Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cos o hitboxach już wiadomo, czy nie będzie żadnych zmian względem BC2? Oprócz celowniczka zostajacego po celnym strzale, przydalby sie jakis mily dla ucha dzwiek jak w CoD, ktory zwiększałby przyjemność z trafienia.

 

 

dźwięk? o.O Taki jak można sobie włączyć np w TF2 jak się trafia? XD

 

A hitboksów nikt pewnie nie naprawi, w końcu to BF

Odnośnik do komentarza

Cos o hitboxach już wiadomo, czy nie będzie żadnych zmian względem BC2? Oprócz celowniczka zostajacego po celnym strzale, przydalby sie jakis mily dla ucha dzwiek jak w CoD, ktory zwiększałby przyjemność z trafienia.

 

 

dźwięk? o.O Taki jak można sobie włączyć np w TF2 jak się trafia? XD

Co w tym smiesznego? Bardzo mile udogodnienie, bo białego celowniczka nie zawsze da się zauważyć przy trafieniu. W TF2 nie grałem za dużo i nie zauważyłem tego.

Odnośnik do komentarza

Już nie przesadzaj z tym negowaniem wszystkiego co nie przypomina Project Reality. Co jak co ale info o trafieniu to doskonały patent dzięki któremu wielokrotnie zdarzało mi się ustrzelić jakiegoś przeciwnika tylko dlatego, że "wydawało mi się, że coś tam siedzi".

Jak chcesz symulator to proszę bardzo - niech wprowadzą

do latania Apaczem. Czysty fun nieprawdaż?
Odnośnik do komentarza

Już nie przesadzaj z tym negowaniem wszystkiego co nie przypomina Project Reality. Co jak co ale info o trafieniu to doskonały patent dzięki któremu wielokrotnie zdarzało mi się ustrzelić jakiegoś przeciwnika tylko dlatego, że "wydawało mi się, że coś tam siedzi".

Jak chcesz symulator to proszę bardzo - niech wprowadzą

do latania Apaczem. Czysty fun nieprawdaż?

 

 

Wciem że BF3 to nie PR ;) Bez odpalania filmika domyśliłem sie że zapodasz DCSa :D

A krzyżyk to IMHO nie jest doskonały patent, bo właśnie można go używać do szukania przeciwnika, tak samo jak głupi motyw z granatem - rzucasz i słyszysz... Nie lubię takich rzeczy, tak samo jak nie polubię latarki która ma udawać błysk z lunety snajperki. Dla mnie to głupoty niewiele mniejsze niż odnawianie się życia za rogiem.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam bardzo ale kto i gdzie mówił coś że latarka ma UDAWAĆ lunetę? No jak dla mnie to tutaj się już zaczyna dopowiadanie jakichś teorii troszkę. Latarka ma Cię zdradzać w ciemnych pomieszczeniach a nie imitować lunetę.

Co do granatów mam mieszane uczucia. Z jednej strony klimat robi się nieziemski, z drugiej rzucasz na pałę i wiesz czy w budynku ktoś jest czy możesz olać jego sprawdzanie i lecieć dalej. Krzyżyk też ma dwa końce. Jak mam z kimś otwartą walkę to miło mieć hit indicatory... z drugiej siedzisz snajperem i strzelasz na ślepo po krzakach bo może w którymś ktoś siedzi. Ale się do nich przyzwyczaiłem i nie narzekam.

 

Są pewne standardy w grach których się raczej nie pozbędziemy :)

Odnośnik do komentarza

Głupim patentem jest celownik, który zmienia kolor jak się najedzie na przeciwnika (nawet jak ten jest za drzewem) bo to jest taka namiastka wallhacka ale wskaźnik trafienia to wg mnie coś normalnego - mieli do wyboru albo to albo skrzeczącego przeciwnika, wybrali pierwszą opcję.

A z granatem to nie wiem o jakie słuchanie chodzi - o to przytlumienie a'la pajęczy zmysł Spidermana? Rzeczywiście jest to trochę dziwne ale z drugiej strony gdyby nie taka pomoc ze strony twórców to by człowiek ciągle ginął w niewyjasnionych okolicznościach (a tak gra przynajmniej ostrzega, że gdzies upadł granat - na hc bez indykatora i tak nic to nie daje, bo człowiek ma 50 na 50, że wbiegnie własnie na cytrynkę ale zawsze to coś).

Odnośnik do komentarza

@Rinek

Nie.... z granatem chodzi o to że wrzucasz do domku na piętro granat nie wiedząc czy tam ktoś jest a słyszysz jak wróg krzyczy "Granade!!!!!!!!". I już wiesz ze ktoś siedzi więc trza wbiec. Nawet jeżeli nie dostaniesz hit indicatora bo np koleś schował się za ścianę lub wyskoczył przez okno.

Odnośnik do komentarza

To po kolei.

 

1. Błysk z lunet. Dla mnie to nie błysk z lunety tylko LATARKA, bo ten błysk NAPIERDALA jak halogen. Widać to na filmach z alfy. Wg. Dice to refleksy na lunecie.

2. Wrzucasz granat na 1 piętro, ze strychu krzyki. Blah.

3. Celownik zmieniający kolor? o.O No teraz to już zupełnie nie wiem ocebe i z jakiej gry to zaczerpnięte :D

Odnośnik do komentarza

"Kolorowy" celownik był w kilku grach, tytułów sobie nie przypomnę, ale wiem, ze się z ową rzeczą spotkałem.

 

Jak byśmy zaczęli kombinować z granatami by było rzeczywiście i jednocześnie nie psuło zabawy poprzez rujnowanie "balansu" (że tak to na tę chwilę nazwiemy używając skrótu myślowego) to by nam wyszło jakieś RPG opisane masą statystyk, warunków itp.

- postać krzyczy jeżeli ma LoS z granatem

- postać krzyczy jeżeli owa linia ma mniej niż XX metrów; liczymy XX metrów od granatu czy od rzucającego?; XX metrów od miejsca w którym upadnie granat czy od miejsca w którym go zobaczymy?

- postać krzyczy jeżeli granat leci w naszą stronę i odchył nie większy niż XX stopni

 

To pierwsze co mi na szybko przyszło do głowy. Paranoja ile podobnych pierdołowatych warunków etc można by wpleść w rozgrywkę i wszelkie jej elementy. Musimy wziąć jednak poprawkę, że to faktycznie tylko gra i trza iść na jakieś ustępstwa :)

Więc jak coś komuś przeszkadza to niech się przerzuci na granie w karcianki albo zaciśnie ząbki i cieszy dobra grą jaką bezsprzecznie nowy BF będzie ;)

Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu że mogłaby być lepsza.

Równie dobrze komuś kto chciał zrobić lepszego ponga ktoś taki jak Dżango mógł powiedzieć - to tylko gra.

I dziś byśmy grali w ponga, bo nic nowego by nie wyszło, po co to ulepszać skoro to tylko gra ;P

 

No, ale czasy sie zmienily niestety i juz teraz nie mozna robic dobrych gier tylko trzeba wszystko dostosowywac zeby lepiej sie sprzedalo. Jak spiewal zespol (pipi) - "zalejmy to (pipi) betonem (...) jak ktoś to odkopie / to dowie się człowieku / jak było (pipi)owo w XXI wieku".

Odnośnik do komentarza

Co z tego skoro przegra na ilość sprzedanych kopii ;)

 

W każdym razie, jeżeli to video jest prawdziwe, to MW3 wygląda baaaaaaaardzo biednie.

 

Osobiscie nie cierpie CoD, ale trzeba pamietac ze konsole to dla nich lead platform. Gdyby Infinity Ward robilo gre pod karty graficzne za 2000 tys zeta, tez mielibysmy graficzne fajerwerki (na tym samym silniku? :)). W kazdym badz razie trzeba im oddac sprawiedliwosc, ze sa ograniczeni moca obliczeniowa konsol.

Odnośnik do komentarza

Pewnie tak, ale z ostateczną oceną poczekajmy na porównanie finalnych wersji MW3 i BF3, zobaczymy co DICE da rade wycisnąć z konsolek. Bo prawdę mówiąc, to MW3 wygląda biednie nawet jeżeli porównać do Crysisa 2 czy innych graficznych wymiataczy na konsolkach, takie mam wrażenie po tym trailerze ;)

Ba, wystarczy to sobie porównać do gameplayu fault line z ps3, BF3 wygląda znacznie lepiej.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...