Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

A ja rozumiem.Kto jest pazerny?Ja że kupiłem czy EA że wystawiło(przy okazji nic o tym nie mówiąc,tak by ludzie z pre orderów nie zrezygnowali?),nie mylcie faktów,zresztą czytacie chyba ostatnie posty bo jak pisałem battlelog nie działa w Bf3 z pss w ogóle(nawet u tych co tylko sobie kupili).Po za tym panie adi kupując grę na pss nie ma tam napisane,kupujecie nie pełną wersję gry.To co dodali do maszyn,w postaci samo naprawy to jakieś nie porozumienie,nawet nie trzeba wysiadać i reperować.Czekam na BC3,BF3 średnio mi podchodzi.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Tak, EA pazerne bo wystawiło grę na PSS :lol:

 

ja tam nie wnikam co robicie i co kupujecie, ale obnoszenie się z tym na forum i mówienie, że wszystko jest spoko, jest co najmniej poyebane. Dobrze wiecie, że naginacie prawo, a próbujecie wmówić ludziom, że tak nie jest. PARANOJA.

Odnośnik do komentarza

Spokój, nie gadajcie znowu o składkach w tym temacie.

 

Ten motyw jest kapitalny. Jak w kampanii sie pojawial to od razu mialem ciary na plecach :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=FLuQd5CHTLs

 

A co do niej samej to zaliczyłem i jestem zadowolony. Fabuła była spoko, akcje fajne, grafika to najwyzszy poziom choc miala slabe momenty i pod tym wzgledem Crysis 2 i Killzone 3 sa bardziej stabilne. Oswietlenie i dzwiek miazdzy.

 

Teraz czas na coopa i multi. W(pipi)ia mnie to, ze musze sie uczyc na nowo map i dostaje na razie niezly wpier.dol. :/

Odnośnik do komentarza

Tak, EA pazerne bo wystawiło grę na PSS :lol:

 

ja tam nie wnikam co robicie i co kupujecie, ale obnoszenie się z tym na forum i mówienie, że wszystko jest spoko, jest co najmniej poyebane. Dobrze wiecie, że naginacie prawo, a próbujecie wmówić ludziom, że tak nie jest. PARANOJA.

Ty czytasz swoje posty czy to twój prawdziwy poziom inteligencji?Nie że wystawiło,tylko w dniu premiery,nie informujac o tym,wcześniej tak nie robiło.Nic nie naginam,tylko wykorzystuje zaistniałą sytuację.Jakoś nie widziałem byś wcześniej grzmiał z powodu składek.A jak masz się brak battleloga u tych co kupili ze store tylko dla siebie?Chcesz o tym pogadać napisz tutaj i nie rób syfu:

 

http://www.psxextrem...sc/page__st__40

Edytowane przez Litwin25
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Spokój, nie gadajcie znowu o składkach w tym temacie.

 

Ten motyw jest kapitalny. Jak w kampanii sie pojawial to od razu mialem ciary na plecach :)....

 

 

A ja szczerze nie spodziewałem się aż tak fajnego klimatu w singlu, wali mnie w tej grze liniowość mam od tego multi ale fakt faktem jest to że każdy ciekawszy moment w grze wywołuje u mnie ciary na plerach :D a o to chyba tutaj chodzi ? W Codzie miałem tak tylko w czwórce w misji w czarnobylu :).

Gram na hardzie z wyłączonym polskim dubingiem, który je.bie nieźle klimat, warto zapuścić pl napisy i grac w oryginalnej ang wersji :good:

Nie masz wtedy wrażenia że oglądasz bajki disneya w pl wersji z odrobiną łaciny :wacko: Obowiązkowo wskazane kino 5.1 w przypadku PS3 DTS :sorry: i podkręconym odpowiednio vol, wrażenia nie do opisania ;) ( murowana sąsiadka w oknie) ;)

 

 

 

dubbing vs oryginal ver. ? :ermm:

 

 

 

vs

 

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Mi za każdym razem;]

 

Potwierdzam.

 

@bushisan - to porównanie przekonuje mnie tylko do tego, ze polski dubbing jest po prostu świetny

 

Może z czasem bym przełknął tak jak w ME2 ale wolę nakręcić sobie klimat niż go zepsuć, a jedyne all wyróżnienie za dubbing kieruję w stronę Uncharted2 jak i w BF3... ale tylko w multi :)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...