Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Gwar jest o to że żal ludziom dupy pościskał, nic dziwnego, tez byłbym niezadowolony. Tylko wychodzi taka nasza mentalność, jak Litwin powiedział. Ktoś kupił preorder za niecałe 200 i do wczoraj był zadowolony mniej lub bardziej [zależy do wrażenia jakie gra na nim zrobiła] a do czasu info o PSS jest jest źle. Pomimo ze w jego sytuacji nic sie nie zmieniło, gre ma tą samą za którą zapłacił i zawartość płytki ani pudełka sie nie zmieniła od wczoraj. Tylko że teraz INNI BĘDĄ MIELI LEPIEJ i w tym jest problem i rozważanie kto pss'owy oszust a kto ten dobry z pudełkiem na półce.

 

 

Ja kupuje ze skladki i bardzo jestem zadowolony bo sie wahałem nad kupnem po mieszanych opiniach na forum. Preorederm dostalem dopiero co Batmana a szkda mi bylo wywalać tyle kasy na raz na 2 preordery. W tej sytuacji mój problem sie rozwiązał, szkoda ze inni mają teraz go mają...

Odnośnik do komentarza

O czym tu dyskutowac. Porownanie do wyprzedzania na podwojnej ciaglej jest najglupszym z jakim sie do tej pory spotkalem. Az nie moge uwierzyc, ze mozna na taki pomysl wpasc.

 

Skladki jezeli bylyby problemem z ktorym trzeba walczyc, to EA nie wypuszczaloby takiej gry, skoro najpierw byl Mass Effect 2, Crysis 1 i 2, BF 1943, FIFA 12 trafily na PSN i EA musi byc z tego zadowolone.

 

Skonczcie gadac, ze skladki to kradziez.

Ludzie są dziwni.Dla mnie online pass to złodziejstwo a jak jest raz że można skorzystać,to się jedzie po tych co skorzystali.Do tych co mówią ze składka to kradzież,jeżeli tak jest to czemu gry te są w cyfrowej dystrybucji za 250 zeta?Mimo iż odchodzą koszta transportu,tłoczenia,marż?Po prostu zawyżają,by mimo dzielenia na 5 być na plusie,do tego dodatkowym,gdyż jak pisałem niektórzy nie kupiliby gry,ale ze jest za taka kasę to maja potencjalnie klienta nie zainteresowanego po swojej stronie.Rzadko kiedy dba się o obecnego klienta,ciągle walczy się o nowych,przykładem an to są jazdy z gsm i bankami,gdy często nowe promocje dotyczą tylko nowych klientów.

 

Edit:o.b.star chętnie z tobą podyskutuję na ten temat,bo z minusa nie wynika co mi zarzucasz,byle to było z sensem a nie ze jestem złodziejem bo tak i już.

Edytowane przez Litwin25
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
,że to ja oszukuje w momencie gdy oni chcą zarobić grube siano

bo firmy od tego są żeby zarabiać siano a ty ich probujesz oszukać, nie wiem wiem z jakiej paki probujesz sie tak wybielać i udawać że to ty jestes pokrzywdzony i czysty jak łza

 

 

Nie bądźcie jeleniami,wykorzystujcie nadarzające się sytuacje,to jest życie

zdanie wczesniej udajesz uczciwego a tutaj wprost piszesz to o czym caly czas mowimy - typowe myślenie polaczka: "jak sie nadarza okazja to kradnij bo inaczej bedziesz frajerem" <_<

 

 

Zastanawiające jest też ze ten problem nie istniał do czasu aż Bf3 wylądował na PSS,wcześniej ludziom składki nie przeszkadzały.

ja sie nigdy nie składałem i patrzylem na to z lekkim niesmakiem, ale jak sie tutaj nagle zaczeły teksty "o jezus maria EA mnie wydymało bo wydali perfidnie gre na PSS a ja ją kupilem wczesniej zamiast ukraść" to juz mi ręce opadły i postanowilem zabrać głos

 

Składki to nie kradzież bo wyraźnie jest napisane, że masz możliwość założenia kont na 5 konsolach,

składki to kradzież bo jak sam napisałęś jest wyraźnie napisane że TY masz możliwość , w razie jak ci padnie konsola albo co, a nie że "masz mozliwosc opylenia slotów ludziom" tylko ze "masz mozliwosc zassania na innej konsoli jak stara ci padnie"

wiec prosze troche pomysl, nie wiem czy udajesz naiwnego czy serio tak myslałeś ale to dosyc glupie

 

a porownanie z z jazdą samochodem jest tutaj idealne - przepisy mniej lub bardziej są łamana bez przerwy (chociazby przekraczanie predkosci w miescie) i to że są łamane nagminnie nie oznacza że to stało sie legalne, chyba nie zaczeliśybście mowic "o jejeku ale czuje sie wydymany jechalem w miescie 50km/h a przecież mogłem jechac 90! frajer ze mnie!" ? i jeszcze oskarżać kogoś że wrobił was w legalną jazde 50 na godizne, a tymczasem teraz wlasnie oskarżacie firme ze "wrobiła was w legalny zakup zamiast dać wam mozliwosc kradzieży"

 

poprostu lol

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

a ja odkad mam swoja kopie to mam gdzies co pozniej robia inni gracze i w jaki sposob kupuja swoje egzemplarze - nie bede jak pies ogrodnika.

Poza tym niewiele gier jest takich ze potrafi zajac czas na tak wiele godzin i zapewnic tyle frajdy co BF3, wiec nie zaluje wydanych pieniedzy.

 

BTW. wracajac do trybu single :)

nie wiem jak dla Was, ale poziom wysoki jak dla mnie jest hardcorowy - dwie kulki i bialy ekran ;) az za bardzo hardcorowy ;)

Odnośnik do komentarza

-Jeżeli masz problem z trzymaniem się przepisów podczas jazdy samochodem to twoja sprawa,ja ciebie nie umoralniam(w przeciwieństwie do ciebie),rób jak uważasz,tylko i wyłącznie ty będziesz za to odpowiadał,ale na Boga jak można porównać składkę z potencjalnym zabiciem na drodze?

-skoro się zgadzasz ze firmy są od zarabiania to przestań ich bronić,bo one wiedzą co robią,boli ciebie ze wydałeś 200 zeta?Zrozumiałe,ale nie ciśnij po innych.

-wykorzystanie natrafiającej się sytuacji,jeżeli producent konsoli i gry nie widzi w tym problemu to nic złego,przecież ja nie pobieram Bf3 za darmo,tylko za to płacę,wbrew pozorom więcej niż ty bo gra będzie za 250,ty możesz odsprzedać grę ja nie i to jest jakby amortyzacja tej ceny.Doczytaj co znaczy słowo złodziejstwo i nie nazywaj tak tego,to raczej wykorzystanie luki,na którą zezwalają,świat nie jest czarno-biały tak jak go przedstawiasz,to miliony odcieni szarości.

Edytowane przez Litwin25
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

składki to kradzież bo jak sam napisałęś jest wyraźnie napisane że TY masz możliwość , w razie jak ci padnie konsola albo co, a nie że "masz mozliwosc opylenia slotów ludziom" tylko ze "masz mozliwosc zassania na innej konsoli jak stara ci padnie"

wiec prosze troche pomysl, nie wiem czy udajesz naiwnego czy serio tak myslałeś ale to dosyc glupie

 

a porownanie z z jazdą samochodem jest tutaj idealne - przepisy mniej lub bardziej są łamana bez przerwy (chociazby przekraczanie predkosci w miescie) i to że są łamane nagminnie nie oznacza że to stało sie legalne, chyba nie zaczeliśybście mowic "o jejeku ale czuje sie wydymany jechalem w miescie 50km/h a przecież mogłem jechac 90! frajer ze mnie!" ? i jeszcze oskarżać kogoś że wrobił was w legalną jazde 50 na godizne, a tymczasem teraz wlasnie oskarżacie firme ze "wrobiła was w legalny zakup zamiast dać wam mozliwosc kradzieży"

 

poprostu lol

Uzywasz zbyt mocnych slow. Kradziez jest wtedy jak okradam dewelopera z produktu, ktory stworzyl, nie dajac mu za niego zarobic i samemu cieszac sie w pelni z jego mozliwosci. Tutaj w 5 osob sie skladaja ludzie lecz deweloper pieniadze dostaje.

 

Uzywki nigdy nie kupiles? Bo skoro twierdzisz, ze skladki to kradziez, to kupujac gre na Allegro tez dymasz wydawcow.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza
jak można porównać składkę z potencjalnym zabiciem na drodze?

tak że w obu przypadkach jest to bardzo częste zachowanie , ale w przypadku łamania przepisów na drodze chyba nie powiesz że to fajne i jak raz nie złamiesz to dałeś sie wydymac? a tutaj niektorzy raz nie złamali przepisów i nagle czują sie wydymani przez EA bo ta niegodziwa firma wrzuca gre w dniu premiery na PSS (a oni wczesniej też łamiąc przepisy kupili przed premierą!) zauważcie ze w innych krajach gry nie dało sie kupic 3 dni przed premierą, wiec gdybyscie poczekali do normalnej daty premiery to byscie wiedzieli o wydaniu gry na PSS

 

 

boli ciebie ze wydałeś 200 zeta?Zrozumiałe,ale nie ciśnij po innych.

czy ty naprawde nie rozumiesz że kogoś może nie boleć to że wydał 190zł na gre w ktorą zamierza grać 100-200 godizn?

gdybym jeszcze nie miał swojego pudełka z grą to i tak bym je kupił wiedząc o wydaniu na PSS, poprostu nie podenica mnie możliwość okantowania wydawcy i zrobienia składki przy grze w ktorą zamierzam grać tyle czasu, uważam że należy im sie te 190zł (w przeciwienstwie do gierek ktore starczaja na 5-10 godizn, ale ich z zasady staram sie nie kupowac)

serio nie wiem ile razy mam jeszcze powtarzać że wszystko co mowie nie wynika z zawiści że wydałem kase, bo chętnie wydał bym ją jeszcze raz. to co mowie wynika z mojego oburzenia waszym oburzeniem że "kupiliscie gre legalnie i czujecie sie wydymani bo nagle pojawila sie mozliwość przekrętu"

 

-wykorzystanie natrafiającej się sytuacji,jeżeli producent konsoli i gry nie widzi w tym problemu to nic złego

eh ty i to twoje wykorzystanie okazji :confused:

a może wydawca probuje sie zabezpieczyć przed składkami dając takie wysokie ceny bo jednak nie chce przez składkowiczów godzić w legalnych użytkowników i blokować możliwość tych 5 slotów, bo kiedys komuś w koncu padnie konsola i nie bedzie mogl odzyskac gry ktorą legalnie kupil?

kumasz? mogą albo podniesc cene zeby jeszcze jakos na tym zarobić, albo calkowicie zablokować tą opcje - ale jesli zablokują to ucierpią na tym uczciwi gracze, może sony wlasnie dba o tych uczciwych? a ty sobie dorabiasz bajeczke że oni sie cieszą że robisz skłądki ? eh

Edytowane przez Yano
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Błagam nie zachowuj się jak PIS.Czy ty naprawdę uważasz że EA nie wie o tym procederze?Najpierw był Bf1943,Mass Effect 2 potem Crysis 1 i 2 ,tyle ze to w miarę stare gry i dali się nacieszyć ludziom z wersją pudełkową.Novum było wypuszczenie Fifa 12 i musiało im się spodobać,skoro wypuścili Bf3,naprawdę uważasz ze są stratni na tym?Zauważyłem że już nie używasz słowa okraść,czyli jednak na początku źle to nazywaliście(ty i tym którym dałeś za to plusa).Co do zachowań na drodze,bo nie daje mi to spokoju,daj się wykazać policji i jeszcze jedno,wykalibruj swój miernik wartości bo oba te zachowania,poza tym ze mają miejsce często nie mają wspólnego mianownika.Nie chcę ci psuć światopoglądu,ale po tym jak $ony opublikowało dochody z PSS to śmiem wątpić w twoją wersję,po prostu dobrze na tym zarabia i nie rusza tego żeby nie popsuć,jeżeli coś działa to nie naprawiaj tego.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

to co mowie wynika z mojego oburzenia waszym oburzeniem że "kupiliscie gre legalnie i czujecie sie wydymani bo nagle pojawila sie mozliwość przekrętu"

Jestes oburzony tym ruszeniem, ale sam stoisz po stronie tych, ktorzy z piana na ustach uwazaja, ze to kradziez. Po ktorej stronie barykady w koncu stoisz? Bo akurat sytuacja jest taka, ze nie ma stanowiska posredniego.

Odnośnik do komentarza

Ja się wtrącę. Pazerny dwa razy traci. Nie daj boże komuś padnie slot glówny, drugiemu padnie slot, trzeci zmieni hasło. I Już po grze czyli kupując slot potem Używkę wychodzi na to jak by kupił grę z pre ordera.

 

Teoretycznie masz rację,ale dane do slotów można zapisać i go reanimować jako już istniejący.I tu nie chodzi o pazerność,ludzie o co wam chodzi,lubujecie się w przepłacaniu?Jestem ciekaw ilu moralniaków gdyby wiedziało ze Bf3 będzie na store nie zrezygnowało by z pre ordera?Yano umoralnia,szkoda ze nie zabrał zdania gdy ludzie rezygnowali z pre orderów,przecież sprzedawca zainwestował swoją kasę w nie i zarezerwował daną sztukę danej osobie,teraz jak ona się wycofuje to jest umoczony,czy to jest moralne?W ogóle co znaczy moralność,2 dni temu uratowałem za ciężką kasę 2 koty typu dachowiec,konały z głodu i miały 1% szans na przeżycie,zabuliłem za leki(m.in.sterydy)i opiekę nad nimi,ile osób w ogóle olało by sprawę,bo dachowców jest multum?Teraz mieszkają u mnie,mam dodatkowe 2 mordy do wyżywienia,oprócz 2 psów i 1 kota,ale ze kupuję Bf3 ze składki to już kufa jestem złodziejem i oszustem,najlepiej mnie zabijcie.

Edytowane przez Litwin25
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

teraz to ja juz nic nie rozumiem , bronisz sklepów i ich rezerwacji ale chętnie kantujesz na składkach

 

swiat stoi na glowie

 

 

ja tez chcial bym zeby gry na konsole kosztowaly 100 albo mniej. ale kosztuja 190, i nie bede kantował robiąc składki , tak jak mowilem nigdy jeszcze sie nie składałem i pewnie nie bede, a juz napewno nie w grach przy ktorych zamierzam spedzic kilkaset godizn

podam inny przyklad - mam wszystkie monster huntery orginalne mimo że i tak moje psp nie czyta płyt umd i musze grac na piracie z karty pamieci, ale kupowalem orginaly bo szanuje tą gre i gram w nia setki godzin, i jestem w stanie zaplacic pelną cene za tak dobry produkt

 

NIE DZIADUJCIE!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=QHkkrmmztKI&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza

Długa ta Wasza rozmowa więc ja swoje dodam, krótko... zgadzam się z Yano. To czy bierzemy składki czy nie to jedno ale trzeba przynajmniej uczciwie przyznać że nie jest to zgodne z regulaminem i nie tak to powinno wyglądać. Miejcie odwage i przyznajcie się. Ja kupiłem grę w pudełku i nie żałuje ale gdybym miał okazję na skłądkę to pewnie też bym kupił chociaż osobiście nie jestem ufny co do tego typu zakupu od strony technicznej.

 

Jeśli chodzi o dobra wirtualne, gry, mp3, filmy to ludzie mają/ mamy zaburzoną ocenę co jest dobre a co złe - prawnicy nawet nie są pewni w tym przypadku. Nie jest to tak oczywiste jak kradzież czy kupno kradzionego samochodu ale niczym to się nie różni.

 

Ktoś tam wyżej napisał że jest okazja to trzeba kombinować... tak niestety myśli większość ludzi i dlatego w koło mamy taki syf... każdy każdego oskarża o kradzież a nie patrzy na siebie... ile on przekombinował w swoim życiu.

 

Ja nie jestem święty, też zdarza mi się kombinować ale ja mam odwagę się przyznać i wiem ze robię źle i czy nie tak jak powinienem, nie tak jak powinno być zgodnie z regulaminem, którym podpisywałem i (pipi) mnie czy nas powinno obchodzić czy EA czy Sony zarabia miliony czy nie , nikt nam nie każe kupowac ich produktów ich online passów itp

 

Dziękuję

 

ps krótko nie wyszło ;)

ps. Litwin, pięknie że masz dobre serce i ratujesz zwierzęta, i oby takich wiecej ludzi. Nikt a przynajmniej ja nie mówie ze jesteś złym człowiekiem bo robisz składki na gry bo możesz być lepszym człowiekiem ode mnie. Chodzi tylko aby czasami przyznać się że nie robi się zawsze tak jak się powinno i tyle.

Edytowane przez LiSoQuan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

teraz to ja juz nic nie rozumiem , bronisz sklepów i ich rezerwacji ale chętnie kantujesz na składkach

 

swiat stoi na glowie

 

 

ja tez chcial bym zeby gry na konsole kosztowaly 100 albo mniej. ale kosztuja 190, i nie bede kantował robiąc składki , tak jak mowilem nigdy jeszcze sie nie składałem i pewnie nie bede, a juz napewno nie w grach przy ktorych zamierzam spedzic kilkaset godizn

podam inny przyklad - mam wszystkie monster huntery orginalne mimo że i tak moje psp nie czyta płyt umd i musze grac na piracie z karty pamieci, ale kupowalem orginaly bo szanuje tą gre i gram w nia setki godzin, i jestem w stanie zaplacic pelną cene za tak dobry produkt

 

Ja ich nie bronię,tylko pytam się ciebie gdzie byłeś jak działy się takie rzeczy?Boże jak ci wytłumaczyć(bo przykłady gier które wstawiają na PSS na ciebie nie działają)że to nie jest kantowanie,tylko korzystanie z furtki jaka nam zostawili i której są świadomi?Świadomi,bo leci z tego dodatkowa kasa,pewnie słupki dochodów poszły w górę,bo jak inaczej wytłumaczyć że Bf3 jest w dniu premiery na store?Żadna inna firma nawet swych gier tak nie wydaje,zobaczycie ze jak EA wpadnie extra kasa to exy od $ony też tak będą wychodzić.

 

 

Lis nie kombinować,tylko wykorzystywać coś co można,jeżeli coś nie jest zakazane to jest dozwolone.I nie kradzież,bo za to się płaci,ty możesz odsprzedać swoja wersję,ja nie,nie uważasz że są wypośrodkowane dobra?

 

 

Gdy pisali o cyfrowej dystrybucji,miały być same plusy,miały ceny gier iść w dół.Niech zrobią tak ze jeden zakup to jedno konto,ale wtedy w zamian niech zjada z cenami do pułapu 100 złotych za nówki(niech odejmą marże,transport,opakowanie i tłoczenie).Nie chce mi się wierzyć że jak ktoś robi konsole to nie ma technologi by tego dokonać.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

walek patent z rozdzielczością wydaje się być ok, ale to nie po to człowiek kupował tę grę żeby grać w niższych rozdzielczościach...

 

ej aleosohozi? w mojej ocenie to nie input lag tylko "ociężałość" broni podobna jak w rewelacyjnym KZ2. Tam to było wykonane idealnie. tutaj czuć to spooooro mniej ale cieszę że jest: wrażenie strzelania z krótkiej broni jest inne od biegania z RPG. Nagle się okazuje, że z biegu nie da się celnie od ręki wywalić pocisku z RPG tylko trzeba się wcześniej zatrzymać. THIS IS IT w mojej opinii. nie wiem co Wy kombinujecie

Odnośnik do komentarza
,jeżeli coś nie jest zakazane to jest dozwolone.

tylko że to jest zakazane i niezgodne z regulaminem

 

tak samo jak przekraczanie predkosci na drodze jest zakazane , jest możliwe technicznie - ale to nie zmienia faktu że jest niezgodne z przepisami

 

tu lis dobrze uchwycil problem -wy serio probujecie wmowic ludziom ze to jest legalne i słuszne

co innego kraść i wiedzieć że to złe a co innego wmawiać wszystkim na około że to co sie robi to sluszne i legalne, za to wydawca jest okropny bo kilka osób naciął na wersje pudełkową

Odnośnik do komentarza

Litwin, masz rację że miało być tak pięknie, że gry z neta powinny być dużo tańsze itd.... często świat miał byc piekny i cudowny ale nie jest bo światem rządzi popyt kasa itd. Cele twórców pomysłów często są szlachetne i uczciwe ale jak z czasem okazuje się że można jednak zarobic wiecej niz sie spodziewało to zapominają o obietnicach.

 

Żyjemy w takim świecie i każdy z nas ma wybór... albo przyjmuje to co jest i gra zgodnie z zasadami ale to nie wyklucza walki z tymi zasadami albo zaczynamy kombinować co często oznacza łamanie regulaminu czy nawet prawa. Niestety w tym przypadku aby się bronić przed dużym wyzyskiem firm informatycznych to my musimy łamać prawo czy regulamin bo oni tego nie robią - to jest ich regulamin.

Odnośnik do komentarza

Powiem wam w czym jest problem.Jako ze sam prowadziłem sklep to jednego jestem pewien,producent chce sprzedać jak najwięcej swojego towaru,tak naprawdę ma w (pipi)e pośredników i sklepy,liczy się by sprzedać jak najwięcej i nie interesuje go jak do tego dojdzie.EA zarabia na 1 grze w dniu premiery ok.40-60 zeta.To czy sprzeda to na płycie czy na store to ich nie interesuje,a nawet wolą na store bo nie muszą się bawić z całą logistyką.Nie zajmą oficjalnego stanowiska bo mogliby zrazić potencjalnych klientów,sklepy,ale cieszą się i liczą kasę,bo nie robiliby tego gdyby byli na tym stratni.Jeszcze raz się pytam yano,jak można porównać potencjalne ruchy na ulicy,które mogą zmierzać do śmierci ze składką na grę?Wymień jakieś podobieństwa?Jak możesz mnie nazywać złodziejem skoro za to płacę?Wkleić ci znaczenie tego słowa?

 

Lis tylko jedno nie wyklucza drugiego,od kiedy regulamin musi być religią?Czy nie może być źle lub celowo by bronić swojej korzyści wadliwie napisany?Mam za sobą rozprawę sądową ze Stocznią Remontową,która mnie zwolniła i kazała płacić karę wynikającą z regulaminu,sąd uznał ze był nie zgodny z prawem,czy twoim zdaniem powinienem im płacić za to ze nie przedłużyli ze mną umowy?

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
,jeżeli coś nie jest zakazane to jest dozwolone.
tylko że to jest zakazane i niezgodne z regulaminem tak samo jak przekraczanie predkosci na drodze jest zakazane , jest możliwe technicznie - ale to nie zmienia faktu że jest niezgodne z przepisami tu lis dobrze uchwycil problem -wy serio probujecie wmowic ludziom ze to jest legalne i słuszne co innego kraść i wiedzieć że to złe a co innego wmawiać wszystkim na około że to co sie robi to sluszne i legalne, za to wydawca jest okropny bo kilka osób naciął na wersje pudełkową

Ja dalej nie doczekalem sie az mi ktos wypunktuje w regulaminie, ze jest to zabronione.

 

Powiem tak. Sam unikalem skladek przez jakis czas, jezeli ktos mi wskaze, ze wg regulaminu jest to zabronione, to zwroce honor, ale niech nie nazywa osoby ktore sie skladaja zlodziejami bo to jest szczyt. Jezeli to jest lamanie regulaminu to w porzadku, ale zlamac regulamin, nie oznacza kogos okrasc. Trzeba wazyc slowa.

 

Acha, nie powolujcie sie na pania na infolinii. We wszystkich firmach infolinia to niezbyt dobre zrodlo informacji. Mogla tak powiedziec, bo jej samej wydaje jej sie to zlamaniem regulaminu, ale sama go nie przeczytala. Wiem co mowie, mam z tym stycznosc w pracy i sam powinienem klientom mowic klientom rzeczy, ktorych nie powinni robic, choc regulaminy tego nie zabraniaja, ale firma na tym wyjdzie korzystniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...