Skocz do zawartości

Ratchet & Clank: Wszyscy za Jednego


balon

Rekomendowane odpowiedzi

<br />Szkoda, że Insomniac obrało taką formułę gry. Niestety ale z każdym kolejnym materiałem All4One traci w moich oczach. Niby jest ten pokręcony design poziomów ale naprawdę powinni dać coś takiego tylko jako tryb multi o nowy Ratchet niech będzie taki jaki był zawsze.<br />
<br /><br /><br />

 

dokładnie i jam mam takie odczucia. gdzieś nie czuć tego klimatu, tego 'pixarowego' polotu. mapy widać, że są przystosowane do grania w multi (szerokie, mało skomplikowane tuby). imo szykuje się niewypałek jak przy R&C Gladiator na PS2 - czyli nadal ok gra ale będąca daleko z tyłu za najlepszymi częściami serii.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

2 pytania.

Ta gra jest tylko pudelkowa?

Ta gra bedzie obslugiwac Move?

Ad.1. Na razie Rachet jest zapowiedziany tylko w wersji pudełkowej i nic nie wskazuje na to, żeby miałby być dostępny na PSS. Choć z iF2 było podobnie, a już na premierę był dostępny w PSS. Zobaczymy jak będzie z Res3, jeśli też będzie od razu do kupienia przez cyfrową dystrybucję, to znaczy że tym bardziej Ratchet. Edit: Chociaż tak sobie myślę, że żaden Ratchet (oprócz QfB, ale to była gra stworzona typowo pod PSN) nie jest dostępny na PSS więc raczej i w tym przypadku nie ma szans na kupno przez składki :P .

 

Ad.2. Nie. Z dodatkowych 'ficzerów' to tylko 3D.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli ktoś chce ściągnąć betę (z amerykańskiego sklepiku) to niech wejdzie tutaj: http://www.ratchetan...k.com/index.htm , wybierze amerykańską flagę i kliknie w "Click here for beta access". Wyświetli Wam się kod do wpisania w PSS US.

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

@Neox uprzedziłeś mnie o parę sekund ;) .

 

Co do aktorów podkładających głos:

Wojciech Malajkat (Ratchet), Jerzy Kryszak (Clank), Robert Tondera (Kapitan Qwark), Mirosław Wieprzewski (Doktor Nefarious)

 

Jak Ratchet i Qwark jeszcze ujdzie, to głos Clanka w ogóle mi nie pasuje do tego co znaliśmy z poprzednich części.

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem mniej więcej w połowie gry i jak fan Ratcheta nie jestem zawiedziony. :-) Gram w pojedynkę, gdyż serwery jeszcze nie działają i pomimo innego ustawienia kamery oraz kilku zmian w rozgrywce (np. rola Clanka w walce, który teraz posługuje się wszystkimi dostępnymi giwerami), rozgrywka sprawia dużo frajdy. Na plus zaliczyć można naprawdę sporo - szeroki wachlarz dostępnych giwer i gadżetów, fragmenty, w których trzeba współpracować z innymi graczami (w singlu robotę odwala na za nas AI kompana), walki z bossami oraz polonizacja, gdyż dubbing wyszedł naprawdę świetnie!

 

W każdym razie jednak widać, iż szkielet rozgrywki powstał z myślą o kooperacji (fragmenty gameplayu nastawione na współprace, łączone ataki etc.), mimo to klimat serii został zachowany i pojedynczy gracz też będzie się przednio bawił.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...