Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

- na ile zostal rozbudowany system walki; tzn. czy jest to kalka AA czy jednak troche zmodyfikowany?

- czy hard jest teraz trudniejszy? Bo w AA po chellengach byk smiesznie latwy, aczkolwiek przechodzilo sie wowczas gre super-miodnie ze wzgledu na skilla 8)

 

Na tyle, że sprawia więcej frajdy i więcej wymaga od nas, przeciwnicy są bardziej agresywni, jest też parę nowy patentów.

Hard jest prosty, jadę teraz na extreme i też wielkich trudności nie mam, a jeszcze nie opanowałem gry tak jak bym tego chciał :P

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem i cóż mogę powiedzieć. Lepiej, mocniej, intensywniej. Wydaje mi się jednak, że normal tutaj jest łatwiejszy od normala w Arkham Asylum. Żałuję, że nie przeszedłem na hard. Praktycznie w grze nie było momentu, w którym da się zaciąć. Walki z bossami również są łatwiejsze. Ogólnie mocne 9 ode mnie. Teraz czas na U3.

 

Ps. Co jest niby po napisach ?

Odnośnik do komentarza
- na ile zostal rozbudowany system walki; tzn. czy jest to kalka AA czy jednak troche zmodyfikowany?

- czy hard jest teraz trudniejszy? Bo w AA po chellengach byk smiesznie latwy, aczkolwiek przechodzilo sie wowczas gre super-miodnie ze wzgledu na skilla 8)

 

Na tyle, że sprawia więcej frajdy i więcej wymaga od nas, przeciwnicy są bardziej agresywni, jest też parę nowy patentów.

Hard jest prosty, jadę teraz na extreme i też wielkich trudności nie mam, a jeszcze nie opanowałem gry tak jak bym tego chciał :P

Soul nie wiem czemu ale mam wrażenie że lubisz pokazywać wszystkim jaki to wymiatacz jesteś. Otóż nie, hard nie jest prosty, są walki które sprawiają kłopoty są takie które idą szybko, ogólnie wydaje mi się że jednak nie każdemu gra na tym poziomie trudności sprawi przyjemność. Mój szwagier nie dawał rady, tylko się denerwował i pada po 10 próbach oddawał mnie(nie grał nigdy w jedynkę).

Odnośnik do komentarza

Hehe, nie no, po prostu piszę jak to jest z mojego punktu widzenia, bijatyki to gatunek nr 1 u mnie, dużo czasu spędziłem na takich grach więc to stąd mam takie odczucia co do nowego Batmana, przy takim NG czy GoW 3 to sielanka. Na Hardzie zrobiłem wszystko bez problemowo, rozumiem, że nie każdy tak ma, po za tym dużo czasu spędziłem nad AA, bardzo dużo 1000G wpadło tu też mam taki plan.

Odnośnik do komentarza

Proszę o podpowiedz.

Wszedłem do huty kominem w poszukiwaniu pojemnika z tytanem,ale jakoś akcja skierowała mnie do panienki Q i pana J, po filmiku wywaliło mnie z huty.

Da się tam jeszcze wejść rozwalić pojemnik?, komin już dymi, a innego wejścia nie znalazłem.

Edytowane przez sentryandy
Odnośnik do komentarza

Apropo zamieszczonego powyżej screen'a, jak wam idą uniki przed nożem? Kurna ja czasami podołam zrobić 2 a 3cim zawsze dostaje, trojkąt trzyma sie caly czas? czy po kazdym machnięciu trzeba zrobić nową kombinacje? moze robie za szybko, mam tez odblokowaną kontre do noży ale to jzu w ogole mi nie wychodzi. Buuu.

 

PS. Bossowie są troche za łatwi mi sie wydaje [przynajmniej narazie] bo ostatnio w przeciwieństwie do nich, wku$%ałem się przez ponad 1:40h [100 min!!] z rozwaleniem

13 typa przy wychodzeniu z metra

a bossowie do tej pory nie kosztowali mnie wiecej niz 3-4 próby.

 

He, nieżły powiew old-school'u przy walce z

tym Ra'ha Abdulem Nieśmiertelnym :) czy jak mu tam. uniki przed falami ostrzy i latające rzędy gwiazdek he. Ale shizy Stracha w AA były chyba fajniejsze.

 

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Ja wychylam w różne strony po każdym ciosie i działa, nie wiem czy trzeba tak robić czy wystarczy trzymac jeden kierunek.

 

Odnośnie misji dodatkowych

 

 

Jak to jest z misjami "Mysterius Watcher" i tymi z Hushem, same mnie znajdą czy musze coś zbadać, gdzies iść? jestem po drugim spotkaniu z Azazelem, odnośnie husha to znalazłem jedno ciało i spotkałem świadka. Dalej nic nie ma na razie, główny wątek już przeszedłem.

 

Edytowane przez Jeez_PS
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...