Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No nie przesadzam, tak to wczoraj wyglądało jak grałem ;) Mówię tutaj o tunelowych mapach - Bazar, Teheran, Damavand...

 

Składy - dla mnie brak autojoina to jest krok wstecz, niepotrzebny. W każdym razie kosmetyka, która nic nie zmienia.

 

Idę pograć i ponarzekać xD

Odnośnik do komentarza

Próbowałem pograć dziś - nie mogłem - na chyba 8 serwerach miałem "Joining game" przez 5 minut i żadnej reakcji.....

 

 

Miny. Czemu mogę mieć tylko 2 claymory i 6 C4 jednocześnie skoro engi może mieć nieskończoną ilość min na mapie (potwierdzone info przez DICE)? O ile się nie mylę to one chyba nawet nie znikają po deadzie tak szybko.

 

 

W składach się chyba nic nie zmieniło poza faktem, że JOIN jest bardziej po prawej i bardziej u góry. A nie, sorry.. składy mają dodane kolorki zielony i niebieski - AWE-KU.RWA-SOME! xD

Odnośnik do komentarza

i bardzo dobrze - jak jeżdżący puszkami nie boją się javelinów a rakiet potrzeba ze cztery to niech chociaż czują respekt przed tym co może kryć się w ziemi. Skończy się supremacja czołgami gdzie gość wjeżdżał we wrogi punkt, darł się "my house!" i tłukł po wszystkim co się rusza podczas gdy przeciwnik uciekał w popłochu. Niech straci trochę czasu na niszczenie albo załatwi sobie gunnera, który zrobi to za niego.

Odnośnik do komentarza

i bardzo dobrze - jak jeżdżący puszkami nie boją się javelinów a rakiet potrzeba ze cztery to niech chociaż czują respekt przed tym co może kryć się w ziemi. Skończy się supremacja czołgami gdzie gość wjeżdżał we wrogi punkt, darł się "my house!" i tłukł po wszystkim co się rusza podczas gdy przeciwnik uciekał w popłochu. Niech straci trochę czasu na niszczenie albo załatwi sobie gunnera, który zrobi to za niego.

da sie z czolgowego ckm niszczyc miny?

mnie nigdy sie nie udalo, albo granat albo czolgowe dzialo

Odnośnik do komentarza

@Rinek

Ale robienie jednej rzeczy przegiętej bo druga ssie to nie jest wyjście z sytuacji dobre. RPG/SMAW - potrzeba 5 rakiet na czołg BEZ reactive armora (no chyba ze idealnie walniesz wszystkie w jego pupę). Javelinów trzeba 4 i kupę szczęścia by nimi trafić.

 

Co do min, niech im dadza limit 8 min na mapę to wtedy taki koleś nie będzie zapierdalał od flagi do flagi kładąc 500 min po drodze tylko pomysli trochę by walnąc je w bardziej strategicznych miejscach. Czemu ja musze myśleć z claymorem a on już nie?

 

 

 

 

A miny da się rozwalić jako gunner oraz z normalnej broni (a przynajmniej LMG działa) tylko sprawa wygląda tak, zę albo trzeba tonę ołowiu albo mają ostro z(pipi)ane hitboxy, bo trzeba chwilę na to poświęcic. A przynajmniej dawało przed patchem.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

I bardzo dobrze z tymi minami. Wnerwia mnie to jak koleś wjeżdża czołgiem na chama w budynek. Tak się ustawi że dojście do MCOM graniczy z trudem. Bo ma pole widzenia szerokie i nawet dojście z c4graniczy z cudem. Bo czołgi w tej części to przegięcie. Na wyspie chark Koleś ustawi się na górce przed placem budowy i kosi wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Czy używanie myszki, która ma siakiśtam system zmniejszania odrzutu i można jednym kliknięciem obrocić się o 180st podchodzi pod paragraf? Pytam się, bo pamiętam, że gdy grałem w GW, to ludzie używali też podobnych bajerów w klawiaturach oraz myszkach i dostawali bany. Wiem, że to 2 inne gry, ale wspomaganie takie samo.

 

Nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...