Skocz do zawartości

Ratchet & Clank: Wszyscy za Jednego


balon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tylko nadzieje, że samemu będzie się fajnie grało. Jeżeli chodzi o platformówki to jestem do bólu konserwatywny i nie lubię grać w nie multi (vide LBP).

 

Jednak każdego Rycha łyknąłem bez popity, więc i na tego bardzo czekam.

 

PS mam nadzieje, że załapie się do lokalizacji 2.0 i pierwszy raz z własnej woli wybiorę dubbing PL w grze od Sony. Bo co jak co, ale Polacy bajkowe klimaty dubbingować potrafią.

Odnośnik do komentarza

Po tym zwiastunie średnio mi się podoba. Szczerze mówiąc wolałbym nową część bez tego uderzenia bezpośrednio w multi czy co-op'a. Design jest całkiem niezły ale nie postawił mnie na nogi jak choćby podczas pierwszych materiałów z Tools of Destruction. Wstrzymam się jednak do czasu wersji demo, bo Insomniac to mistrzowie w swoim fachu...

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Szkoda, że ten Ratchet stawia na rozgrywkę wieloosobową, a to znaczy, że gra na pewno nie będzie już taka jak Tools of Destruction czy Crack in Time. Tym razem pewnie nie będzie dryfowania w przestrzeni tylko akcja na jednej planecie.

 

W ogóle to Ratchet & Clank mogłoby dobrze sprawdzić się w roli sandboxa. Już Crack in Time pokazało, że są ku temu perspektywy.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mnie przykładowo co-op wali, więc pytnaie jak w to będize sie grało samemu?

 

Jara mnie ta seria od zawsze (w sume jak każdy dobry platformer), ale przy tej serii boję się o to, czy nie będzie za mało Ratchata w Ratchecie.

 

Druga kwestia, która mnie trochę nurtuje to lokalizacja, jest to EX tak samo jak RES, ale z tego co pamiętam nie spotkałem się na razie czy te dwa tytuły INSM będą objęte lokalizacjami 2.0?

Odnośnik do komentarza

Druga kwestia, która mnie trochę nurtuje to lokalizacja, jest to EX tak samo jak RES, ale z tego co pamiętam nie spotkałem się na razie czy te dwa tytuły INSM będą objęte lokalizacjami 2.0?

Oba tytuły na 100% pojawią się w polskiej wersji językowej (wystarczy poszukać sobie oficjalnych polskich newsów od SCEPu). Ratchet nawet będzie miał polski podtytuł: "4 za jednego", o ile mnie pamięć nie myli.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...