzmia tak jak w rzeczywistosci. Seria Battlefield ma podejscie symulacyjne, wiec dzwieki broni musza byc takie jak w rzeczywistosci. Dla mnie te trzaski, strzelania z kapiszonow w BF3 beta blado wypadaja w porownaniu do dzwiekow w BFBC2, ale mimo wszystko daja klimat realnych zmagan na polu walki. Spojrzcie na filmik. Prawie jak BF3... BTW: Czekam z niecrepliwoscia na pustynne, typowe dal serii mapy. Bedzie moc! :)

 

 

PS. Cos mi sie zdaje, ze M16 bedzie takim samym (pipi) jak AEK w BFBC2.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie da się niszczyć m-comów C4-kami, ale za to można bronić je nimi bez ryzyka, że zniszczy się własne cele do obrony ;) C4 ma taki teraz wybuch, że to praktycznie free kill tych co podkładają ;) Tylko zrobili na opak przyciski i teraz rzuca się R1, a detonuje L1 - czyli na odwrót niż w BC 2. Ile razy zamiast zdetonować rzuciłem sobie kolejny pod nogi, to szok :/

Odnośnik do komentarza

UMP wymiata. Zakochałem się w jej dźwięku. A skoro już o tym mowa, to wam też zdaża się, ze spluwy nagle brzmią jakby miały tłumik? Głupi bug.

 

UMP i F2000 są przegięte hehe

 

Co do dźwięków to AN-94 jest zbugowany, u mnie słychać tylko pierwszy strzał a później mimo tego że strzelam ogniem ciągłym, pociski trafiają ale nic nie słychać.

Odnośnik do komentarza

Ta mapka z "Operacji Metro" ostro mi się wbije do głowy .Wszystko dobrze ,fajnie już mi się podoba ,ale tak gdzieś tak do tych m-comów które są przedostatnie tuż przy wyjściu z tego obsrałego metra .

Wtedy następuje istna nieogarnięta sieka ,walenie na pałę ,czuje się jakbym był zamknięty w puszce sardynek z napisem MW.A te następne M-C po wyjściu lecą w góra 2 minuty...Będą pojazdy na tej mapce?

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Na pierwszej i ostatniej fazie przydałby się helikopter transportowy (desantowy). APC to nie wiem gdzie tam będzie jeżdziło, chyba że będzie jak z tą sławna ciężarówką na Cold War z BF: BC 2 ;p

Hm, zauważyłem że grając supportem to niezależnie od której strony gram, zawsze mam m249 ;) Mam nadzieję, że jak zdobędę Petschenega to nie będzie mi wybierało go jak będę grał inną stroną. Już przywykłem do m249 ;)

Odnośnik do komentarza

I znów BF3 mnie przestraszył jak nie różowy ekran telewizor pada, to dziś miałem cały ekran artefaktów i myślę konsola pada :( ale się okazało że jakiś bug bo tylko pojawiały się jak zmieniałem broń na karabin a już na inną znikało, a jak zacząłem grać od nowa to problem zniknął.

Odnośnik do komentarza

I znów BF3 mnie przestraszył jak nie różowy ekran telewizor pada, to dziś miałem cały ekran artefaktów i myślę konsola pada :( ale się okazało że jakiś bug bo tylko pojawiały się jak zmieniałem broń na karabin a już na inną znikało, a jak zacząłem grać od nowa to problem zniknął.

 

Miałem to samo, troche się wystraszyłem, że moja 60 tka pada :) Nie wiem, może to mylne wrażenie , ale jakby mniej bugów było. Czyżby naprawiali coś w locie - fix ?

Odnośnik do komentarza

skomentuje kilka rzeczy z powstów wyzej

 

m249 - to jest odblokowana broń wiec kazdy moze jej uzywac, tylko te 2 podstawowe dla danej klasy sa przypisane do ruskich i usa

 

dzwięki - rzeczywiscie czesto sie chrzanią, czasem wszystkie sie bardzo wyciszaja czasem sama bron, i ogolnie dziwne rzeczy, ale trzeba tez pamietac ze oni sie chyba starali oddać dzwięk broni zaleznie od otoczenia - ta sama bron na dworze brzmi inaczej, w metrze inaczej, a jeszcze inaczej w małym pokoiku w metrze (echo, pogłos itp)

 

C4 - zamiana guzików do rzutu i detonacji to masakra, sam sie co chwile zabijam, zawsze sie myle, doslownie zawsze sie myle ktory jest ktory ;p (chociaz czesto mi sie tez myli apteczka z defibl, i ammo z c4 :P)

Odnośnik do komentarza

@ Kozbinio - dobre meczyki wczoraj były, dzięki za Dogtaga :D

generalnie wczoraj sżło mi jakoś milutko - 8.5 k za samą walke i kolejne 4 k za ribbony - razem ponad 12k :D

Jak to jest do nędzy możliwe??? Jak Wy to robicie??? Ja zesrałem się ze szczęścia jak miałem lekko ponad 4 tysie za walkę. Z reguły jest to ok. 2 tysi. Ułomny jakiś nie jestem w BF'a. ale jak widzę K/D na poziomie 60/15 to mi ręce opadają.

Odnośnik do komentarza

@ Kozbinio - dobre meczyki wczoraj były, dzięki za Dogtaga :D

generalnie wczoraj sżło mi jakoś milutko - 8.5 k za samą walke i kolejne 4 k za ribbony - razem ponad 12k :D

Jak to jest do nędzy możliwe??? Jak Wy to robicie??? Ja zesrałem się ze szczęścia jak miałem lekko ponad 4 tysie za walkę. Z reguły jest to ok. 2 tysi. Ułomny jakiś nie jestem w BF'a. ale jak widzę K/D na poziomie 60/15 to mi ręce opadają.

Mi się zdaża ponad 9k za walke i koło 5 za ribbony hehe. Farta trzeba mieć :P Ogólnie chciałbym ponad 10 kiedyś zdobyć ale to trzeba mieć duuuużo farta.

Pokazali dwie nowe mapki.

 

Grand Bazaar (PS3):

http://uk.ign.com/vi...per-commentary

 

Operation Firestorm (PC):

http://uk.ign.com/vi...oper-commentary

 

EDIT: Z tego co widze na pierwszym filmiku jest to jakiś nowszy build, tzn widać to po takich szczegółach jak service star koło klasy w czasie killcamu (nieobecne w becie) oraz przy każdym z twojego składu jest ikonka z jego umiejętnością (też w becie tego nie uświadczymy).

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...