Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

A czy producencji was nie ruchają, wmawiając jaka to ich gra nie będzie naj, a zwykle mija się to z prawdą.

ufanie jakimkolwiek reklamom i zapowiedziom to tak jak ufanie politykom - naiwność

jak widzisz "dzięki naszym tabletkom schudniesz 50kg w 2 dni" to też wierzysz i lecisz do sklepu? bo ja nie. tak samo nie wierze ze gra bedzie "mega hiper najlepsza" ale wystarczy mi żeby byla poprostu wystarczajaco dobra i sprawiała przyjemność

 

ja nie czuje sie wyruchany bo od poczatku nie wierzyłem zapowiedziom, spodziewalem sie lekko dopakowanego BC2 i to własnie dostalem i jestem zadowolony

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

BF3 ma PSN ma kosztowac 69.99 Euro co pewnie na polskie realia da 289 zl lub cos kolo tego, to i tak sie oplaca na 5. To jest celowy zabieg bo EA obniza juz na starcie cene ewentualnej uzywki i ludzie beda brac po kilka osob na PSN ale EA bedzie i tak na tym korzystalo... osobiscie nie dostalem mojego preordera jeszcze, wiec jesli jutro nie przyjdzie, a wyjasni sie sprawa z online passem to podziekuje za preorder i zrezygnuje z zamowienia...

Odnośnik do komentarza

osobiście czuje sie wyruchany :) gdybym wiedział że BF3 będzie na PSS to bym nie zamawiał preordera, a tak to powędruje na allegro i kupie jeszcze raz ze składki, poza tym lepiej odpalać z dysku bo nie zajeżdżę BD jak z BC2 :whistling:

A czy Fifa 12 nie dała ci do myślenia? :P To też duża marka dla EA i jak ona jest ze składki to i można było przypuszczać ze i Bf3 będzie.Nie wierzę że gry używane mają 5 i więcej użytkowników,dlatego gadka o stracie kasy przez wydawców to bajki.

Odnośnik do komentarza

A jak jest z podpisywaniem ludzi z drużyny?Nadal jest problem w rozpoznaniu swojego jak w becie?

gralem za malo żeby powiedzieć to z cała pewnościa ale wydaje mi sie że jest calkiem nieźle, przynajmniej z wiekszej/sredniej odległosci, trójkąty i napisy są wyraźne niebieskie albo zielone, rzucają sie w oczy i jakby odznaczają sie od tła, nie ma tak że jasno niebieski napis na tle nieba jest zupelnie niewidoczny, w wiekszosci sytuacji są nieźle widoczne, wiec wystarczy szukać gosci bez napisu (po najechaniu pomaranczowy napis tez jest dobrze widoczny)

 

jedyny problem to bardzo bliskie spotkania, zwlaszcza gdy widzimy czyjeś nogi tylko, bo napisy sa nad głową więc jak nie widac glowy wroga to nie wiadomo

 

 

różnorodność kamuflarzy pewnie troche utrudni sprawe, chociaz chyba amerykanskie są jasniejsze, bledsze, a ruskie bardziej wyrazne kolory mają wiec da sie po tym poznać troszke

 

inna sprawa to że mozna odblokować czarne ubranie dla obu frakcji, wiec gdyby wszyscy biegali na czarno to naprawde bylo by trudno poznać bo wtedy mniej detali ubioru widać i nie da sie poznac po mundurze czy rusek czy usa, zostają tylko napisy

 

 

w skrócie - wydaje mi sie ze jest lepiej niż w becie ale napewno czasem bedzie problem

Odnośnik do komentarza

gra ma kosztowac 69,99 euro + koszt online pass przypuszczalnie 26-30 zl wiec gra wyjdzie dla jednego gracza ok 90 zl. biorac pod uwage 5 chetnych. oni na samych online passach zrobia biznes.

Mam juz troche czasu plejke, ale kupowanie gry z PSS na 5 osob, to dla mnie novum. Jak to niby ma funkjconowac? Ja kupuje gre za te 69 euro (sciagam), dostaje do dyspozycji 4 kody (dzieki ktorym dalsze 4 oosby moga sciagac), a kase ludzie przesylaja mi na konto? Nic tylko kupowac zewnetrzne dyski, sciagac, narzucac 30% marze i robic mamone! :):dance2:

 

Takie akcje lubie!

 

http://www.youtube.com/watch?v=WLJ-rwP5cxc

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to było ale dziś dopiero zobaczyłem jak tryb kampanii jedzie na scryptach miałem misję w banku i jeden z moich żołnierzy strzelał na zmianę do przeciwnika i tak w kółko (nikt nie ginął ) więc sam musiałem go załatwić, chyba na każdym etapie tak jest że jest pewna ilość żołnierzy których sami musimy załatwić.

Co nie zmienia faktu że kampania jest bardzo fajna :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...