Skocz do zawartości

HALO: REACH - Wszystko dotyczace Multiplayera


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wam (pipi) powiem, że brakuje mi playlisty Slayer Pro, jeden loadout (sprint + dmr + 1 x frag) i brak motion tracker'a, bo poki co ta gra jest fchoooj noob friendly. aha, i brak smiesznych broni pokroju mieczyk, concusion rifle (czy jak to sie kierwa zwie), a zostawic shotgun'a, sniper rifle, rakiety, granatnik i magnum + plasma pistol. reszta broni w tej grze jest z dupy.

 

 

bow chicka bow wow!

Edytowane przez waveform
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

a ja wam (pipi) powiem, że brakuje mi playlisty Slayer Pro, jeden loadout (sprint + dmr + 1 x frag) i brak motion tracker'a, bo poki co ta gra jest fchoooj noob friendly. aha, i brak smiesznych broni pokroju mieczyk, concusion rifle (czy jak to sie kierwa zwie), a zostawic shotgun'a, sniper rifle, rakiety, granatnik i magnum + plasma pistol. reszta broni w tej grze jest z dupy.

 

 

bow chicka bow wow!

 

Heh u mnie miecz to druga broń pod względem killi zaraz po... łokciu :P

 

Ale lista Slayer Pro by się przydała. Świetnie się gra tylko rzadko wpada przy głosowaniach. Żałuję też, że w Rumble Pit nie ma jeszcze osobnej listy do zwykłego Slayera i trzeba się zastanawiać czy nie przyjdzie nam grać w jakieś badziewne King of the Hill, czaszki itp.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Sprawdzaliście jak statystyki z bungie.net zostały zaimplementowane do Halo Waypoint. Ja mogłem dopiero teraz sprawdzić, przed aktualizacją systemu dane nigdy nie chciały się załadować. Dla mnie miazga :) Szkoda tylko, że nie ma rubryki z medalami, może kiedyś wrzucą.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Sprawdzaliście jak statystyki z bungie.net zostały zaimplementowane do Halo Waypoint. Ja mogłem dopiero teraz sprawdzić, przed aktualizacją systemu dane nigdy nie chciały się załadować. Dla mnie miazga :) Szkoda tylko, że nie ma rubryki z medalami, może kiedyś wrzucą.

 

Długo nie zaglądałem w Waypoint. Jeśli już patrzę na staty to tylko z poziomu gry :) Muszę sprawdzić

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...