Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

lis: ziom ty jestes niemozliwy, to DICE naprawia te błedy i jesli juz to w nich wierzymy, a ty masz jakis problem z EA i na kazdym kroku chcesz im dowalić, no ogarnij sie chłopie , EA tylko rzuca kase, to DICE robi gre i od nich zalezy jak bardzo uda im sie dopracować gre do premiery

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

"bla bla bla" wielu nawet po porażce z betą i tym co mówili przed wydaniem bety, nadal ślepo wierzy w EA... kolejny (nty już raz) raz zobaczymy prawdę po premierze, jaka ta gra będzie. Ja nie wierze że naprawią wszystkie błędy z bety na premierę i nawet na długo po.

Ja do czasu pełnej wersji powstrzymam się z oceną gry,fakt jest też taki ze obiecywali FPS następnej generacji i cuda,a w becie nie było nawet 20% tego,więc można psioczyć.

Odnośnik do komentarza

Wszystkich pewnie nie ale jednak coś z tą grą robią i to nie są jakieś kosmetyczne zmiany tak jak w przypadku pierwszych patchów do KZ3, to są raczej konkrety ^^

 

 

Jakie konkrety, gdzie TY masz konkrety ?? Widziałeś te konkrety ?? Cały czas mi o to chodzi ze EA (bo EA tam rządzi nie DICE)tylko MÓWI , PISZE... a jak już coś pokarze to wychodzi na to ze to coś innego niż mówili i od razu nam wciskają że czego nie mówili, że coś źle zrozumieliśmy tak jak z tekstem że beta jest opóźniona bo chcą pokazać nam kod jak najbliższy końcowej gry... LOL jesli to ma byc koncowa gra to ja dziękuję - teraz mówia że to przecież TYLKO beta.

 

Chwila ciszy po burz co się beta nazywa i EA znowu leje wodę ile to oni naprawili i jak pięknie wygląda... Wy dalej im wierzycie i to mnie denerwuje, nie EA tylko WY, którzy (takie mam odczucie) mdlejecie jak Wam reklame BF3 w TV zapuszczą.

 

EA tylko i wyłącznie pisze i mowii wiele a nic nie pokazują. Jesli beta miała być pokazem tej EPICKIEj gry, która BF3 ma być no to chyba za rok po wielu patcha taką będzie.

 

i co do EA i DICE - w DICE wierze bo wiele lat spędziłem nad seria BF na PC i wiem że umieją zrobić dobrą grę ale moim zdaniem tamte czasy mineły, teraz EA rządzi, daje kasę to oni rządzą, co i jak ma wyglądać , co i gdzie ma być i kiedy wydać itd.

 

Oczywiście jak zwykle minusujcie ale po premierze będe się śmiał bo znowu będzie sytuacja ze wiekszość z Was bedzie płakac że "EA nas okłamało, błedy z bety zostały, nie ma patcha" itp. (podobna sytuacja była przed betą).

 

Nie którzy z Was sa tak mocno zaślepieni przez komerche ze nie umieją na chwile chociaż na spokojnie pomyslec o faktach tylko bujają w obłokach pięknych słów EA.

Też czekam na tą grę i cały czas prawie siedze na tym temacie bo chciałbym porozmawiać o tym ale nie idzie, nie ma tutaj nikogo (z małymi wyjątkami), ktor mógłby racjonalnie się wypowiedzieć tylko same ohhy i ahhhy nad grą , której nikt nie widział a jak widział (beta) to grę , która w kodzie ma błędy, które mógł zrobić tylko praktykant w DICE :)

 

Ja też nie wydałem oceny gry ale wiem że będzie udana, będzie bardzo dobra ale na pewno nie Epicka :). Chciałbym tylko aby na tym forum były rozmowy o faktach i faktycznych możliwościach, o tym co naprawde nas czeka a nie co post to pisanie jakie to BF3 jest niesamowita grą itp. bo BF3 jeszcze nie ma wiec piszcie że może byc wspaniała grą.

 

Aha, jeśli Wy możecie byc Fanboyami EA i BF3 to ja mogę być antyfanem EA dla równowagi ;)

Edytowane przez LiSoQuan
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale ja nie pisałem tylko o Twoim poście tylko o wypowiedziach z jakiegoś czasu. Wiem ze przedstawiłeś tylko info, które podało DICE czy ktoś tam i ok, tylko teraz można podyskutować czy to faktycznie realny aby tel naprawili, czy to realne aby gra na konsole wyglądała lepiej niż w becie bo takie tekst też był wcześniej, a jedyne co można przeczytać po takich info to ohhy i ahhy :)

 

Jeśli chodzi o balans broni itp to ok, to chyba jest łatwe i szybkie do poprawy wiec to może być już zrobione tylko my nie mówimy o błędach w za mocnych broniach tylko o zapadaniu sie pod ziemię, problemów z dźwiękiem, z wyswietlaniem obrazu itd itp tego było za dużo jak na taką grę, nie pamietam bety, która miała by takie błędy. Tobie zależy na balansie bo wiemy już wszyscy :) że jesteś klanowiczem i klanówki Cię interesują, ok ale jednak większosc osób chce grę która nam się nie zawiesi, która nie bedzie miała "łamiących się " pikseli i brył i w/w błędów.

 

Ja w prosty sposób, nie wierze aby wszystko było naprawione na premierę. Nie wierze że gra będzie ładniejsza niż w becie i możemy o tym podyskutować co masz aby mnie przekonać że się mylę a ja moge Was przekonywać dlaczego jednak będę miał racje a nie minusować z zasady bo mam inne zdanie niż Wy.

 

Za dużo tych błędów, które są chyba w podstawie samego silnika no i zbyt duża pewność siebie marketingowców co znowu daje do myślenia ze ściemniają.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Pelne nazwy map z multiplayer (podstawka).

 

Operation Métro (MP_Subway)

Grand Bazaar (MP_Bazaar)

Tehran Highway (MP_Highway)

Caspian Border (MP_Forest)

Noshahr Canals (MP_Canals)

Operation Firestorm (MP_Oilfields)

Seine Crossing (MP_Paris)

Kharg Island (MP_Kharg)

Damavand Peak (MP_Basejump)

 

 

Kharg Island:

Kharg Island is a continental island in the Persian Gulf belonging to Iran.

Kharg Island provides a sea port for the export of oil.

 

ISS005-E-11900.jpg

 

Seine Crossing: (tutaj zobaczymy na co stac destruction F 2.0) :)

The Seine (French: La Seine, pronounced:la[la sɛn]) is a 776lakm (482lami)-long river and an important commercial waterway within the Paris Basin in the north of France.

 

eiffel.air-seine.jpg

 

 

 

 

 

Damavand Peak: (na trailerze koles wyskakiwal ze spadachronem z samolotu, wiec runde mozemy zaczynac tak jak w Port Valdez)

Mount Damāvand also known as Donbavand, a potentially

active volcano and the highest peak in Iran.

 

Damavand-Peak-by-Hamid-Yaghoubi.jpg

 

 

Noshahr Canals:

Nowshahr also spelled as Noshahr and Noushahr, is a port city in the province of Mazandaran in northern Iran.

 

نوشهر1.jpg

 

 

Tehran Highway: (Bedzie zielono!) :)

Tehran is the capital of Iran

 

Tehran_Highway.jpg

 

 

PS. Brakuje mi jednka troche miejscowek z dzungli, takich jak Valparasio czy Laguna Presa. No ale cos czuje ze mapki w BFBC2 pojawia sie w BF3 w postaci DLC. :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Ceny są drogie tylko w stosunku do naszych zarobków,jakbyś miał takie koszulki po 25 zeta to byś specjalnie się nie zastanawiał,ale ja wolałem kupić koszulkę z głównym motywem za 40 zeta,gruba bawełna i super grafika.

Tą o której pisałeś, ze musisz prać w rękach bo inaczej zejdzie Ci nadruk? Jeśli tak to podziękuję za taką "jednorazówkę".

 

@LiSoQuan

Skończ już te swoje wywody na temat produktu którego nawet nie widziałeś, a oceniasz go na podstawie bety. Ty widzisz tylko błędy, my widzimy potencjał który trzeba podszlifować. Wszystko okaże się 27 października. Choć w sumie, wiem, że DICE nie zostawi BF3 po premierze, tylko będzie ją ciągle ulepszać, słuchając społeczności graczy.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

PS. Brakuje mi jednka troche miejscowek z dzungli, takich jak Valparasio czy Laguna Presa. No ale cos czuje ze mapki w BFBC2 pojawia sie w BF3 w postaci DLC. :)

 

Przecież dałem wcześniej opis reszty map i masz jak byk że będzie zielono :)

battlefield-3-noshahr-canals.jpg

Noshahr Canals is a Battlefield 3 map based on the real world location of Noshahr in northern Iran. The place is surrounded by a lush environment and is a very popular tourist location. In Battlefield 3, Noshahr Canals is expected to be based in or around many of the forests in the area, with teams battling it out in jungle-like environments. Noshahr Canals will support all four Battlefield 3 modes: Rush, Conquest, Team Deathmatch and Squad Deathmatch.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

W grach podstawa to zawsze konflikt między usa a Rosja ale to nudne już jest.

Araby są traktowani jak biedni słabeusze, tylko statyści do wybijania a nie siła, która może się przeciwstawić usa (a w rzeczywistości jest całkiem inaczej).

 

Najlepiej jakby zjednoczona Europa była jako jedna ze stron konfliktu tak jak to było w MAG czy często w rts na pc.

Odnośnik do komentarza

W grach podstawa to zawsze konflikt między usa a Rosja ale to nudne już jest.

Araby są traktowani jak biedni słabeusze, tylko statyści do wybijania a nie siła, która może się przeciwstawić usa (a w rzeczywistości jest całkiem inaczej).

 

Najlepiej jakby zjednoczona Europa była jako jedna ze stron konfliktu tak jak to było w MAG czy często w rts na pc.

cos jak w bf2

UE vs Araby

Usa vs Chiny

itp ;D

Odnośnik do komentarza

Lekki OT co do tej propagandy z BF3 ale w Usa ostatnio jakby ktoś nie wiedział są ogromne zamieszki rozlewające się po całym kraju przeciwko oligarchą finansowym a takie znane i lubiane NYPD brutalnie reaguję (okupowana jest między innymi słynna Wall Street ) ale tego oczywiście w mediach nikt nie pokaże , zamiast tego fundowane są przez rząd filmy jak ten

a miliony graczy będą nieświadomie połykać przekaz podprogowy i wirtualnie najechać suwerenny Iran (wolałbym ich jako drugą stronę konfliktu). Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Ceny są drogie tylko w stosunku do naszych zarobków,jakbyś miał takie koszulki po 25 zeta to byś specjalnie się nie zastanawiał,ale ja wolałem kupić koszulkę z głównym motywem za 40 zeta,gruba bawełna i super grafika.

Tą o której pisałeś, ze musisz prać w rękach bo inaczej zejdzie Ci nadruk? Jeśli tak to podziękuję za taką "jednorazówkę".

 

@LiSoQuan

Skończ już te swoje wywody na temat produktu którego nawet nie widziałeś, a oceniasz go na podstawie bety. Ty widzisz tylko błędy, my widzimy potencjał który trzeba podszlifować. Wszystko okaże się 27 października. Choć w sumie, wiem, że DICE nie zostawi BF3 po premierze, tylko będzie ją ciągle ulepszać, słuchając społeczności graczy.

Napisałem że wolę a nie że jest tak na metce.Chyba tylko osoba,która nie miała żadnej koszulki,nie wie że takie z grafikami powinno się ręcznie prać by jak najdłużej starczyły.

 

Walek od kiedy Rosja to drugie największa potęga militarna,prędzej Chiny,zarzucili by rusków czapkami,do tego ruski na dzień dzisiejszy nie mają nawet leków dla rannych.

Odnośnik do komentarza

DICE powinno wypuścić trochę trailerów z reszty map :confused:

 

Trailery nie, ale screeny i opis map Dice zaprezentowalo na swoim blogu. (reszta jutro)

 

DAMAVAND PEAK

Mof faworyt. Bedzie dla atakujacych 500m zejscie (w rushu). Basejump'ing! :)

 

DamavandPeak_2D00_3_2D00_550.jpg

DamavandPeak_2D00_1_2D00_350.jpg

 

 

Walek od kiedy Rosja to drugie największa potęga militarna,prędzej Chiny,zarzucili by rusków czapkami,do tego ruski na dzień dzisiejszy nie mają nawet leków dla rannych.

 

Jak to nie maja lekow dla rannych!? A wodka! :) Poza tym trumna to tansza opcja. Rosja nigdy nie szanowala swojego zolnierza, i nie bedzie. Taka mentalnosc barbarzyncow ze wschodu.

 

Oczywiscie obecnie Rosja nie jest w czolowce jesli chodzi o potencjal militarny, ale nadal moze ukasic konkretnie. Na 2 miejscu wedlug mnie jest Izrael. Zydzi vs caly swiat arabski! No musza miec konretne wojsko :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Oczywiscie obecnie Rosja nie jest w czolowce jesli chodzi o potencjal militarny, ale nadal moze ukasic konkretnie. Na 2 miejscu wedlug mnie jest Izrael. Zydzi vs caly swiat arabski! No musza miec konretne wojsko :)

Izrael jest potęgą militarną tyle, że są nią dzięki $$ z USA. Bez tego araby już dawno zeżarłyby ich z butami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale pamietajcie ze o potedze i wyższośc jakiegoś kraju w walce nie decyduje tylko kasa i sprzęt... amerykanie mają sprzęt ale tak go wykorzystują że więcej pogineło ludzi, którzy nie byli celami albo nawet koledzy z tej samej trony konfliktu. Araby nie maja nowoczesnego sprzetu a i tak dali rade amerykanom i koalicji... dlaczego ?? Bo Araby walczą o swój kraj, oddadzą za to życie, a amerykanie jadą wojnę jak do pracy, chcą dniówke odwalić i wrócić do domu. Wojak z kijem, który walcze za kraj cały swoim zyciem jest bardziej niebezpieczny niż wojak z karabinem, który ma gdzie gdzie i o co walczy, byle by tylko zarobić i wrócić do domu. Dlatego często jest tak że kraje okupowane nie sa w pełni przejęte przez atakującego.

 

Dlatego moim zdaniem amerykanie maja sprzęt ale oni juz wojny traktują jak prace, ich wojaki to naćpane dzieci, które albo jada zrobić albo sie zabawić (w większości) ale nie mają szans z ludzi, którzy oddają życie za swój kraj - nie wyolbrzymiajmy więc znowu ta potęgę hamerykańską bo podobnie jak ea (haha) dużo gadają ale jak już jest wojna to dostają w dupe (żadnej wojny jeszcze nie wygrali tak na prawdę mimo że najwięcej ich prowadzili i zaczęli na świecie) I nawet Ruski bym im dali rade jakby mieli prawdziwą motywację.

Takie jest moje zdanie oczywiście... ale nam się poważny temat zrobił.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...