Skocz do zawartości

HALO: REACH - Wszystko dotyczace Multiplayera


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Rozegrałem kilka meczy no i jest za(pipi)iście. Chyba najlepsza gra na multi ever. Gram tylko i wyłącznie dla przyjemności, więc mogę sobie pozwolić na takie herezje ;) Tak na serio jednak, gra bardzo mi się podoba i spędzę z nią na pewno sporo czasu. Mógłby mi ktoś doradzić w jakie tryby grać, aby szybko nabijały się kredyty? Chcę trochę tego uściubolić na początku ;)

Odnośnik do komentarza

Nie no kur.wa jak ja wam zazdroszczę że macie nowe Halo na co dzień :) Ja grywam 2 razy w tygodniu u sąsiada, 50 cali HD, splitscreen na 4 graczy i onlinowy elite slayer ;] Normalnie taki miód że głowa mała :) Jest to chyba jedyny tytuł dla którego mógłbym kupić Xksa. Mulitplayer online w Halo przebija wszystko w co grałem dotychczas, świetna gra, zero lagów, pełno graczy o każdej porze i w każdym trybie, no czego chcieć więcej. Wyczytałem tu jednak że nie każdemu podchodzi nowe Halo, dlatego chciałem zapytać w prost - czemu ?

Odnośnik do komentarza

Rozegrałem kilka meczy no i jest za(pipi)iście. Chyba najlepsza gra na multi ever. Gram tylko i wyłącznie dla przyjemności, więc mogę sobie pozwolić na takie herezje ;) Tak na serio jednak, gra bardzo mi się podoba i spędzę z nią na pewno sporo czasu. Mógłby mi ktoś doradzić w jakie tryby grać, aby szybko nabijały się kredyty? Chcę trochę tego uściubolić na początku ;)

 

najszybciej nabijać kredyty wykonując challenge. Każdego dnia są inne.

Odnośnik do komentarza

Rozegrałem kilka meczy no i jest za(pipi)iście. Chyba najlepsza gra na multi ever. Gram tylko i wyłącznie dla przyjemności, więc mogę sobie pozwolić na takie herezje ;) Tak na serio jednak, gra bardzo mi się podoba i spędzę z nią na pewno sporo czasu. Mógłby mi ktoś doradzić w jakie tryby grać, aby szybko nabijały się kredyty? Chcę trochę tego uściubolić na początku ;)

 

najszybciej nabijać kredyty wykonując challenge. Każdego dnia są inne.

tylko i wyłącznie scoreatak, grunt apokalypse zawsze kończy sie przed czasem, challenge dają punkty ale to raczej dodatek który zdobywa się po drodze.

Np. dzisiejszy: misja w kampanii z 3 czaszkami za 1 tyś cr jakieś 20min gry za 1100cr , na gruntach już byś trzy mecze zagrał i zarobił ponad 3 tyć cr.

Na team objectiv też lepiej grać do końca czasu jak wiesz że wygrasz, bo jak wygrasz np flagi w 2 min to dostaniesz ze 300cr

 

punkty są przedewstkim są za długość rozgrywki a nie za jakość gry z tego względu że mase ludzi odpalało by 2 konsole 6 padów i nabijało mega akcje spree 50 bez deda;)

Odnośnik do komentarza

Rozegrałem kilka meczy no i jest za(pipi)iście. Chyba najlepsza gra na multi ever. Gram tylko i wyłącznie dla przyjemności, więc mogę sobie pozwolić na takie herezje ;) Tak na serio jednak, gra bardzo mi się podoba i spędzę z nią na pewno sporo czasu. Mógłby mi ktoś doradzić w jakie tryby grać, aby szybko nabijały się kredyty? Chcę trochę tego uściubolić na początku ;)

 

najszybciej nabijać kredyty wykonując challenge. Każdego dnia są inne.

tylko i wyłącznie scoreatak, grunt apokalypse zawsze kończy sie przed czasem, challenge dają punkty ale to raczej dodatek który zdobywa się po drodze.

Sniper Attack na ONI... 5-7min przed czasem i po 1000-1200cR na gre. Jest miejscowka, gdzie mozna stac i walic head za headem i zbierac multikille.

Odnośnik do komentarza

Rank cap został podniesiony.

no to super, teraz widać że jestem największym nołlajfem wśród polaków;).

 

Na arenie dodali tryb pro bez radarów hurrraa!!, NIE!!!:( i co z tego jak na PRO jest armorlock? WTF?

 

Po wygraniu jednego meczu (przeciwko dwóm typom na mega lagach) jeden wyszedł na ekranie końcowym i okazało się że to my daliśmy noge z meczu, a syn proboszcz dostał bana na 10 min. nie mam pytań.

 

EDIT: No i teraz dzięki Microsoft można się opalać w blasu dachboarda i przy okazji sprawdzić czy nie ma sie badpxeli na ekranie, a rozmowy w grupie, niczym roboty ludzie brzmią.

Edytowane przez Zuzu PL
Odnośnik do komentarza

Uchwyciłem na screenie śmieszną sytuację, jak rakietka minęła minimalnie jajca przeciwnika (na szczęście trafiła w ściankę tuż za nim)

 

http://www.bungie.net/Stats/Reach/FileDetails.aspx?fid=9249313&player=MaZZeoPL

 

i zauważyłem świetną sprawę, można nakierować na zdjęciu na jakąś postać i wyświetla kto to jest o_O pierwszy raz widzę taki patent w internecie.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie, czy wiadomo coś o kolejnej aktualizacji, co wniesie, zmieni, kiedy się pojawi? I kiedy ten tryb MLG? Bo obecnie naprawdę większość meczów to jest męczarnia. Dodali Slayer pro w arenie, ale zostawili to (pipi)ane AR. Ręce opadają i człowiek tylko się zastanawia czy przypadkiem Bungie nie robi graczom na przekór, albo nie potrafią przyznać się do porażki i nadal wciskają nam te idiotyczne perki, sądząc że może ludzie przyzwyczają się do tego gówna.

 

A co do DMG broni, to też niezła komedia. Dziś podczas jednego meczu jeden typ z drużyny przeciwnej stał i nic nie robił. Podchodzę, wale z magnuma cały magazynek plus 3 naboje z następnego! Dopiero po takiej serii koleś padł. Innym razem jeden granat wystarczy aby było po mnie. Jak tu nie narzekać na tak "zbalansowaną" grę? :/

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

A co do DMG broni, to też niezła komedia. Dziś podczas jednego meczu jeden typ z drużyny przeciwnej stał i nic nie robił. Podchodzę, wale z magnuma cały magazynek plus 3 naboje z następnego! Dopiero po takiej serii koleś padł. Innym razem jeden granat wystarczy aby było po mnie. Jak tu nie narzekać na tak "zbalansowaną" grę? :/

właśnie dlatego od jakiegoś miesiąca w gram tylko w swat i snipera. strzelam - trafiam albo dostaje i tyle. raz jeden włączyłem dla odmiany slayera - co za arkej, totalne adhd. chaos. swat i sniper to przy tym na prawdę odprężające chillouty.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Mam taki problem. Starałem się zrobić sobie w Firefight własny tryb, ustawiłem że ma trwać jedną rundę, a tam gdzie się ustawia jacy przeciwnicy w konretnych falach atakują ustawiłem sobie takich jakich chciałem. Zapisałem nowy tryb uruchomiłem, a tam zupełnie inni przeciwnicy. Dziwne bo np. ustawienia mojego Spartana jak większa ilość życia i tarcz chyba się zgadza z tym co ustawiłem, tak samo to że ma być jedna runda, ale przeciwnicy są inni. Co mogłem zrobić nie tak, jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...