Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie. Poczekajcie a poki co nabijajcie sobie statusy... czas na ocene przyjdze pozniej.

 

Moje odczucia? Zajedwabiste. Znowu jest wieksze cisnienie jak przy BC2 choc poki co nie mam pojecia gdzie jestem, co moge i jak podejsc wroga.To przyjdzie z czasem.

 

Na jakiej platformie grasz?

 

Podoba mi sie ten mortar. Teraz bedzie nowy gatunek kampera... mozdzierzowy kamper! :)

 

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Dokladnie. Poczekajcie a poki co nabijajcie sobie statusy... czas na ocene przyjdze pozniej.

 

Moje odczucia? Zajedwabiste. Znowu jest wieksze cisnienie jak przy BC2 choc poki co nie mam pojecia gdzie jestem, co moge i jak podejsc wroga.To przyjdzie z czasem.

 

Na jakiej platformie grasz?

zapewne tak jak na bc2 na ps3

Odnośnik do komentarza

Dobra pograłem trochę dłużej i kwestia przyzwyczajenia zarówno w kwestii lagu jak i grafiki. W sumie jak człowiek zaczyna grać, a nie zwiedzać to jest całkiem fajnie. Efekty za to dają radę zarówno graficzne jak i dźwiękowe. CQ faktycznie się nie sprawdza, za to Rush na innych mapach niż Metro bajka!

 

DMG faktycznie taki sam, ale nie ma już problemów z 1 shot = 1 kill z byle jakiej broni. Ogólnie jestem zadowolony, tylko graficznie mogłoby być ciutkę lepiej.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Dobra pograłem trochę dłużej i kwestia przyzwyczajenia zarówno w kwestii lagu jak i grafiki. W sumie jak człowiek zaczyna grać, a nie zwiedzać to jest całkiem fajnie. Efekty za to dają radę zarówno graficzne jak i dźwiękowe. CQ faktycznie się nie sprawdza, za to Rush na innych mapach niż Metro bajka!

 

Pytanie zasadnicze: Czy to wyglada lepiej niz Bad Company 2? W kwestii dizajnu wiadomo, ze bije BC2. Ale czy takie aspekty jak aa, tekstury, swiatlo itd., to ta sama polka co Bc2 czy raczej Crysis, Killzone?

Odnośnik do komentarza

Ja lagów żadnych nie uświadczyłem. Grafa jakaś taka dziwna - blur???

 

Jakie bronie są odblokowane po wpisaniu kodów bo ja jakoś oprócz DAO nie mam wyboru poza podstawkami?

 

RKM typ 88

DAO 12

Tlumik do snajperki SKS

i specjalna amunicja do DAO 12

no i jeszcze szybsze oblokowanie samego SKSa , chyba ze on byl od poczatku dostepny, ale chyba nie, za to po wpisaniu kodu mozna go używac

tyle ze w ogole nie nazwal bym tego snajperką, jesli juz to karabin wyborowy, ale tak naprawde to tylko wariacja na temat kałacha ;p

musze odblokowac jakąs mocną jednostrzałową snajpere :P

 

 

 

 

zagralem 1 mecz bo musze cos zjesc ale pierwsze wrazenia

- zupelnie nie ogarniam map, a przypadkiem trafilem na TDM wiec tym bardziej był chaos bo nie bylo konkretnych punktów z zadaniami tylko bieganiana

 

- grafa jest spoko, czasem nie doladuje sie jakas textura (zwlaszcza z tych dalszych) , gdzieniegdzie są ząbki itp, ale bez przesady nie ma mowy o tragedii, trzeba pamietac jak duze to sa srodowiska i ze konsole nie srają mocą, ja tam jestes zadowolony, i oczywiscie ludzie beda nażekać ale ja zamierzam sie odbrze bawić a nie patrzeć na pixele

 

- "lag" o ktorym mowa to chyba mieliscie na mysli to że jak sie człowiek obraca to postac nie trzyma karabinu jak tytanowy posąg tylko nieco nim "kiwa" i po obrocie jest łagodne wachnięcie karabinu , nie wiem czy to ma wpływ na celowanie czy jest zabiegiem czysto graficznym (tzn nie wiem czy celownik jest w tym samym miejscu nawet mimo tego ze broń sie odrobine kiwa) , nie wiem czy to wada czy zaleta, niby to ralniejsze niż mega statyczna broń ktora nawet nie drgnie, ale rzeczywiscie w pierwszej chwili wrazenie jest jak by sie grało po pijaku :P napewno bedzie sie mozna do tego rpzyzwyczaić

 

 

- i ogolnie 1 mecz to tyle co nic, ale juz widze podobną zależnosc - tak samo jak w bc2 i tak samo jak w becie i teraz poprostu jak wszystko jest nowe to czlowiek sie gubi i wszystko mu sie wydaje dziwne, to samo mialem w becie a po 12 godiznach juz ogarniałem i wiedzialem co i jak, to co najpierw wydawalo sie dziwne potem bylo juz normalne, zaloze sie że tutaj bedzie tak samo, trzeba sie chwile rpzyzwyczaić do tych zmian wzgledem bc2 i drobnych zmian względem bety, tego typu gier nie wolno oceniac po godiznie gry.

To tak jak by wyjsc na boisko, rzucic 2 razy piłką do kosza i powiedzieć ze to glupia gra :P

Odnośnik do komentarza

Jest jakiś tryb HC? W sumie juz to w becie było dosyć hardcorowo, ale mysle ze powinien jakiś być, bez radarku itp. BC2 po jakims czasie juz sobie nie wyobrażałęm wrócić do normalu.

nie zauważyłem takiego trybu ale teraz bedzie można robić własne servery (chyba jeszcze nie mozna) w ktorych mozna ustawic te wszystkie opcje - ilosc zycia, moc broni, spotowanie, mapka i wiele innych, wiec bedzie sobie mozna spokojnie własny hardkor ustawić

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...