Skocz do zawartości

HALO: REACH - Wszystko dotyczace Multiplayera


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

TEAM CLASSIC

This is a new 4v4 playlist featuring game variants with no equipment and custom settings, as well as remakes of Classic Halo maps we found in the Community.

 

Player Traits which differ from default Slayer:

 

* Shield Recharge Rate 110%

* Health Recharge Rate 110%

* Damage Modifier 110%

* Melee Modifier 75%

* Player Speed 120%

* Jump Height 125%

* Player Gravity 150%

 

 

Maps we plan to use:

 

* Battle Canyon

* Dreadnought

* High Noon

* Hydro

* Magus

* Prolonged

* Prophet

* Rat Trap

* Rockout

 

Kiedy ta playlista ma się pojawic ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To wyłączenie armor locka powoduje falę uderzeniową, która rozwala twoją tarczę do zera, więc jesteś podatny na 1 łokieć. Nie podchodzić do niego blisko to raz, a dwa takich cwaniaków najlepiej wyczekać, bo łatwo można po animacji określić kiedy wyczerpie im się armor lock (im bliżej końca tym jaśniej świeci, no chyba że wyłączy wcześniej) i posłać im bułę pod nogi

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość donsterydo

Macie czasem tak, że wam nie nalicza punktów za wypełniony challenge ? No ja bym przysiągł, że dzisiaj z 3 raz mi to się zdarzyło (na 27 challengy). W piątym meczu wypełniłem challenge za 5 meczy rozegranych i naliczyło mi tylko 900+ gdzie sam challenge był za ponad 1200 pkt...

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie zdarzyło mi się to jeszcze.

PS. Co tu tak cicho? Niewierze, że tylko ja i donsterydo gramy w reacha. :teehee:

 

Z tego co po znajomych widzę to jeśli idzie o strzelanki to sporo osób grało w Crysis 2 po premierze, a teraz nawalają w betę Gears of War 3 - sam też trochę pykałem, ale wróciłem do Reach bo po paru dniach przerwy strasznie wyczucie tracę.

 

A jeśli idzie o playlistę to gram tylko w Rumble Pit. Jak dojdę tak do 10.000 fragów (obecnie ponad 4.000) to zacznę chyba na zmianę w teamach grać :)

 

W Reach podoba mi się ten system statystyk i medali na stronie bungie.net. Fajnie obserwować jak nasz styl gry ewoluuje, w jakich aspektach dajemy ciała i jak na przestrzeni czasu poziom gry jest coraz lepszy. Można sporo się z tego nauczyć.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Macie czasem tak, że wam nie nalicza punktów za wypełniony challenge ? No ja bym przysiągł, że dzisiaj z 3 raz mi to się zdarzyło (na 27 challengy). W piątym meczu wypełniłem challenge za 5 meczy rozegranych i naliczyło mi tylko 900+ gdzie sam challenge był za ponad 1200 pkt...

Za ten challenge nabili Ci punkty osobno (creditsy te nie są naliczane razem z tymi za Game Complete itd...).Gdy tylko skończyło naliczać na 100% po przejściu do lobby po prawej miałeś pokazane Challenge Complete i dodało Ci te 1250 cR (tyle chyba było).Dla pewności sprawdź na bungie.net ^_^

Odnośnik do komentarza

jack of all trades to suma medali które dostajesz za "niesamowitą walkę", a konkretnie medale jak Revange, Bulltrue (zabicie typa z mieczem), First Strike, Assassination, Avenger, Kill from the grave etc etc etc w sumie chyba wszystkie medale które nie pasują do innych commendation IMO

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
I'm seeing a lot of posts where people seem to think that their maps have disappeared because the playlist is gone.

 

There seems to be a lot of confusion on this. Let's see if we can straighten this out.

 

The "Noble Map Pack" playlist is not the same thing as the "Noble Map Pack." Just because the playlist is gone does not mean your maps are gone.

 

One more time. Playlist =/= Map Pack.

 

You still have your maps that you paid for. There's just not a playlist dedicated only to them anymore. They are in normal circulation now.

 

If you don't believe me go to the top of this page, click "STATS," then click "Reach Playlists." Check 'em. There's at least one Noble map in rotation in almost all of them.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...