Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Niby tak, ale mogli się jednak trochę postarać... bo mam wrażenie że sporo elementów tego engine pamięta jeszcze czasy Call of Duty 2 ;)

 

EDYTA:

Odblokowanie całego ekwipunku w Battlefield 3 zajmie graczom około 100 godzin

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=61896

 

Lipa, to potem przez kolejne 900h mam się nudzić? :D

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Tylko żeby to odblokowywanie nie odbijało się na balansie rozgrywki tak jak w BC2 gdzie każdy poniżej 16lvl dostawał po łbie od tych co biegali z obowiązkową aminucją magnum albo robił hs, bo mu sie odblokowała kolba.

 

A znaczki znowu nie były takie łatwe do zdobycia. Gdybym wam nie powiedział jak oszukać grę i nabić naval warfare to do dzisiaj byście tego nie zrobili normalną metodą :) (no chyba, że za pośrednictwem dodatku gdzie postawiono większy nacisk na łódki)

Odnośnik do komentarza

Ja do dziś nie mam tego Naval Pina - taki jestem uczciwy, o!

 

 

Co do wszelakich odznak - od dawna wiadomo, że Piny wylatują, wracają Ribbony i będzie tyle shitu do odblokowania co w BF2.

Co do czasu na odblokowanie.... bo można rozumieć to dwojako. Dla mnie odblokowanie oznacza zdobycie wszystkich broni i narzędzi/dodatków dla klas i nie ma nic wspólnego z medalami, ribbonami i pinami. Być może się mylę, ale w BC2 szło to chyba szybciej niż te 100h, nie? Ostatnia broń była chyba koło 27 levelu.

Odnośnik do komentarza

Szło szybciej stąd moja niepewność co do balansu gry, bo jeśli tutaj niektóre dodatki/bronie mają pojawiać się dopiero po 100h gry to można założyć, że będą lepsze niż sprzęt, który gracz dostaje po 20h gry. Z drugiej strony może zrobią tak jak w BC2 gdzie broń/dodatki dostępne na wyższych poziomach okazały się być gorsze niż startowe (9A-91 ftw).

 

a piny w BC2 były proste - nie było potrzeby robić ustawek. nawet te najtrudniejsze jak 3xrk, nv czy rk przy pomocy heli były proste i wystarczylo tylko wykonac je na odpowiednich mapach (odpowiednio Oasis, Vietnam i II)

Odnośnik do komentarza

Spoko, mi to wszystko po prostu samo wpadało, nie miałem ciśnienia na robienie broszek w BC2 ;)

 

Zobaczymy jak to będzie z tymi unlockami, mi tam nie przeszkadza, że ktoś kto ma wyższy lvl ma lepszą broń. Po to są unlocki żeby nagradzać ludzi którzy więcej grają. Jest to i tak lepsza sytuacja niż tak, która była w BF2, gdzie część broni była dostępna dopiero po zakupie dodatków [choć dało się to obejść ;) ].

Odnośnik do komentarza

Jest to i tak lepsza sytuacja niż tak, która była w BF2, gdzie część broni była dostępna dopiero po zakupie dodatków [choć dało się to obejść ;) ].

...jak bodajże np F2000? :)

 

Te bronie z dodatków wcale nie były imho takie za(pipi)iste. Chociaż L96A1 było przyjemne... potem coś namieszali i M24 znów królowało. G36 u medyka niszczyło. Podobnie z tym takim.. jak mu tam było... aaa - L85A1!

Odnośnik do komentarza
Np. na Isla - siadasz na skuter, ukrywasz się za wyspą i strzelasz ze snajpy (atak 2 bazy). Podobnie można nabijać kill samochodowe siedząc na na quadzie.
kilka postów wyżej napisałem "Gdybym wam nie powiedział jak oszukać grę i nabić naval warfare to do dzisiaj byście tego nie zrobili normalną metodą". Chodziło mi o to aby podać sposób na zdobycie naval pin zgodnie z regułami tj. wsiadasz w łódkę i działkiem nabijasz punkty - na II tego nie zrobisz, bo szybko zdejmie Cię snajper, na LP podobnie, na pozostałych są tylko skutery. Wraz z patchem wprowadzili Oasis na której można zdobyć pin czając się w krzakach jako atakujący - problem w tym, że krzaki są daleko, pociski lecą lotem parabolicznym a samo działko podczas strzelania przypomina latarnię morską "tutaj! strzelaj w światełko!"
Odnośnik do komentarza

no glownie strzelac jako pasazer lub rozjezdzajac skuterem na isla kamperów na wyspach ;)

 

czytajac o oszukiwaniu gry myslalem ze chodzilo Ci o bug ze jak na SC ktos siedzial w lodzi i sie dalo duzooo c4 to lodka spadala pod plansze i tam plywala ( vietnamie)

Odnośnik do komentarza

Nie mówimy o KAŻDYM , my mamy po kilkaset godzin i dla NAS to nie problem ;)

 

NAS - czytaj dla ludzi którzy jarają się tą grą ;)

 

To tak jak z Tekkenem (używając kĄsolomaniakowego sposobu myślenia) , ja mam w (pipi)e że jest tam pierdyliard ciosów i kombosów i że jest dp+8 na 4 klatek, ale kogoś , kto w to łoi namiętnie to pewnie jara nieprzeciętnie ;)

Odnośnik do komentarza

Nie mówimy o KAŻDYM , my mamy po kilkaset godzin i dla NAS to nie problem ;)

 

NAS - czytaj dla ludzi którzy jarają się tą grą ;)

 

To tak jak z Tekkenem (używając kĄsolomaniakowego sposobu myślenia) , ja mam w (pipi)e że jest tam pierdyliard ciosów i kombosów i że jest dp+8 na 4 klatek, ale kogoś , kto w to łoi namiętnie to pewnie jara nieprzeciętnie ;)

 

 

Ale ja o tym wiem, tylko se posta strzeliłem, o.

Sam pewnie w którymś momencie zacznę odblokowywać wszystko z nudów.

 

 

 

btw co to za kąsolomaniakowy sposób myślenia? to gracze na róźnych platformach myślą inaczej?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...