Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

ja też licze na ghulie suit, bo snajper ubrany w gogle i arafatke to jakiś slaby snajper;p dlatego ciesze sie z wielu stojów

Przeciez dice powiedzialo ze ghillie suit nie bedzie. Po za tym za snajper nie zawsze uzywa ghillie suit. W miesicie nie musza nosic,a z tego co mowil instruktor ze szkoly snajperow w programie surviving the cut na discovery,tak naprawde snajper uzywa ghillie suit tylko podczas spec ops.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Nie bedzie bushmonster'a w Battlefield 3!? "Krzak" to ikona swiata Battlefield, postac ktora gracze maja mocno zakorzeniona w umyslach. Dla mnie to disaster na miare 9/11.

 

http://www.youtube.com/watch?v=lPXfRec253I

Teraz myslisz,ze to zly pomysl. wyobraz sobie mape z krzakami+lezenie+12 lub 24(chyba taki jest)x zoom i gosci w ghillie suit,to by sie skonczylo tym,ze ludzie ktorzy chca pograc,a nie lezec jaki ci.pki w krzakach, wyje.bali by przez okno: najpierw padem,pozniej tv,nastepnie konsole razem z bf 3.

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pozatym dobry snajper kampi 2 kilometry od głownego miejsca rozgrywki wiec moglby byc ubrany nawet w rózowe gacie a i tak bedzie co najwyzej pixelem na koncu mapy , wiec watpie zeby to maskujace ubranko mialo wielki wplyw na możliwość zauważenia kogoś, i tak przez specyfike grafiki gry jesli sie ktoś nie rusza to trudno go zauwazyc bo sie zlewa z otoczenim, a jesli sie rusza to sie rzuca w oczy sam ruch, niezaleznie od ubrania

Odnośnik do komentarza

Czy ty sadzisz, ze w momencie pojawienia sie tego camo polowa skladu bedzie kampila? No nie przesadzajmy. Zreszta oni dla mnie moga sobie tam lezec, nie przeszkadzaja mi w ogole, to sa easy dog tags. Za kazdym razem jak zaczynalem runde becie, to sobie plynalem jeziorkiem i kosilem "lezakowiczow". Kocham ta gre! :)

 

No nie wiem, w BC2 spotkałem kilka razy numer z połową składu udającą krzaki ;D Mi tam lata, jak są ubrani, goście zawsze byli darmowymi fragami. Kilka dni i wszystkie miejscówki się pozna, to mogą sobie leżeć do woli. Choć rozumię niechęć do ułatwiania im kampy - nic tak nie wku**ia jak kil z końca mapy, a za daleko by się po noba wybrać. Szczególnie w skali map z bf3.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Już w becie były problemy z rozróżnieniem postaci,teraz to w ogóle będzie masakra.Wolałbym skiny na broń,tak jak było w COD4,masz odpowiednia ilość headów to dostajesz odpowiednie camo.

 

Jeśli chodzi o rozróżnienie składów to w becie była masakra ale na nowych filmikach z rozgrywki na PS3 wydawało się że wszystko jest przejrzyste, tak jakby coś pozmieniali.

Odnośnik do komentarza

Czy ty sadzisz, ze w momencie pojawienia sie tego camo polowa skladu bedzie kampila? No nie przesadzajmy. Zreszta oni dla mnie moga sobie tam lezec, nie przeszkadzaja mi w ogole, to sa easy dog tags. Za kazdym razem jak zaczynalem runde becie, to sobie plynalem jeziorkiem i kosilem "lezakowiczow". Kocham ta gre! :)

Gorka snajperow na port valdez? moj rekord to 9 nozy tam. Arica 1 baza gorka u broniacych?arica 1 spawn atakujacych ta za uav? i mozna tak wyliczac. na poczatku bedzie kampa noob'ow.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

chyba zapominacie że lunety sie świeca jak psu jajca, i nie ma znaczenia jak ktos jest ubrany bo to lunete bedzie widać

 

pozatym czemu nazywacie snajperów noobami? po coś dali tą klase , to dobre wsparcie

powiem wiecej, w bf3 zmienili ją jeszcze bardziej w strone kampienia bo jego gadzety sprzyjają kampieniu, a nie tak jak w bc2 gdzie był on osoba z C4 i musial biegac i podkladac

 

nie doceniacie dobrego snipera w teamie? a moze sniper powinien biegać z pp2000 i pakowac sie w srodek walki?

 

a i tak to rpzeciez tylko kwestia specyficznych map, np na baazar pewnie nie bedzie zbytnio miejsc do kampeinia bo rządy przeicnajacych sie uliczek z budynkami wszedzie nei daja zbyt duzego pola widzenia

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
23lmof7.png

 

 

 

 

Must. Not. Laugh... :rofl2: Jeżeli dla DICE to jest LOW to mówię szczerze, że chciałbym aby wszystkie gry tak wyglądały na PS3 i XO.

Żebyście czytali te wypowiedzi nowociot na forum EA. Mają normalnie powód do dumy... Szczególnie, że większość będzie na podobnych ustawieniach grała :P

Edytowane przez McDrive
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23lmof7.png

 

 

 

 

Must. Not. Laugh... :rofl2: Jeżeli dla DICE to jest LOW to mówię szczerze, że chciałbym aby wszystkie gry tak wyglądały na PS3 i XO.

Żebyście czytali te wypowiedzi nowociot na forum EA. Mają normalnie powód do dumy... Szczególnie, że większość będzie na podobnych ustawieniach grała :P

 

Wlasnie zabaczylem na allegro cene tej karty, droga nie jest, 150 zeta. Naprawde chcialbym zobaczyc jak wyglada BF3 na tym GeFORce 8800 Gt 512. Ciekawe czy uciagnelo by 15 fps'ow? 8)

Odnośnik do komentarza

A-10 Thunderbolt w akcji ;)

 

 

niesamowicie zwrotne to cacko - nie to co samoloty w B1943. lekkie ruszenie wolantem i reakcja natychmiastowa, promień skrętu jak w hulajnodze. mam nadzieję, że da się to zestrzelić bo inaczej dobry pilot = koniec rundy dla przeciwnika

 

co nie co ode mnie w kwestii latania, jako zwierzę naziemne wolę takie akcje:

 

[media='']

[/media] Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

nie mogłem się powstrzymać i kupiłem. obaczym jak to wygląda

 

BF3038_5424_zoom.jpg

 

co do pojazdów, to mają być 1-2 mapy (zobacz temat obok), które będą przygotowane TYLKO pod pojazdy ze względu na odległości i ułożenie punktów. Ma być wtedy spora walka pojazdy vs pojazdy z niewielkim znaczeniem piechoty

Edytowane przez waldusthecyc
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...