Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz ako.. żeby wróg lepiej widział ze do niego mierzysz i skąd :) Taki fer-plej ;p

Już to widzę, z tego mogę zobaczyć na filmiku, to ten laser jest po prostu ekranowym celownikiem do snajperki. To + HC i już oczami wyobraźni widzę samych reconów z laserkami, cisnących wszystkich noscope. To tak jakby snajperki z bc2 dodać do shotguna ze slugami - połączenie praktycznie bez wad.

Odnośnik do komentarza

No ale ogarniasz że przy noscopie rozrzut jest większy [spójrz na celownik] i to w tej grze raczej nie będzie działało w ten sposób?

Tak mi się wydaje.

Może masz racje, ale w BC2 też niby jest większy rozrzut a noscope wchodzą jak w masło.

 

@Kazuun: no przecież o tym mówię cały czas ;)

Odnośnik do komentarza

To mnie rozwalilo... "... Another note is that the graphics were mind blowing. It seemed as though the textures were even higher res then most videos we’ve seen. Even little particle effects all over the place. It made the fault line trailers look like a early version compared to what it’s like now..."

 

Obczajcie filmik na tej stronie http://battlefieldo.com/pax-2011-recap-part-1/. Jest parenascie sekund OM z PAX'a (i nowe info BF3). Mimo, ze w slabej jakosci filmik, to ja juz widze spora roznice wzgledem alphy.

Odnośnik do komentarza
In an eyebrow-raising twist, DICE released more information in regards to the vehicles in their upcoming sequel, Battlefield 3. Of the many interesting bits of intel on their highly-anti(pipi)ated title, the most prominent has to be regenerating tank health.

Taken from the official DICE blog:

If you back up and take cover, you give yourself a chance to let the vehicle armor recover, just like your soldier heals up when going into cover. This is a new feature in Battlefield 3 where lightly damaged vehicles recover their armor after a set amount of time (if kept away from enemy fire). Instead of promoting a gung-ho attitude at all times, this means that the driver who keeps his cool and adapts to any given situation will also be able to keep his vehicle in working order for longer. It is basically our way of giving smart non-Engineers a fighting chance to keep his vehicle in the battle.

It should be noted that it was mentioned that “lightly damaged” tanks would benefit from this, but it’s too soon to tell just what “lightly damaged” is going to be considered in the final build. It’s certainly a bit unorthodox nowadays, so there’s no telling how well it will work and go over with the fans of the series.

-Scott Christian

Mam ambiwalentne uczucia co do tej nowinki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...