Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem w(pipi)iony ,że gra bedzie na pss i to taniej wychodzi.Czuje się jakbym kupił limitowanego preordera przepłacając 2 x.Na drugi dzień pojawia się dobry wujek na pss który podzieli gre na 5ciu.I to też mu się opłaca.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Też jestem w(pipi)iony ,że gra bedzie na pss i to taniej wychodzi.Czuje się jakbym kupił limitowanego preordera przepłacając 2 x.Na drugi dzień pojawia się dobry wujek na pss który podzieli gre na 5ciu.I się to też mu się opłaca.

I się nie dziwię,bo to wygląda tak że wykorzystali co mogli z pre orderów i potem namalowali wielką kreskę i zaczęli szukać nowych.Tylko jak pisałem,były mocne przesłanki ze tak się stanie i dlatego się cieszę ze wytrzymałem,to tak jak z betą dla tych co mieli MOH,pocieszyli się 2 dni wcześniej a reszta po tych dwóch krótkich dniach to nadrobiła.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

a ja was nie kumam, jedni kupili legalnie normalnie gre , nagle pojawila sie mozliwosc okradzenia i wyruchania wydawcy i niektorzy sie czują oszukani O_o

to tak jak byscie kupili samochod w salonie a zaraz potem by sie okazalo ze jakiś typek może wam sprzedać taki sam za 1/5 ceny tyle że pochodzi on z kradziezy

 

ja tam spodziewalem sie ze bedzie na PSS i w pelni swiadomie kupilem preordera za 189zł, bo co jak co ale gierka w ktorą zamierzam grac kilkaset godzin zasluguje na to żeby za nią zapłacić (co innego gnioty na 5 godizn gry, na takie cos to jeszcze da sie zrozumieć składki)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Po pierwsze to nikt ci nie kupi samochodu z kradzieży :P .A po za tym to sam wydawca sprzedał co miał sprzedać i na drugi dzień wciska ten towar za połowę dobrze o tym wiedząc .Robi biznes i tez mu sie opłaca nawet jeżeli 1 grę podzielimy na 5. Ok ,dobrze .A co bedzię następnym razem gdy nagle sprzedaż pre orderów przy jakims tam tytule spadnie?Większośc będzie czekała na taką promocję .Wtedy ten sam dobry wujek zrobi tak ,że już się nie da rady podzielić tytułem w 5-ciu.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj polatałem myśliwcami i udało mi się odblokować rakiety naprowadzające, a tym samym zaliczyć kilka zestrzeleń. Będę starał się opanować pilotowanie, bo jest strasznie miodne. Wyrasta nowy as przestworzy :dance2:

Ja tak samo, będę chyba pilotem w klanie :D A jak obczaiłem jakie później się rzeczy dla jeta odblokowuje to już całkiem mi się chce latać hehe.

Odnośnik do komentarza

sor

tak walek, coś jak w killzone... lipa trochę ale może patch to naprawi, bo w becie BF3 zamiatałem konkretnie a tutaj prawie ciągle dostaję baty ;) . Czytałem na forum battleloga, że częściowo może pomóc zmiana zakresu kolorów na limited.

 

Ja pie^%le, kwestia aimingu to podstawa na konsoli. W BFBC2 nie bylo z tym problemu, a tutaj takie cyrki. W glowe mi sie nie miesci, jak mozna tak dac ciala. I jak sobie pomysle o tym tragicznym sterowaniu w Killzone, to mnie ciary przechodza. Mozna zaradzic temu lagowi na PS3, zmniejszajac rozdzialke- przynajmniej tak mowi DICE ustami jednego z pracownikow.

 

http://www.egmnow.co...r-ps3-try-this/

THE BUZZ: In the wake of Battlefield 3‘s release, a number of issues big and small have been cropping up as players dig deep into its offerings. One of the problems being reported centers around issues with controller lag for the PlayStation 3 version of the game—and, at least for now, there might be a temporary solution.

 

On Twitter, DICE’s Alan Kertz told fellow Twitter user gt757ob that he was “on crack” for mentioning that Battlefield 3‘s controls were a “sloppy mess” on the PS3. The conversation between them continues—now, however, things seem a little more civil, and Kertz is acknowledging that there does indeed seem to be some problems of that sort.

Just a short while ago, Kertz posted the following response:

“Can you try setting your ps3 resolution down a bit? Someone was reporting that fixed it for them… Obviously not a perm solution”

 

EGM’s TAKE: As Kertz says, this is obviously not a long-term solution to the issues that PS3 owners seem to be experiencing. If you’re playing the PS3 version of the game, you might give this solution a try. Whatever the real cause of the control problems is, hopefully the team at DICE can find it soon so that those playing Battlefield 3 on a PS3 can enjoy the game the way it was intended.

 

Ps. Litwin mial racje, trzeba troche poczekac az naprawia swiezy kod Bf3. Ciekaw jestem jakie kwiatki jeszcze pojawia sie wkrotce. :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Pisalem wczoraj wieczorem w Xbox'owym temacie apropo kampanii i po pierwsze nie spieszac sie, ogladajac wszystkie filmiki, grajac na normalnym poziomie trudnosci skonczylem gre w 5 godzin z minutami moze nawet nie, po drugie gra jest o wiele bardziej liniowa niz Bad Company 2 wiec co do singla jestem strasznie zawiedziony. Plusem jest jednak fabula ktora osobiscie mi sie bardzo podoba. Czekam tylko na gold'a i wrzucam pierwsza plyte a singla moge wlasciwie juz sprzedac bo do niczego sie nie przyda.

Odnośnik do komentarza

a ja was nie kumam, jedni kupili legalnie normalnie gre , nagle pojawila sie mozliwosc okradzenia i wyruchania wydawcy i niektorzy sie czują oszukani O_o

to tak jak byscie kupili samochod w salonie a zaraz potem by sie okazalo ze jakiś typek może wam sprzedać taki sam za 1/5 ceny tyle że pochodzi on z kradziezy

 

ja tam spodziewalem sie ze bedzie na PSS i w pelni swiadomie kupilem preordera za 189zł, bo co jak co ale gierka w ktorą zamierzam grac kilkaset godzin zasluguje na to żeby za nią zapłacić (co innego gnioty na 5 godizn gry, na takie cos to jeszcze da sie zrozumieć składki)

Yano przestań pisać bzdury.Nikogo nie okradam,bo i $ony i EA zna i wie ze istnieje ten proceder,po prostu mimo dzielenia jest opłacalny i dlatego tak robią.Druga sprawa,nie dorabiaj ideologii o jakiś oszustach,chcesz miętolić swoje pudełko to rób to,tylko nie pisz że ty grę szanujesz i dlatego wywaliłeś 3 razy tyle co ja w piątek.Jak na razie wydaje mi się że ciebie to boli,tylko w tak głupi sposób to przedstawiłeś,że wyszły same najgorsze cechy polaka.

  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

a ja was nie kumam, jedni kupili legalnie normalnie gre , nagle pojawila sie mozliwosc okradzenia i wyruchania wydawcy i niektorzy sie czują oszukani O_o

to tak jak byscie kupili samochod w salonie a zaraz potem by sie okazalo ze jakiś typek może wam sprzedać taki sam za 1/5 ceny tyle że pochodzi on z kradziezy

 

ja tam spodziewalem sie ze bedzie na PSS i w pelni swiadomie kupilem preordera za 189zł, bo co jak co ale gierka w ktorą zamierzam grac kilkaset godzin zasluguje na to żeby za nią zapłacić (co innego gnioty na 5 godizn gry, na takie cos to jeszcze da sie zrozumieć składki)

Yano przestań pisać bzdury.Nikogo nie okradam,bo i $ony i EA zna i wie ze istnieje ten proceder,po prostu mimo dzielenia jest opłacalny i dlatego tak robią.Druga sprawa,nie dorabiaj ideologii o jakiś oszustach,chcesz miętolić swoje pudełko to rób to,tylko nie pisz że ty grę szanujesz i dlatego wywaliłeś 3 razy tyle co ja w piątek.Jak na razie wydaje mi się że ciebie to boli,tylko w tak głupi sposób to przedstawiłeś,że wyszły same najgorsze cechy polaka.

 

Sam próbujesz się usprawiedliwić, że to nie kradzież bo sony i ea wie o procederze. To powiedz czy jak jeździsz autem to nie zdarzyło ci się wyprzedzać na podwójnej ciągłej , pewnie tak a przecież według przepisów to ci nie wolno, ale każdy wie że ludzie łamią przepisy. Tak więc poczytaj warunki umowy jakie zatwierdzałeś z sony tam na pewno nie pisze nic o składkach na gry, a 5 slotów jest po to żeby móc ponownie ściągnąć grę jak ci konsola padnie.

Nie zamierzam cię umoralniać, twój wybór możesz się składać na grę, ale nie pisz że to nie kradzież żeby się lepiej poczuć.

  • Plusik 5
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Głupszego porównania nie czytałem i dziwię się waldusiowi że dał plusa,bo jak można porównać coś co z założenia może zabrać życie do składki,którą umożliwia sam producent konsoli i o której wie producent gry?Najpierw tak,staram się nie łamać przepisów na drodze,bo nadmiar emocji usuwam an siłce a nie na ulicy,dwa $ony widzi składki,wie o kilku-kilkunastu kontach użytkowników i nic z tym nie robi,nawet się chwali ile to mają kont.Czujecie się oszukani i dobrze,bo to nie jest fair,ale dorabianie do tego tak durnych ideologii jest błędem.Ea już kilka razy powinno dać wam do myślenia,gdy wypuścili Fife12 na pss(ten tasiemiec zarabia dla nich miliony),gdy dali ludziom którzy kupili MOH bete 2 dni wcześniej,wtedy nie czuliście się że to oni was oszukali?Sprawa jest prosta,mają nowy pomysł na dodatkową kasę,w postacji wpuszczania hitów na pss,pewnie przynosi nie małe korzyści skoro wydali tak najpierw Crysis 1 i 2,a potem fife12(początkiem był Bf1943)i się śmieją,bo mają dodatkową kasę,pewnie nie zajmą oficjalnego stanowiska w tej sprawie a widzą że ludzie bronią ich firmy,że to ja oszukuje w momencie gdy oni chcą zarobić grube siano.Nie bądźcie jeleniami,wykorzystujcie nadarzające się sytuacje,to jest życie.Zastanawiające jest też ze ten problem nie istniał do czasu aż Bf3 wylądował na PSS,wcześniej ludziom składki nie przeszkadzały.EA zarabia i tak więcej niż przy wersji na płycie,gdyż koszt gry to ok.40-60 zeta cena producenta i reszta,czyli% dla $ony,marże sprzedawców,transport,tłoczenie i cała otoczka.

Edytowane przez Litwin25
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Głupszego porównania nie czytałem i dziwię się waldusiowi że dał plusa,bo jak można porównać coś co z założenia może zabrać życie do składki,którą umożliwia sam producent konsoli i o której wie producent gry?Najpierw tak,staram się nie łamać przepisów na drodze,bo nadmiar emocji usuwam an siłce a nie na ulicy,dwa $ony widzi składki,wie o kilku-kilkunastu kontach użytkowników i nic z tym nie robi,nawet się chwali ile to mają kont.Czujecie się oszukani i dobrze,bo to nie jest fair,ale dorabianie do tego tak durnych ideologii jest błędem.Ea już kilka razy powinno dać wam do myślenia,gdy wypuścili Fife12 na pss(ten tasiemiec zarabia dla nich miliony),gdy dali ludziom którzy kupili MOH bete 2 dni wcześniej,wtedy nie czuliście się że to oni was oszukali?Sprawa jest prosta,mają nowy pomysł na dodatkową kasę,w postacji wpuszczania hitów na pss,pewnie przynosi nie małe korzyści skoro wydali tak najpierw Crysis 1 i 2,a potem fife12(początkiem był Bf1943)i się śmieją,bo mają dodatkową kasę,pewnie nie zajmą oficjalnego stanowiska w tej sprawie a widzą że ludzie bronią ich firmy,że to ja oszukuje w momencie gdy oni chcą zarobić grube siano.Nie bądźcie jeleniami,wykorzystujcie nadarzające się sytuacje,to jest życie.Zastanawiające jest też ze ten problem nie istniał do czasu aż Bf3 wylądował na PSS,wcześniej ludziom składki nie przeszkadzały.EA zarabia i tak więcej niż przy wersji na płycie,gdyż koszt gry to ok.40-60 zeta cena producenta i reszta,czyli% dla $ony,marże sprzedawców,transport,tłoczenie i cała otoczka.

 

Litwin dobrze prawi. Ja czuję się nabity w butelkę. Jeszcze jakbym preordera kupił to pół biedy ale dałem się podjudzić opiniami juz grajacych (czekalem czy będzie kupa i czekać do patchy wszelakich będzie trzeba), nie wytrzymałem i kupiłem wczoraj rano pudełko a popołudniu czytam na forum, że na psn będzie... Składki to nie kradzież bo wyraźnie jest napisane, że masz możliwość założenia kont na 5 konsolach, ludzie to wykorzystują bo mogą, sony pozwala to czemu nie mamy tego robić?

Nie będę już się bawił w odsprzedawanie gry bo po prostu mi się nie chce dalej kombinować ale czuje się jak laska co się budzi w kiblu, w klubie i z gaciami na kostkach u nóg...

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Też trochę poofftopuję a co mi tam. Składki są niezgodne z regulaminem, dowiedziałem się o tym kilka miesięcy temu na Infolinii Sony. 5 kont mamy po to by aktywować je na następnej konsoli, jak stara się zepsuje. Nie można kont dzielić nawet z rodziną. To że Sony tego nie sprawdza świadczy o tym, że na tym zarabiają, Wolą mieć sprzedaną jedną grę przez PSS na pięć osób niż zero w pudełkowej wersji.

Odnośnik do komentarza

Też trochę poofftopuję a co mi tam. Składki są niezgodne z regulaminem, dowiedziałem się o tym kilka miesięcy temu na Infolinii Sony. 5 kont mamy po to by aktywować je na następnej konsoli, jak stara się zepsuje. Nie można kont dzielić nawet z rodziną. To że Sony tego nie sprawdza świadczy o tym, że na tym zarabiają, Wolą mieć sprzedaną jedną grę przez PSS na pięć osób niż zero w pudełkowej wersji.

Dokładnie,to jest sedno sprawy.Fify za 200 zeta bym nie kupił,później się nie opłaca,bo ta gra wychodzi co rok,ale ze składki kupiłem,mimo iż nie miałem tego w planach,także już są do przodu a ile jest takich osób jak ja?Pewnie sporo.Poza tym,ile razy już było że regulaminy są sprzeczne z przepisami dane kraju?Wiele razy,to że coś jest napisane nic nie oznacza,papier przyjmie wszystko.$ony samo się chwali ile zarabiają na store,więc dopóki będzie z tego kasa to nie będzie reperkusji,radzę korzystać bo taki stan rzeczy nie musi trwać wiecznie.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

O czym tu dyskutowac. Porownanie do wyprzedzania na podwojnej ciaglej jest najglupszym z jakim sie do tej pory spotkalem. Az nie moge uwierzyc, ze mozna na taki pomysl wpasc.

 

Skladki jezeli bylyby problemem z ktorym trzeba walczyc, to EA nie wypuszczaloby takiej gry, skoro najpierw byl Mass Effect 2, Crysis 1 i 2, BF 1943, FIFA 12 trafily na PSN i EA musi byc z tego zadowolone.

 

Skonczcie gadac, ze skladki to kradziez.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...