Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Scott Pilgrim vs. The World

Featured Replies

Opublikowano

bo on jest bardziej geekiem niż nerdem

  • Odpowiedzi 158
  • Wyświetleń 20,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • To Wy chyba chińskich bajek nie oglądacie, no nie. Aseksualna? Bo nie ma cycków Igi Wyrwał? Bo w ciągu całego filmu jest tylko jeden moment gdzie jest aż do bielizny rozebrana? Za dużo walicie do dzie

  • przecież to ma być zabawne, pewnie połowy nawiązań do gierek nie załapałem, ale mimo to mnie to śmieszyło. ale ch'uj co będę z gimberem co <ok prowo> Machete oceniał bez obejrzenia dyskutował.

  • Jak graja na konsolach to tak

Opublikowano

Oglądałem dwa razy- sam w domu i na uczelni na lektoracie. Film całkiem całkiem, ale jak dla mnie ta cała zabawa konwencją nie jest do końca udana- nie wiadomo do kogo jest skierowany? Fani kąsol napalą się, że będzie dużo akcji i odwołań do gier, a nie ma ich aż tak dużo, z drugiej strony ludzi chcący obejrzec prostą, lekką komedię poczują niezadowolenie. Ten mix, dla jednych ciekawy, dla drugich może być ciężkostrawny. Oto największy minus tego filmu i przyczyna z powodu, której poniósł on klęskę za oceanem. Nie podobało mi się też to, że sam początek filmu jest stonowany i pojedynki z ex zdarzają się raz na jakiś czas, natomiast w dalszej części są one zbyt częste. Dobra dość o minusach! Montaż walk jest genialny( na plus wybija się pojedynek z

weganinem i les- toż to (pipi)a Soul Calibur

, a postać geja rozmieszała mnie do łez, pomimo tego, że to oklepana klisza. Kończąc ten nudny post napiszę tylko tyle, że film byłby świetny, gdyby scenarzyści zdecydowali się na jedną konwencję, a nie przedstawili nam jakiś dziwny twór. Tak powstał obraz specyficzny, który będzie miał tyle samo wielbicieli co wrogów.

 

5+/10

Opublikowano

Jak żeście nawet G-Mana (Gideon, swoją drogą nawiązanie do HL2) z Sephirothem nie skojarzyli to proszę Was o opuszczenie forum dla konsolomaniaków :(.

 

(pipi) no, nawet Triforce'a z Zeldy nie zajarzyliście? Tylko monetki?

Edytowane przez raven_raven

Opublikowano

To teraz filmy ocenia się po ilości nawiązań do gier? Ciekawe.

Opublikowano

Jak żeście nawet G-Mana (Gideon, swoją drogą nawiązanie do HL2) z Sephirothem nie skojarzyli to proszę Was o opuszczenie forum dla konsolomaniaków :(.

 

(pipi) no, nawet Triforce'a z Zeldy nie zajarzyliście? Tylko monetki?

Przepraszam za to, że od 16 roku życia nie gram w gry- no dobra sporadycznie w Fifę u brata :geek:

Opublikowano

Nikt pod tym względem nie ocenia, nie popadajmy w jakieś chore skrajności, ale twierdzenie, że z nawiązań wyłapało się tylko monetki to jakieś kalectwo biorąc pod uwagę miejsce, w którym piszemy...

Opublikowano

Przeciez nie kazdy na tym forum gral w zelde.

Opublikowano

A dla ludzi, którzy grali w takie klasyki jest właśnie ten film. Tacy ludzie wyłapią smaczki i będą się zachwycać filmem. Nie rozumiem narzekania na fabułę. Przecież od początku wiadomo było, że będzie do bólu oklepana i prosta, ale taki był zamysł twórców. Film jest idealnym przykładem gatunku zwanego "przerost formy nad treścią". Klimat zbudowany na nerdowskich/geekowskich (jak zwał tak zwał) motywach jest tutaj najważniejszy i trzeba się z tym pogodzić, a nie szukać drugiego i trzeciego dna.

  • 12 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.