Skocz do zawartości

Scott Pilgrim vs. The World


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue

Trailery

 

Jak dotąd każda ekranizacja gry z oryginałem miała wspólną co najwyżej historię i bohaterów. Nigdy jednak nie odważono się na przeniesienie growej stylistyki na srebny ekran... Szansę na zmianę tego stany rzeczy ma Scott Pilgrim, nastolatek który na śmierć zabujał się w pewnej tajemniczej, różnokolorowowłosej lasce. Ale jako że miłość to walka, Scott musi pokonać jej 7 złych exów. 8 zwariowanych bossów, umiejętności specjalne (ognisty miecz), dodatkowe życia, paski poziomu pęcherza i bardzo luźne podejście do tematu.

 

Paradoksalnie, film na podstawie komiksu ma szansę stać się najbardziej growym filmem wszechczasów.

 

Aha, film miał premierą w USA 27 Lipca i na IMDb ma średnią 8,2. Polska premiera w Listopadzie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

dla wybranych w październiku <fiu fiu>

 

oczywiście nie ulega wątpliwości, że film będzie najlepszym filmem młodzieżowym roku i zrobi z michaela cerę gwiazdę jeszcze większego formatu. co prawda zrozumie go tylko elitarna garstka wybranych, ale nie można mieć wszystkiego. ci to to nie mają życia, siedzą w domu, całą pensję z makdonalna wydają na płyty i książki z amazona i słuchają all caps. edgar wright nigdy jeszcze nie zawiódł (raz trochę) i teraz też, że tak powiem kolokwialnie, rozpier.doli system.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Na filmwebie zaznaczyłem "Chcę Obejrzeć Bo Inaczej Umrę". Kurde, już bardzo dawno po zwiastunie nie miałem takiej zajawki na jakiś obraz. Najdziwniejsze, że do filmu nie przyciąga mnie tak mocno jego forma co treść - zaczynam właśnie fajną znajomość i historia chłopaka, który "walczy" o swoją miłość nie jest mi obca :teehee:

Zresztą, jest to chyba idealny film dla konsolomaniaków, którzy chcą zaprosić do kina dziewczynę. Notabene z różnych opinii wynika, że jest to świetna komedia i widownie za oceanem całe seanse zanoszą się śmiechem.

 

 

No i Ramona jest wpytkę.

 

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nic nie wiadomo o premierze w polskich kinach. W USA film zrobił klapę, więc w sumie logiczne, że u nas nie poleci, ale reakcja wrocławskiej publiczności na jedynej na razie projekcji w naszym kraju sugeruje, że być może była to błędna decyzja. Sala 9 w Heliosie ma prawie 500 miejsc, z czego prawie wszyscy się śmiali i generalnie byli bardzo podjarani. Niby film dla wąskiej grupy, ale jeśli do niej dotrzeć, to myślę, że sprowadzenie filmu by się opłaciło.

Odnośnik do komentarza

Premiera Scotta miała być jakoś na tydzień przed premierą nowego Pottera, jednak w wzwiązku z słabymi wynikami finansowymi odwołano premierę :(.

 

EDIT.

Właśnie skończyłem oglądać. Jezeli ten film kiedykolwiek wyjdzie w naszym kraju to biore go w dniu premiery. Dawno nie bawilem sie na zadnym filmie od czasu... nawet samemu nie wiem :). Orgia audio-wizualna, smaczki dla graczy i kinomaniakow, no i sama Liga 7-ex .

 

P.S.

Czy tylko mi podobała się Kim ? Ta ruda z kapeli Bob-ombs ?

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza

Jakimś sposobem wyszło na to, że zacząłem czytać komiks, no i nie powiem, nawet niezły (koneserem nie jestem), mocno nerdowy co prawda. Naturalną koleją rzeczy obejrzałem też film, i powiem tak :

dla osoby nie w temacie raczej nie wskazany, natomiast oceniając przez pryzmat komiksu to sporo traci, no ale to normalne. W sumie skupia się głównie na walkach z ex, efektownej otoczce. Patenty niektóre ciekawe (głównie wizualnie), ogólnie film dla konsolowców jak znalazł. Trochę humoru też się znajdzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...