Skocz do zawartości

Scott Pilgrim vs. The World


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, wyjdź stąd :yucky:

 

 

Nie ma sensu gadać o tej babce. Z dwieście ładniejszych mijam dziennie na ulicy, a i większość nie ma różowych włosów i gogli jak bohater jak and dexter

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Żadko to robię, ale popieram wypowiedź gekona.

Nie dość, że w tym filmie gra totalnie kijową postać (emo gorsze niż ta azjatka), totalnie aseksualną, to jeszcze ten fryz i gogle jak z chińskiej bajki. Wiadomo, że to forum fanów pokemonów, ale bez przesady, rzucisz na pałę kamieniem i możesz być pewny że trafisz ładniejszą

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Żadko to robię, ale popieram wypowiedź gekona.

Nie dość, że w tym filmie gra totalnie kijową postać (emo gorsze niż ta azjatka), totalnie aseksualną, to jeszcze ten fryz i gogle jak z chińskiej bajki. Wiadomo, że to forum fanów pokemonów, ale bez przesady, rzucisz na pałę kamieniem i możesz być pewny że trafisz ładniejszą

Musiałeś w naszym pierwszym wspólnym poście popełnić tak rażący błąd ortograficzny?:(((((

 

Popsułeś romantyczny klimat

Odnośnik do komentarza

Żadko to robię, ale popieram wypowiedź gekona.

Nie dość, że w tym filmie gra totalnie kijową postać (emo gorsze niż ta azjatka), totalnie aseksualną, to jeszcze ten fryz i gogle jak z chińskiej bajki. Wiadomo, że to forum fanów pokemonów, ale bez przesady, rzucisz na pałę kamieniem i możesz być pewny że trafisz ładniejszą

Musiałeś w naszym pierwszym wspólnym poście popełnić tak rażący błąd ortograficzny?:(((((

 

Popsułeś romantyczny klimat

oł fak :pinch:

Odnośnik do komentarza

Żadko to robię, ale popieram wypowiedź gekona.

Nie dość, że w tym filmie gra totalnie kijową postać (emo gorsze niż ta azjatka), totalnie aseksualną, to jeszcze ten fryz i gogle jak z chińskiej bajki. Wiadomo, że to forum fanów pokemonów, ale bez przesady, rzucisz na pałę kamieniem i możesz być pewny że trafisz ładniejszą

 

To Wy chyba chińskich bajek nie oglądacie, no nie. Aseksualna? Bo nie ma cycków Igi Wyrwał? Bo w ciągu całego filmu jest tylko jeden moment gdzie jest aż do bielizny rozebrana? Za dużo walicie do dziewczyn, których imiona kończą się na .jpg i Wam już chyba oczy zasnuło -_-.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
To Wy chyba chińskich bajek nie oglądacie, no nie. Aseksualna? Bo nie ma cycków Igi Wyrwał? Bo w ciągu całego filmu jest tylko jeden moment gdzie jest aż do bielizny rozebrana?

A może dlatego, że jest przeciętna? Oggozo jest dziwny i ma fetysz pewnie jakiś, gdyby nie te jej gole i włosy z anime to nawet by jej nie zauważył. A tym filmie była jeszcze wyjątkowo odpychająca. No, ale jak wam sie podoba to spoko

Odnośnik do komentarza

Gogle ma może przez 3% jej czasu antenowego, nie trafiłeś ;[. Włosy są jej wielkim atutem, w końcu coś innego od burzy rudych ew. blond kłaków. Ale chyba nic nie przebije jej wielkich, wspaniałych oczu :blush:.

Odnośnik do komentarza

Żadko to robię, ale popieram wypowiedź gekona.

Nie dość, że w tym filmie gra totalnie kijową postać (emo gorsze niż ta azjatka), totalnie aseksualną, to jeszcze ten fryz i gogle jak z chińskiej bajki. Wiadomo, że to forum fanów pokemonów, ale bez przesady, rzucisz na pałę kamieniem i możesz być pewny że trafisz ładniejszą

 

To Wy chyba chińskich bajek nie oglądacie, no nie. Aseksualna? Bo nie ma cycków Igi Wyrwał? Bo w ciągu całego filmu jest tylko jeden moment gdzie jest aż do bielizny rozebrana? Za dużo walicie do dziewczyn, których imiona kończą się na .jpg i Wam już chyba oczy zasnuło -_-.

Akurat źle trafiłeś z panią Igą. Gra aseksualną postać, czyli musiałoby mnie poj*bać, żebym mi stanął przy tego typu lasce. Emo jest seksi :woot: ? No panowie, konsolamaniacy, jeżeli spuszczacie się nad takimi kobitami, w takim filmie, to ja już nie dyskutuje na ten temat, bo żadnego patu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Ja myślę że Ramona jest bardzo spoko właśnie dlatego, że (paradoksalnie) najbliżej jej do prawdziwej dziewczyny. Nie jest piękna, nie jest brzydka - jest za to śliczna i charakterystyczna; ile można oglądać takie same blondynki czy szatynki? Tak naprawdę, o wiele bardziej chciałbym umówić się z Ramoną niż np. Megan Fox, która już kawałek czasu temu przestała pobudzać mojego Zutka do podrygów.

Odnośnik do komentarza

pajgi od tego spuszczania się nad już sam nie wiem kim Ci oczy wyjdą ;/

 

Ja nie mówię, że Ramona jest nie wiadomo jak niebiańskim obiektem seksualnych fantazji, jest po prostu śliczną dziewczyną. Taką w miarę normalną, c'nie. Mi akurat jej styl bardzo odpowiada, nie jest przynajmniej taka jak większość dzisiejszych młodych dziewczyn, czyli styl na You Can Dance czy chooj wie co i każda wygląda prawie tak samo. Mam wrażenie, że gekon i pajgi tylko żałują, że nie oblali ekranu spermą przy pierwszej scenie, w której ona się pojawiła. Nie ta kategoria filmu, Panowie.

Odnośnik do komentarza

Przeciez ogozo pisal kiedys, ze mu sie podoba Agnieszka Radwanska, wiec to wam daje jakies pojecie o jego "guscie"

 

Jak prawda jest to co piszesz to w sumie bym się nawet szczegolnie nie zdziwił.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Obso kłamie. Napisałem, że ładnie wyszła na jakimś tam zdjęciu. Chciałem być miły dla naszej utalentowanej rodaczki, a on mi to wytyka jako słabość. Tacy właśnie są warszawiacy.

 

A Winstead mnie kręci, czemu nie. Ma boskie ciało, facynujące oczy, długie rzęsy, fajne zęby. Ma wszystko to, czego nie ma to azjatyckie dziecko. Jest piękną młodą kobietą.

 

Ponawiam apel, by przed użyciem słowa "emo" sprawdzić, co to jest emo, bo Mary Elizabeth Winstead to nie emo. Pomalowanie sobie włosów na inny kolor niż blond to nie jest od razu emo. A już zwłaszcza nie wiem, w jaki niby sposób miałoby ono powodować "aseksualność". Ja wiem, że niektórzy wolą owłosioną klatę Davida Husselhoffa, ale ja lecę na młode, kształtne i urocze dziewczęta, dla mnie one nie są aseksualne. Winstead jest bardzo seksualna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...