Skocz do zawartości

HALO: REACH - Wszystko dotyczace Multiplayera


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź! Do dupy może i trochę jestem, ale nie jest tak tragicznie. W meczach drużynowych żadko mi się zdaża być ostatnim (fakt przeważnie jestem przedostatni :rolleyes: ), na minusie nie kończę, strzelam tylko do zawodników z przeciwnej drużyny choć zdaża mi się sprzątnąć i swoich niechcący (czasami granatem, czasami strzelę w plechy, czasami kogoś rozjadę) lecz to wszystko w ferworze walki i mnie spotyka też taki sam los. Słyszę przez słuchawki jak ktoś przeprasza i sprawa jest zamknięta!

Jest jeszcze jedna sprawa, dopóki nie podłączyłem konsoli do sieci nie zaglądałem do multiplayera, więc dopiero uczę się map i niektórych rozgrywek.

Chyba zaproszę kilku PL kolegów z forum, żeby sobie poćwiczyć, może oni będą bardziej wyrozumiali.

Odnośnik do komentarza

FFA Arena też <3

 

Aha... tyle wku.rwu i frustracji to dawno nie mialem. Arena, skupisko hamburgerow napjerdalających RT z prędkością światła i wszystko trafiających, gdy ja musze się męczyć z tym je.banym bloomem. DMR to syf.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

FFA Arena też <3

 

Aha... tyle wku.rwu i frustracji to dawno nie mialem. Arena, skupisko hamburgerow napjerdalających RT z prędkością światła i wszystko trafiających, gdy ja musze się męczyć z tym je.banym bloomem. DMR to syf.

 

nie narzekaj tylko pocwicz trochę XD . Arena dobra, ale bywa ciężko, niektóre mapy są ciężkie na FFA.Podoba mi się to, że nie ma żadnych dodatkowych broni na mapach ), tylko DMRy i sieka.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość donsterydo

To te mapy są już od 343 Industries a nie od Bungie ? Ciekawe :)

 

Najlepsze jest to, że to zrobił gościu z 343. Pewnie jakimś znajomym podesłał link i któryś go puścił w obieg bo filmik nie jest upubliczniony, trzeba mieć link :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość donsterydo

Też mam ten nowy map pack. Mapki świetne (ja kupiłem dla tej jednej do Firefight). Jak przy okazji bety GoW3 uruchomię ostatnie konto z darmowym miesięcznym goldem to parę meczyków rozegram :)

Odnośnik do komentarza

Spostrzeżenia dotyczące nowych map. Z pewnością model jaki ostatnio się ukazał czyli większe i lepsze słabo się sprawdza. Mapy niestety nie są zbyt grywalne w przypadku 4 vs 4. Oraz posiadając na nich 2 snajperki mecz jest od razu wygrany(dzięki Alko ;)) Moim zdaniem kolejne mapy zaprzepaściły szanse aby Halo stało się bardziej skillową grą odchodząc do modelu kampowania. Z dobrych map to na pewno można znaleźć na comunity slayer, jest remake onslaughta bodajże który grając na DMR jest jedną z najbardziej grywalnych map. Aczkolwiek wykonanie map jest na +, są fajne jeśli chodzi o wygląd. Ale z braku wielu map po prostu się je kupuje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
TEAM CLASSIC

This is a new 4v4 playlist featuring game variants with no equipment and custom settings, as well as remakes of Classic Halo maps we found in the Community.

 

Player Traits which differ from default Slayer:

 

* Shield Recharge Rate 110%

* Health Recharge Rate 110%

* Damage Modifier 110%

* Melee Modifier 75%

* Player Speed 120%

* Jump Height 125%

* Player Gravity 150%

 

 

Maps we plan to use:

 

* Battle Canyon

* Dreadnought

* High Noon

* Hydro

* Magus

* Prolonged

* Prophet

* Rat Trap

* Rockout

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...