Skocz do zawartości

Scott Pilgrim vs. The World


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz przyjdzie gozzo i wklei zdjecie tej aktorki z jakiej retuszowanej sesji zdjęciowej

 

 

scott_pilgrim_vs_the_world_65-535x297.jpg

Tak wyglądała w filmie! Może jakby nie miała kolorwych włosów i meskich ciuchów to byłaby okej. Cycki też byłyby na plus.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

ja (pipi)e. Czy ty jesteś głupi czy tylko taki upierdliwy? Nie podobała mi się! Starczy?

Kto się komu podoba to kwestia gustu, wiadomo. Ale jeśli dla ciebie bielizna z Victoria's Secret, a na niej rajstopy, miniówa, buty do kolan i bluzka z dekoltem oznaczają "męskie ciuchy", to zaczynam ci nieco współczuć. U mnie na mieście raczej bym tak się wstydził wyjść na ulicę, właśnie z racji płci, no ale co kraj to obyczaj.

Odnośnik do komentarza

ja (pipi)e. Czy ty jesteś głupi czy tylko taki upierdliwy? Nie podobała mi się! Starczy?

Kto się komu podoba to kwestia gustu, wiadomo. Ale jeśli dla ciebie bielizna z Victoria's Secret, a na niej rajstopy, miniówa, buty do kolan i bluzka z dekoltem oznaczają "męskie ciuchy", to zaczynam ci nieco współczuć. U mnie na mieście raczej bym tak się wstydził wyjść na ulicę, właśnie z racji płci, no ale co kraj to obyczaj.

Czepiając się słówek odwracasz uwagę od swojego ch.ujowe.go gustu

 

 

A jak widac, tej babie nawet bielizna Victorii Secret kobiecych kształtów nie dała

Odnośnik do komentarza

To nie jest czepianie się słówek, tylko samo sedno tematu. Ramona jest kształtna, dojrzała, inteligentna, zabawna, pociągająca i ładna. Azjatka jest dzieckiem z zespołem Downa, płaskim jak decha, przez cały film nie mówi ani nie robi nic ciekawego ani w ogóle nic, co robi dorosły człowiek. Więc jeśli nagle wyskakujesz z tekstem, że to biedne dziecko z Kambodży jest niby jakieś bardziej kobiece od Mary Elizabeth Winstead, no to troszkę nie można takiej wypowiedzi zostawić bez komentarza.

 

Poza tym, pedofilia jest obecnie uznawana w Polsce za zboczenie. Wytropienie cię po IP zajmie policji jakieś 5 sekund. Więc staram się po prostu naprowadzić cię na ścieżkę, która będzie lepsza także dla samego ciebie.

Odnośnik do komentarza

Maczety nie oceniłem tylko stwierdziłem że nie chce oglądać.

 

Tutaj oglądnąłem kilka scen, żałosne to jest.

Równie dobrze mógłbyś powiedzieć ze nie mogę krytykować justina biebera/linkin park czy innego syfu bo nie odsłuchałem wszystkich ich piosenek.

Odnośnik do komentarza

Maczety nie oceniłem tylko stwierdziłem że nie chce oglądać.

 

Tutaj oglądnąłem kilka scen, żałosne to jest.

Równie dobrze mógłbyś powiedzieć ze nie mogę krytykować justina biebera/linkin park czy innego syfu bo nie odsłuchałem wszystkich ich piosenek.

 

kompletnie nietrafne porównanie. obejrzył kilka scen w środku i ocenił film :good:

Odnośnik do komentarza

Nie mogę pojąć jak komuś kto gra na kąsolach ten film może się nie podobać, no chyba że to osoba która gra tylko w fify lub inne kol of djuti od czasu do czasu. Już na samym początku gdy sie pojawiło logo uniwersal i leciała 8bitowa nuta w moczu czułem że będzie EPICki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...