Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nom można polatać, generalnie technika jest taka jak w tym filmiku co kiedyś dałem... maksymalnie do góry, zwolnić ile się da, a potem tylko namierzyć jakiś pojazd i ogień z rur. Zwłaszcza że rakiety z jeta zachowują się tak jak guided rockets z helki, co mnie szczerze mówiąc mocno zaskoczyło :D

Odnośnik do komentarza

Czyli coś czego nienawidzę w grach - grać totalnie bezpiecznie. Tak samo helki są s(pipi)one pod tym względem w tej części BFa.

 

Ja lubię na(pipi)iać z bliska, przelecieć nad czołgiem żeby obsrana załoga uciekała w krzaki, a nie zawisnąć nad własną bazą i strzelać rakietami przez całą planszę. ;/

 

 

SAD SZKODNIK.

Odnośnik do komentarza

No ale nie ubijesz czołgu lecąc na niego z bliska, poza tym, zanim posadzisz dwie serie rakiet to i tak będziesz mógł go pocałowac na dowidzenia (w 70% przypadków podrywasz na ostatnią sekundę).

 

Helki to fakt. Ale z drugiej strony, wszystko jest winą wprowadzenia mobilnych AA - wylecisz za daleko i po 2s Cie nie ma.

Odnośnik do komentarza

To masz farta Stona - ja się bawiłem całkiiem sporo Guided Missilsem w jetach ( z tydzień or so) jedna rakieta NIE ZAWSZE oznacza disable'a.

 

Własnie dlatego latanie ze Stoną jest way mniej bezpieczne niż latanie z ako xD Stona chce postraszyć załogę czołgu po czym sam ginie rozbijając się 5m za nim bo aż tak nurkował xD Inna sprawa, ze im bliżej mnie jest helka tym mniej się boję w czołgu bo wiem, że tym większy dmg jej zadam nawet głupim gunnerem.

Odnośnik do komentarza

Ja mam właśnie takie podejście do gier. Że nie lubię się (pipi)ić w jakies kampienie, sranie się po krzokach czy wiszenie na końcu planszy. Wychowałem się na filmach z rambo, a on sam roz(pipi)iał całą armię vietcongu czy zsrr :D

 

Helka musi latając orać dziobem ziemię inaczej to nie jest latanie, tylko pipczenie się ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...