Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

I niestety z żalem informuję że już na torrentach ściągają BF3 :(. Swoją drogą coś szybko

 

Co im po pirackiej wersji, jak tak sobie nie zagraja w multi. Tak jak wszyscy beda czekali do 25/28 pazdz. Poza tym, kogo obchodzi 6-7 godzinna kampania? Totalnie zbedny dodatek! Nie wiem jak dlugo ekipa tworzyla kampanie, ale wolalbym aby ten czas poswiecili optymalizacji i dopieszczeniu multi do perfekcji, szczegolnie na konsolach.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kozbinio ściągnie mu dogtaga.

 

A on mu atomówką ;)

 

hehe, spokojnie, CODa też przejdę, wstyd się przyznać, ale naprawdę wciągały mnie wszystkie story mode (od COD4:MW). Ale teraz wiem, że pewnie znów będzie trwać 5 godzin, więc poczekam aż stanieje

 

@Łebi - high five za growe ciuszki na grilowaniu :D

 

ja już sam nie wiem co myśleć - otaczają nas kolejne obietnice jak to będzie pięknie i wspaniale graficznie. nie zmienia to faktu, że ja byłem już nakręcony po zbudowanej w becie, gdzie jeszcze raz powatrzam: większość z nas tutaj spędziła na jednej mapie pełnej bugów, bez pojazdów kilkanaście godzin, więc jeżeli by to nawet przemnożyć przez ilość map to gralibyśmy 100 godzin... to chyba mówi samo za siebie.

 

i oczywiście przejdę story - lubię te (jak to @walek) nazywa dodatki . niech się teraz sklep psx streszcza z wysyłką!!!!!!!!!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I niestety z żalem informuję że już na torrentach ściągają BF3 :(. Swoją drogą coś szybko

 

Co im po pirackiej wersji, jak tak sobie nie zagraja w multi. Tak jak wszyscy beda czekali do 25/28 pazdz. Poza tym, kogo obchodzi 6-7 godzinna kampania? Totalnie zbedny dodatek! Nie wiem jak dlugo ekipa tworzyla kampanie, ale wolalbym aby ten czas poswiecili optymalizacji i dopieszczeniu multi do perfekcji, szczegolnie na konsolach.

nie pograja nawet w singiel.

Bo wymagane jest polaczenie z Originem aby singla odpalic.

wiec musza czekac az ktos obejdzie to emulujac polaczenie z serwerami EA cos jak przy AC2

Odnośnik do komentarza

No to chyba ty tak chcesz, bo ja z chęcią przejdę singla.

 

A ja z checia chcialbym zagrac w FireStorm bez chamsko doczytujacych sie obiektow (podczas lotu jet'em) oraz nakladajacych sie tekstur podczas biegu naszego ziomka. Kto wie, byc moze killa miechow spedzonych nad optymalizacja multi, zamiast tworzenia singla, mogloby w jakis stopniu wyeliminiowac ten problem. :whistling: Szczegolnie gdy DICE koncentruje swoje sily wokol blaszakowej wersji. :sleep: ...

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

No to chyba ty tak chcesz, bo ja z chęcią przejdę singla.

 

A ja z checia chcialbym zagrac w FireStorm bez chamsko doczytujacych sie obiektow (podczas lotu jet'em) oraz nakladajacych sie tekstur podczas biegu naszego ziomka. Kto wie, byc moze killa miechow spedzonych nad optymalizacja multi, zamiast tworzenia singla, mogloby w jakis stopniu wyeliminiowac ten problem. :whistling: Szczegolnie gdy DICE koncentruje swoje sily wokol blaszakowej wersji. :sleep: ...

 

Z tego co widziałem na PC też doczytują się obiekty, mniej chamsko ale jednak.

Odnośnik do komentarza

@S!N - dzięki będę do nich uderzał.

 

25 BF3 do odbioru w sklepie psx :)

Do zobaczenia na polu bitwy!

 

A nie wiesz czy wysyłka od 24 czy od 25 ? :)

 

Wysylka w poniedzialek, odbiory osobiste od wtorkowego poranka*. Decyzja EA (z ktorej bedziemy rygorystycznie rozliczani) wiec dotyczy te wszystkie sklepy o ktorych pisalem wczesniej. Wszystkich wspolpracujacych bezposrednio z EA i oferujacych pelne wersje limitowane.

 

* - zakladajac, ze EA dostarczy planowo wszystkie egzemplarze. Spokojnie, oni akurat maja wszystko bardzo wszystko dopracowane.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...