Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Otwórz może Fenix to jako osobny post,chociaż zdaję sobie sprawę ze ten temat dla ciebie nie jest zbyt korzystny.

 

To nie chodzi co jest korzystne a co nie. Akurat znam statystyki Fify i wiem jaki zasieg ma ten proceder w Polsce i jakie sa plany Sony co do skladkowania. Wiec nie bardzo mnie to rusza. Mozecie sobie jako userzy utworzyc temat w jakims odpowiednim dziale. Kazdy ma do tego prawo ale skonczcie zasmiecac ten temat. To jest jeden z nielicznych na tym forum ktory przegladam i mam dosc przekopywania sie przez posty nie dotyczace bezposrednio BF3.

Odnośnik do komentarza

Otwórz może Fenix to jako osobny post,chociaż zdaję sobie sprawę ze ten temat dla ciebie nie jest zbyt korzystny.

 

To nie chodzi co jest korzystne a co nie. Akurat znam statystyki Fify i wiem jaki zasieg ma ten proceder w Polsce i jakie sa plany Sony co do skladkowania. Wiec nie bardzo mnie to rusza. Mozecie sobie jako userzy utworzyc temat w jakims odpowiednim dziale. Kazdy ma do tego prawo ale skonczcie zasmiecac ten temat. To jest jeden z nielicznych na tym forum ktory przegladam i mam dosc przekopywania sie przez posty nie dotyczace bezposrednio BF3.

Po prostu uważam że sporo już zostało napisane,a ty masz możliwość przeniesienia postów.

 

Fenix: Litwin, najzwyczajnie w swiecie nie chce mi sie. Nie jest to dla mnie na tyle wazny temat aby poswiecic temu wiecej czasu. Dlatego jesli ktos chce na ten temat dyskutowac to nie tutaj w tym temacie ani dziale BF.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem single'a. Jest naprawdę lepiej niż dobrze.

 

1. Graficznie jest świetnie: animacja kompanów to rewelacja, podobnie akcje wrogich wojsk wyglądają super. Wkurza mnie tylko sztucznie podciągnięty poziom trudności : kulki szybko zabijają. W realiach gdzie walczysz np. z 7 kolesiami naraz jest trudno ustać na nogach i gra zmienia się w trochę żmudną walkę pozycyjną. A to mnie juz tak nie cieszy, stąd ostatecznie przeszedłem grę na poziomie niski

 

2. Fabuła nie porwała mnie - jestem chyba prymitywem bo jakoś bez przekonania ścigałem złych ludzi. Na pochwałę zasługuje fakt "demitologizacji" amerykańskiego żołnierza - ma problemy moralne...

 

 

okazuje się że amerykański żołnierz strzela do amerykańskiego żołnierza, okazuje się, że ruscy nie są źli, tylko też chcą powstrzymać terrorystę (!), dowódca to łasy na ordery ku.tas, który doprowadza do śmierci swojego oddziału (kilku kolesi przeżyło misję <em>Między młotem a kowadłem</em>.

 

 

3. Widowiskowość jest! Niektórzy narzekają, że kampania zrobiła się "CODowa" gdyż jest za mało otwartego terenu i wolnej ręki. Ale umówmy się - emocje w niektórych sytuacjach gniotą jaja:

 

Do tej pory pamiętam wystrzał z katapulty myśliwca na lotniskowcu

 

jak dla mnie trochę za mało misji snajperskich - lubię "skradankowe klimaty" a'la rodział 10 i 11 z Resistance3. Tutaj tego typu pomysłów było po prostu za mało

 

4. Dubbing świetny - kto nie grał po polsku ten d.upa (niech przejdzie drugi raz, polecam). Bardzo dobre tłumaczenie, odpowiednie zdania do klimatu (siarczyste (pipi)y jak trzeba), kilka razy się mocno uśmiechnąłem (akcja z T90 - kto grał ten wie). Do tego trofeum o nazwie "Daj kamienia" :D oraz w jednym momencie tekst: jesteś hardcorem. EA Gratulacje (w zasadzie podwykonawcy lokalizującemu)

 

5. na koniec zostawiłem sobie dźwięk który niesamowicie buduje klimat: od muzyki (wejście do willi) po odgłosy (karabin w pomieszczeniu), echo fali uderzeniowej). żałuję, że grałem większość na słuchawkach - (ps. sprzedam dzieci , zdrowe, tanio - chce ktoś? :D)

 

W mojej ocenie to nie tylko kwiatek do korzucha, tylko kawał fajnej zabawy która warto pyknąć. a teraz już czas na rozrywkę prima sort czyli multi. Ave

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

... anulowac bo Fenix mnie zbanuje ;)

 

Litwin na PW Ci odpowiedziałem

 

albo nie usuwać....

 

hmm co by tu na temat gry napisac hmmmm ....

 

no faktycznie ciężko sie steruje helikopterami kule a miało byc tak pięknie ;) .. może jak będzie kiedyś tam możliwość stawiania swojej gry to potrenujemy

 

 

uff udało mi sie uratować mój post ;)

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

a propos dubbingu - fajny pokaz. jest pr0 - naprawdę nie zniechęcać się, język ustawić na polski dobrze się bawić

 

[media='']

[/media]

 

EDIT:

Link pokazuje (jak i napisy na końcu), że polinizację robiła firma: http://www.dubscore.pl/. Oni sami podają, że polską wersję językową robił serwis gram.pl. możliwe, że serwis o grach polonizuje grę? (mieli info z pierwszej ręki jak wygląda gotowy produkt hehe)

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

a propos dubbingu - fajny pokaz. jest pr0 - naprawdę nie zniechęcać się, język ustawić na polski dobrze się bawić

 

[media='']

[/media]

 

EDIT:

Link pokazuje (jak i napisy na końcu), że polinizację robiła firma: http://www.dubscore.pl/. Oni sami podają, że polską wersję językową robił serwis gram.pl. możliwe, że serwis o grach polonizuje grę? (mieli info z pierwszej ręki jak wygląda gotowy produkt hehe)

O ja genialnie to wygląda,jak dla mnie jedna z najlepszych polonizacji.Przypominają mi się czasy wojska jak słyszę te gadki :P

Odnośnik do komentarza

Czy tam słychać Boberka, pan "wszędobylski" Boberek? Czy się myle? Kurde, koels zdecydowanie daje profesjonalny dubbling, ale cholera jak w prawie każdej grze to juz dla mnie nieco irytujące. Ja go i tak na zawsze zapamiętam jakos Dj Atomica z Burnout Paradise ;) No cyba ze go tutaj w BF nie ma....

 

 

jest jest - wszyscy aktorzy są wymienieni w napisach końcowych po przejściu single'a (spora ekipa) i szanowny Pan Boberek również tam jest

Odnośnik do komentarza

W Singlu, dialogi mam bardzo cicho puszczone, w opcjach nie mogę nigdzie tego zmienić. Też tak macie?

 

Ja też tak mam , troche mnie to dziwi, że te dialogi tak cicho ....

Tak było w Crysis 1 i często nie można było zrozumieć co masz zrobić,bo akurat odgłosy walki były głośne.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

U mnie takich róznić nie ma oprócz solidnej walki ale to też rzadko, natomiast dubbing spełnił moje oczekiwania. Co do samej gry to jestem w pełni zadowolony. Jeżeli chodzi o grafikę to jest to zdecydowanie pierwsza liga oscylująca w grach typu K3 czy C2 a w niektórych momentach znacznie przebijająca. Multi jest świetne i nawet bardziej mi przypasowało niż BF2, pozytywnie. Aspekt dźwięku wygrywa na każdym polu, nie tylko w FPS'ach, DTS daje porządnie na głośnikach i lecące łuski po strzale miło uderzają gdzieś "za mną". Jeszcze wszystkiego nie obczaiłem więc zapewne nie raz się wypowiem w tym temacie.

 

PS. Akcja z samolotami daje moc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...