Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny rewelacyjny zwiastun oczo(pipi)ny niczym nowy film Ridleya Scotta ( zadyma na Times Square ? :nyam2: ) . Jestem już niemal pewien że najpierw pocisnę singla który zapowiada się dla mnie na najlepszy w historii BF-a i widzę tu niemały progres ( jak pamiętam "kampanie" w Modern Combat 2 , BC i BC2 ) , widać też niemałe inspiracje Mirrors Edge heh .

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Trailer sklecony z map multi. Ale k&^a MOC! Base jumping! :woot:

 

http://www.youtube.com/watch?v=4yPlYc2kqbE

Ja pie.rdole!!! Urywa łeb. Mistrz montaż.

Ja w telefonie mam już ustawiony jako dzwonek motyw przewodni z BF'a. W momencie kiedy wjeżdża napis Battlefield 3 to słyszymy ten za(pipi)isty, charakterystyczny, przesterowany bas. Cudo!!!

Dla zainteresowanych mogę wrzucić na jakiegoś serwa.

No jak możesz to wrzuć go gdzieś i podziel się linkiem.

Odnośnik do komentarza

Nie ma szans aby ktokolwiek dostal gre przed wtorkiem. Co ciekawe... restrykcje sa narzucone nawet na pracownikow sklepow. Sam swoj egzemplarz nawet do konsoli nie moge wlozyc, bo EA bedzie sprawdzalo po numerach IP gdzie "wyplynal przed czasem Battlefield". Zreszta mam na mailu dosc powaznie skonstruowane ostrzezenie :)

 

Co do realizacji wysylki. W naszym sklepie tez juz dzisiaj zaczelismy "realizowac" w systemie sprzedazowym wysylki tzn. realizacja to wydruk paragonow/faktur, wydruk specyfikacji, wydruki kodow itp. Sama drukarka fiskalna i drukarka etykiet kurierskich musi pracowac kilka dni (w tym zakladamy, ze przez caly weekend) nonstop. Inaczej nie bylibysmy wstanie sie wyrobic w poniedzialek. Stad nasz system (jak i statusy jesli je zsynchronizujemy z systeme sklepowym) widzi zamowienie jako "zrealizowane" choc faktycznie przesylka wyjdzie dopiero od nas w poniedzialek jak juz wszystko ladnie zapakujemy. Ufff.. moze to pokrecone ale mam nadzieje, ze w miare zrozumiale.

 

Aha.. poniewaz nikt nie moze wrzucic do konsoli swojego egzemplarza w poniedzialek to rozeslalismy juz wczesniej pelne info, ze odbiory osobiste realizowane beda dopiero od wtorku. Ani jeden egzemplarz (no moze poza jednym.. moim osobistym ;) ) nie opusci terenu magazynu inaczej niz w kopercie/paczce kuriera lub pracownika poczty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...