Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

ten skok jest za(pipi)isty! :D

ale przyszło mi tez do glowy że ciekawe czy bedzie sie dało kampić na szczycie ze snajperką i z góry strzelać do ludzików na mapie na dole :D

 

Yano, a nie uważasz, że po becie BF3 - grałem na X360 i PC, ludzie którzy złożyli pre-order mogli się rozmyślić i stwierdzić, że jest ok, ale gra ma w ciul błędów, lepiej spokojnie poczekać miesiąc/dwa aż dopracują patchami rozgrywkę i nie irytować się niepotrzebnie.

 

no mogli sie rozmyslić , ale też trzeba byc troche naiwnym żeby zakładać że tak poważną gre jak BF3 firma wypuscila by z błedami ktore był w becie. ja założylem ze poprawią to co trzeba i bedzie za(pipi)iste, i zapowiada sie ze mialem racje

 

A ja się śmieje z ludzi którzy zamawiają preordery, przynajmniej w polsce się nie opłacają.

 

to moj pierwszy preorder w zyciu, i akurat on sie oplaca bo dostaje sie sporo dodatków za ktore trzeba by potem dopłacać

 

Żal dodatków, ale z tą naiwnością trochę przesadziłeś. Kupujesz 'kota w worku' i wierzysz w zapewnienia i marketingowe gierki EA. Ta gra będzie niesamowita, ale na to trzeba czasu.

Odnośnik do komentarza

Żal dodatków, ale z tą naiwnością trochę przesadziłeś. Kupujesz 'kota w worku' i wierzysz w zapewnienia i marketingowe gierki EA. Ta gra będzie niesamowita, ale na to trzeba czasu.

lubie koty wiec raz moge im zaufać ;p

 

zreszta pewnie kilka dni przed premierą pewnie pojawią sie pierwsze recki, gdyby cos było nie tak to moge zawsze olac zamowienie

 

zreszta mimo ze to moj pierwszy preorder to wiele razy kupowalem gry na premiere nie będąc pewnym ich jakosci i jakos nigdy sie nie zawiodłem, ale inaczej - jakoś zapowiadała sie swietnie ale przecież do czasu kiedy sam nie zagram nie moge miec pewnosci, bo czytajac opienie innych nie wiadomo czy ich gust pokrywa sie z moim , wiec ryzyko i tak jest zawsze

w koncu np ktos moglby sie zasugerować nagrodami i wynikami sprzedaży CODa ale jak wszyscy wiemy nie kazdemu ta gra pasuje i sporo ludzi uwaza ją za cra, więc pewnosci nigdy nie ma

po tym co zobaczylem w becie i po tym co ma być w pelnej wersji (glownie chodzi mi o mapy, pojazdy i inne bajery) jestem praktycznie pewny ze gra mnie zachwyci, a jesli pierwsze tygodnie bedzie troche zabugowana to jakoś to zniose skoro zniosłem bete na jednej kiepskiej mapie bez pojazdów

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Mistrzowie trailerów! Acti może się uuuuczyyyyć.

To akurat EA ściągnęło parę motywów od Acti jeśli chodzi o trailery....

 

Przyjacielu moja branża i jak spojrzę na to od strony mniej wow, a bardziej job, to trailery jakie montuje ekipa dla CoD - nasza piłkarska ekstraklasa, a z kolei ekipa pracująca dla EA grywa w finale LM i przeważnie wygrywa. Audio i sekwencje urywają łeb przy samej (pipi)e.

Jeśli dla ciebie ten trailer jest średni to znaczy, że jesteś fanboyem battlefielda.

http://www.youtube.com/watch?v=AdKgDVruHfo

Gdyby nie świetny marketing to cod by się tak nie sprzedawał.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

zrofiłem foty z filmiku gdzie pod koniec pokazana jest mapka przed walką i po walce (jak by ktoś marudził na zniszczenia)

bf3zniszczenia1.jpg

 

 

 

 

@LiSoQuan - ja np. zamawiam preordery nie dlatego że się opłaca lub nie, ale aby mieć z głowy i nie zapomnieć o gierce. dodatkowo czasami mam w miesiącu więcej kasy, więc kupuję grę, a potem po prostu czekam na kuriera

 

oo to co TY robisz ze zapominasz o grach które chcesz kupić ;)

Ja nigdy nie robiłem preorderów i za każdym razem miałem gre w dzien premiery a preorderzy dostawali później i często drożej a na dodatkach mi nie zależy bo dla mnie nie są one warte nic. Może mam takie podejście bo dla mnie gry są tylko grami, niczym ważnym, nie napal się tak na gry itp.

Odnośnik do komentarza

a na dodatkach mi nie zależy bo dla mnie nie są one warte nic. Może mam takie podejście bo dla mnie gry są tylko grami, niczym ważnym, nie napal się tak na gry itp.

skoro dzieki preorderowi moge miec 4 mapy wiecej i ponad 10 broni wiecej to czemu mam nie skorzystać? zwłaszcza że i tak bym kupował gre na premiere

 

a akurat zrobilem preordera w ultimie czyli tam gdzie zwykle kupowalem gry kilka dni przed premierą , zapowiada sie ze bf3 tez beda mieli kilka dni wczesniej wiec tez kupie przed premierą

czysty zysk

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=AdKgDVruHfo

Gdyby nie świetny marketing to cod by się tak nie sprzedawał.

 

EA depcze po pietach specom marketingowym od marki CoD, i tez robia swietne epickie trailer'y. Jedynie roznica polega na tym, ze w BF3 kurnaaaa ta epickosc to czysty gameplay (mam na mysli wszytskie multi trailery), a CoD to cut-scenku lub skrypty! :D Jednak musze stanac w obronie Cod'a, bo niesprawieldiwie jest on porownywany do blaszakowej (najbardziej wypasnej) wersji. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli dla ciebie ten trailer jest średni to znaczy, że jesteś fanboyem battlefielda.

http://www.youtube.com/watch?v=AdKgDVruHfo

Gdyby nie świetny marketing to cod by się tak nie sprzedawał.

ten trailer nie umywa sie nawet do dzisiejszego trailera bf3, i nie jestem zadnym fanbojem porownaj sobie grafike, dzwięk, dym, wybuchy, oswietlenie , wszystkie drobne detale ktore w bf3 ryją beret a w COd sa plastikowe i sztuczne

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ten trailer nie umywa sie nawet do dzisiejszego trailera bf3, i nie jestem zadnym fanbojem porownaj sobie grafike, dzwięk, dym, wybuchy, oswietlenie , wszystkie drobne detale ktore w bf3 ryją beret a w COd sa plastikowe i sztuczne

 

Ale nie porównuj trailera robionego na PC (mega pc) z grą na konsole gdzie nie ma już szans na lepszą grafe.

Odnośnik do komentarza

Na twiterze napisano :music:

 

And we're done!

 

I zdjęcie z menu wersji na PS3

A więc już tłoczą :yahoo:

 

Nie wydaje ci się, że to trochę późno jak na grę, która ma być za 4 dni w sklepach. Nie wiem jak ten przemysł działa, ale większość gier dostaje status gold jakieś dwa, trzy tygodnie przed premierą. Możliwe, że chodzi o patch na dzień dobry.

Odnośnik do komentarza

Dla tych co dostana gre w Pon lub wto. w multi pogracie dopiero 28,tak przynajmniej twierdzi support Ea Polska ;) A z ta wojna MW 3 vs BF 3 to pojdzie gdzie indziej,kazdy lubi to co lubi. nie potrzebny spam tutaj robicie, i karmice trolla ktory rozpoczol ta wojenke.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...