Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Many thanks akuś ;)

 

 

 

[EDIT] Jak już przy screenach jesteśmy:

 

Stona i jego wielkie oddanie dla kolegów na wojnie

http://img543.imageshack.us/img543/8821/bf32011111515565819.jpg

 

 

Best EOR screen ever?

http://img839.imageshack.us/img839/3163/bf32011100300540757.jpg

 

 

MINE, MINE, MINE, MINE, MINE, MINE, MINE, MINE, MINE, MINE, MINE, MINE....

http://img443.imageshack.us/img443/5341/bf32011111822554992.jpg

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Jeżeli dobrze zrozumiałem patchnotesy.... to nie da się uszkodzić friendly pojazdu jeżeli nikt w nim nie siedzi.

 

Czyli stationary AA nie powinno juz przedwczesnie rozwalac pojazdów swoich.

 

 

 

 

 

PS:

3 razy serwer odpalałem i przy 2 próbach miałem "BF3 postanowił się s(pipi)ić i przestał działać - ZAMKNIJ" ;p

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

O, nie sądziłem że aż tak poprawili MASS w stosunku do bety, aż kusi żeby wypróbować... skoro na SC tak miecie, to strach pomyśleć co będzie na hardkorze... :) Pytanie brzmi, apteczka czy shotgun... choices, choices :confused:

 

@Humvee: that's why SC suxx...

 

 

Forumek Battlelogu jest genialny, jeżeli ktoś nie zagląda to polecam :D

Ubawiłem się srogo przy niektórych ripostach jak i samych OP, na przykład:

 

Why no beep beep for da jeep jeep?

http://battlelog.bat...54489477221676/

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654624757051103/

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

O, nie sądziłem że aż tak poprawili MASS w stosunku do bety, aż kusi żeby wypróbować... skoro na SC tak miecie, to strach pomyśleć co będzie na hardkorze... :) Pytanie brzmi, apteczka czy shotgun... choices, choices :confused:

 

Dokladnie, a tak sie ucieszylem, ze w koncu jakis dodatek do broni dostalem sensowny a tu kupa... Z apteczka sie nie pozegnam bo lubie byc credit to team :(

Odnośnik do komentarza

Niby macie rację... ale się nie zgodzę. Perki z kategorii Gadget 1/Gadget 2 definiują w całkiem dużym stopniu Twój playstyle. Zobacz sobie takiego Supporta - C4, Mortar. To dwie zupełnie inne rzeczy, dwa zupełnie inne playstyle. MAW i SOFLAM też zmieniają Twoje zachowanie.

Granatnik Assaulta tez zmieni sporo w Twoim zachowaniu. Dlatego jest perkiem z rodzaju Gadget. A jak zmieni się Twoja strategia w rundzie jak dam Ci włapę broń Z lub BEZ foregripa? Nie zmieni się wcale. Będziesz miał ciut mniejszą celność i tyle. Nie wpływa na styl gry, tak jak owe rzeczy z kategorii perki ;)

Odnośnik do komentarza

No to pograłem.

Nie wykraszowała się... poza pierwszym uruchomieniem, więc git.

Green flickering chyba zniknął, ale musze pograć dłużej zeby mieć pewność.

Kolor czerwony na przejmowanej fladze.

 

To tyle plusów.

 

Minusy:

Scout helki są teraz tak zaje.biście przepowerowane, że głowa mała. Piechota schodzi w ciągu 0.1s, Humvee/Wodnik w ciagu 3s. Jezeli mobilne AA podrasowali tak samo, to pozdro.

G3A3 :( :( :(

Nadal się muszę w(pipi)iać na latarki, rakiety, irnv... no ale to już mówiłem ;)

Nowy system składów jest, moim skromnym zdaniem, totalnym gó.wnem, przecież nic nie poprawia, a jest tylko gorzej...

 

 

I co to w ogóle ostatnio z tymi minami, wszyscy poodblokowywali, cała mapa zaj.eabana. Powinni ograniczyć do 3-4 na gracza.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Minusy:

Scout helki są teraz tak zaje.biście przepowerowane, że głowa mała. Piechota schodzi w ciągu 0.1s, Humvee/Wodnik w ciagu 3s. Jezeli mobilne AA podrasowali tak samo, to pozdro.

G3A3 :( :( :(

Nadal się muszę w(pipi)iać na latarki, rakiety, irnv... no ale to już mówiłem ;)

Nowy system składów jest, moim skromnym zdaniem, totalnym gó.wnem, przecież nic nie poprawia, a jest tylko gorzej...

 

 

I co to w ogóle ostatnio z tymi minami, wszyscy poodblokowywali, cała mapa zaj.eabana. Powinni ograniczyć do 3-4 na gracza.

 

Helki są podrasowane, a jakie było moje zdziwienie gdy stingerem trafiłem takiego scouta z odległości 20metrów. PAC. ... nic. Nawet disejbla nie dostał. Nic. No (pipi).

Nie wiem o co Ci chodzi ze składami.

 

A miny zostaw w spokoju, bo łapy pourywam.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co Ci chodzi ze składami.

 

A miny zostaw w spokoju, bo łapy pourywam.

Ze składami? No bo... jak to rozwiązało największy problem, czyli brak odpowiedniej ilości składów? Tak, że teraz 90% osób jest bez składu? Tak, że nadal jest to niezbyt intuicyjne? Przecież to słaby żart. DICE wprowadziło tyle dobrych rozwiązań w poprzednich grach, a teraz udają debili (a może i nie udają).

 

Miny... nie no, na prawdę, jak jedyne co widzę na minimapie to miny, to chyba lekkie przegięcie, no nie? Wczoraj więcej czasu straciłem na strzelaniu do min, niż na faktycznej walce z kimkolwiek. Podjechać metr - wysadzić miny, podjechać metr - wysadzić miny -.-

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...