Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj dżety też mają bomby. Problem jest taki że te "bomby" to pociski sterowane i możne je wystrzeliwać pojedynczo. Na AA potrzeba 3. Co prawda jak oba trafią to AA się pali i jeśli nie ma spawary to w końcu wybuchnie ale.. no właśnie. Tak więc albo dadzą możliwość wystrzelenia 2 na raz albo te pociski będą przydatne tylko na serwach gdzie nie ma ogarniętych pilotów i masz czas i szanse zrobić 3 podejścia do jednego pojazdu.

 

@Ako

Trochę mnie teraz zadziwiłeś. Trzeba będzie biegać w specactach :)

Odnośnik do komentarza

Stonek, coś tam musiałeś podpaść w tej tepsie, że Ci neta odcięli... granie w BF3 w czasie pracy? :D

 

To jeszcze 2,5 levelu muszę wbić żeby mieć to camo? Łe, a myślałem że będę mógł predatorów w ch...a robić od razu :( Chociaż pewnie i tak zapomnę po rundzie, bo się ustawienia camo nie zapisują.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Przecież to nie czyni Cię niewidocznym, bez przesady. Aż takiej wielkiej różnicy nie robi.

Zależy który, ale w większości jednak nie wyglądasz już jak żarówa, a bliżej świeżego trupa. Chwilka zawahania ze strony predatora to dla mnie duża różnica, tym bardziej jak przez dym nie będą widzieli mojej głowy.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę więcej singla [luv maj net ;/]

 

Misje są fajne. Misja w samolocie jest jedną z lepszych evar in fps. Zawiodłem się na misji czołgowej [celowanie z dupy, człowiek jest przyzwyczajony do pocisków z multi a tu Ci dają nagle normalne ;/ ] , misja ruskami daje radę. Fajne są te wstawki, QTE też. Czasami bolą skrypty ale ogólnie jestem mile zaskoczony. Choć zdania co do singla w BFie nie zmienię, i oddałbym go za więcej czasu na dopracowanie multi ;)

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę więcej singla [luv maj net ;/]

 

Misje są fajne. Misja w samolocie jest jedną z lepszych evar in fps. Zawiodłem się na misji czołgowej [celowanie z dupy, człowiek jest przyzwyczajony do pocisków z multi a tu Ci dają nagle normalne ;/ ] , misja ruskami daje radę. Fajne są te wstawki, QTE też. Czasami bolą skrypty ale ogólnie jestem mile zaskoczony. Choć zdania co do singla w BFie nie zmienię, i oddałbym go za więcej czasu na dopracowanie multi ;)

 

 

 

Mam identyczne zdanie, aczkolwiek najbardziej podobała mi się końcówka, gdy pojawia się możliwość wyboru.

Jednak multi to multi.

 

PS. Dziś o 5:00 internet mi powrócił, także smarujcie tyłki bo nadchodzę :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...